Najdraža društvena igra

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mare2000

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jurić i Praško su najdraža igra moja dva sina, ali i curica je obavezno u igri.

  • Avatar deozuo

    deozuo

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Čovječe ne ljuti se, scrabble i “volim hrvatsku”

  • Arabesca

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Čovječe ne ljuti se, Lotti carotti i križić kružić

  • denino

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nakon filma kojeg su oduševljeno gledali ,veselili bi se i ovoj knjizi!!
    Imamo pune ladice društvenih igara od kojih su Deniju najdraži Monopoly (za odrasle, star 15 g.) dok Tin obožava Scrable i  Memory Cars te Crnog Petra  kojeg obožavaju igrati sa bakom.No tu su još i Toys,Cika-caka,Čovjeće ne ljuti se,mlin,Domino,Bingo..

  • Asnitta

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraža društvena igra mom dečku je trenutno Jurić - Grand Prix jer obožava filmove o Juriću. S obzirom da mu je trenutno najpopularniji junak Praško Brzić mislim da bi ova igrica mogla zauzeti prvo mjesto na Grand Prixu za najdražu društvenu igru :)

  • zada

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    iako ne spada baš u “društvene” igre jer te trenutno još ne doživljava, najdraža igra mom dečku je razbacivanje i slaganje svega i svačega po stanu, ali još više listanje i “čitanje” slikovnica, pa bi ovaj kompletić jako dobro došao :-)

  • kala77

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Dosad su mojim klincima najdraži bili Čovječe ne ljuti se, Memory i Domino ali neki dan smo imali proljetno čišćenje tavana kod bake i dede i pronašli smo,između čuda ostalih stvari, naš prastari Pogodi tko  i Kolo sreće!!! Koji je to urnebes sad. Muž i ja sjetili se davno zaboravljenih igrara a njima je neopisivo uzbudljivo igrat se s igračkama s kojima se mama igrala kao djevojčica!

  • asvic1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Volimo igrati karte, za križić-kružić je tatko objasnio strategiju sigurne pobjede tako da nema poraza, nakog odgledanog crtića Avioni počeli smo sa sakupljanjem avionića, čak smo našli i puzzle, tako da kad se složi slika sa puzzlama uz nju se priloži i avionić

  • Avatar jele11

    jele11

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    omiljena igra joj je MEMORY ;)

  • Avatar Leptirić

    Leptirić

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Definitivno Monopoly:) To je igra mog djetinjstva na koju sam sad navukla i svoje klince (da imam s kim igrati :)) Obožavaju kad me prešišaju u izgradnji hotela,kad mi pred nosem nešto kupe,kad završim u zatvoru…To je igra za nedjeljna popodneva,za razbiti dosadu kao stvorena

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.