Najčešći savjeti za roditelje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi čitatelji, hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju!
    https://klokanica.24sata.hr/beba/razvoj-u-prvoj-godini/koje-su-najcesce-roditeljske-pogreske-1693 [klokanica.24sata.hr]
    Dobitnici knjige tjedna ‘Zamke za roditelje’ u izdanju Profila su sascha_zg, 57, silvi, IvaP i martinam, a oni će biti obaviješteni i putem e-maila. Čestitamo dobitnicima!
    Pozivamo vas da nam i dalje pišete koji ste savjet najviše puta čuli od kada ste postali roditelji, a vaše odgovore objavit ćemo u našoj temi s foruma!

  • IvaP2

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Hvala vam od ! Čestitke i drugim dobitnicima!!

  • sascha_zg

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Zahvaljujem na lijepom iznenađenju!
    Pozdrav svima.

  • Avatar Ina16

    Ina16

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Inače to stvarno nije neobičan savjet. U VB to najnormalnije preporučaju stručnjaci. Ok, ja sam proballa i nije išlo pa sam ipak sa škaricama.

    Život je lijep!

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja još nemam djece ali se pripremam na jedno :), već sada sam čula savjete koji me groze.
    Najgore mi je čuti da se beba ne treba nositi i da su bebe manipulatori koji te plačom manipuliraju. I  još žene kao kimaju glavom da da ima tri mjeseca stvarno su premazani svim mastima ( ???? ) 
    Pusti ga da plače neka jača pluća ??? Nemoj reagirati na bebin plač svaki put itd… 

    Nije mi jasno dali te žene mrze svoju djecu pa im to rade ili koji vrag. Moj je odgovor da sam razmazila do sada dvije mačke i dečka i da ću si i djete razmaziti pa kud puklo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.