Tražimo 'Naj tetu iz vrtića'! Prijavite odgojiteljicu i osvojite vrijedne nagrade za vrtić

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Leda

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nasa teta Betilija Berki je za sve kategorije no ipak bi je nominirala za naj teta kreativna. 
    Ona radi u vrticu Grlica u selu Vardarac. 
    Zasluzuje sve tri titule jer zaista se brine o nasoj djeci. Svako jutro i svako dijete sa osmjehom doceka na vratima, uvijek je ljubazna, vesela, sva djeca je vole, toliko da nezele kuc iz vrtica.
    Ona je kreativna uvijek ima nove ideje za igru,za nekakav grupni rad ili pak ukrasavanje vrtica raznim kreativnostima. Sve to radi zajedno sa djecom oni uzivaju,uce, vesele se. Evo npr za dane kruha pekli su peciva, bili su obuceni u male pekare ona je snjima pravula kostime, pripremali su se tjedan dana. 
    Za prvi dan proljeca crtali su i rezali cvijetice i razno potom ljepili na prozore, ukrasili su cijeli vrtic. 
    Ucila je djecu kako se sadi neke vrste povrca pa su i oni sadili grah u vrticu. Moje djete je tako bilo veselo da je svima pricao o tom “ velikom ” dogadaju, jer to zaista zanjih je. 
    Mogla bih jos puno toga napisati..
    A da i negovorim o tome kako je djecu naucila postivati jedno drugog oni su kao jedna mala obitelj.
    Usput teta ih uci hrvatski i mađarski. Kada rade  priredbu to je na dva jezika, djeca koja materinski pricaju madarski i nisu pri upisu u vrtic znali pricati na hrvatskom ona ih naucila pjesmicu i tako obrnuto.
    Moj sin je zavolio mađarski jezik i sad zeli i u skoli uciti. Hvala teta za sve sto nasu djecu ucis i volis. 
    Ti si njima zaista kao treci roditelj.
    Vole tvoj zagrljaj, tvoje kreativne igre,oni vole tebe.
    Jedne prilike je moj sin rekao : znas mama ja volim ici u vrtic jer teta ima tako ljepi glas da vec jedva cekam sutra da opet idem u vrtic da je cujem.
    I kad cujem da mi dijete sa toliko ljubavi prica o svojoj teti i ja sam sretna jer znam da svoje dijete ostavljam u dobrim rukama. 
    Zato ako i ne osvoji bas nasa teta Betilija Berki nagradu za djecicu,ona je za nas roditelje pobjednik ! 
    Hvala vam teta! 

  • jadrankajambrosic@gmail.com

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Maja Fabina

    Teta u vrtiću u malom mjestu Žakanje…
    Takve tete nema nježna,utješna i vedra baš kao mama, nominiram ju za tetu kreativku. Moj sin je zahvaljujuć njoj naučio razlikovati boje ja njegova mama nisam uspjela u tome ali ona svojom gestom i kreativnośću napravila kartonsku kutiju i obojala ju za njega, dala u kutiju čepove od flomastera u bojama… I tako malo pomalo on naučio razlikovati boje a imao je 3 godine. Kad mi je kao mami bilo teško dignuti se ja sam našu tetu zvala za savijet i pitala što da napravim,ona je umireno rekla ma neznaš još koliko te problema čeka sa njim ovo je sitnica,dovezi ga da se igramo i eto jos uvijek je ona ta koju bi nazvala i pitala kako nešto naučit dijete kroz igru. Jer nemamo mi mame puno put ideja kako nesto naučiti dijete… Eto naša Maja je teta velikog srca i toplih riječi zato je ona naša naj teta…

  • emamatea

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Naj naj teta svih teta je nama naša teta Ines Mlikota iz dj. Vrtića cvrčak ona je u svim ovim navedenim kategorijama.. Ona se baš posveti svoj toj djeci iz grupe. Kreativna je djeca ju vole što je najbitnije.. I vidimo se da svoj posao obavlja s Ljubavlju.. 😘😘

  • emamatea

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vesna Perković Korovljević

    Naj naj teta svih teta je nama naša teta Ines Mlikota iz dj. Vrtića cvrčak ona je u svim ovim navedenim kategorijama.. Ona se baš posveti svoj toj djeci iz grupe. Kreativna je djeca ju vole što je najbitnije.. I vidimo se da svoj posao obavlja s Ljubavlju.. 😘😘


    Zaboravih napisat Mali Lošinj 

  • 2MSara

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi idemo u vrtić Snjeguljica na Grbcima (Rijeka). Imamo stvarno dvije divne tete, teta Iva i teta Marijana, veoma mi je tesko izdvojiti jednu od njih. Svaka je posebna na svoj nacin. Posto moramo samo jednu tetu prijaviti neka bude teta Marijana. Mi imamo problem sa suzama svakodnevno iz bilo kakvih razloga. Prema tome su zakljicili ona i moj sin da njemu u posjet dode kukulele kojo ima velike noge i da ga moraju potjerati, vrlo vjesto izlazi na kraj sa tim i na kreativan i komican nacin. Sto se meni dopada, brzo ona njega okrene i zaboravi i vrati se igri. Tete super ste!!

  • Jelena1980

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Teta Sandra u jaslicama Potok (Rijeka) je nasa najbolja teta…na jesen cemo u skolu ali teta Sandra je ostala top među svim tetama…od ranog jutra je bilo veselo uvijek…

  • Andrea90

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi imamo 2 nadjraže tete u vrtiću Mala sirena na Zametu. To su teta Josipa i teta Maja. Ali pošto moramo imati samo jednu naj tetu neka to bude teta Josipa. Ona je s nama od samog početka od onda kad nam je bilo najteže priviknut se. Ona je teta sveznalica i teta koja je uvijek bila tu za svih. Ona i crta i pjeva i pleše i animira, odgaja i uči.. ma nema šta teta Josipa nemože. Malena je prezadovoljna i uvijek dođe kući sa puno pjesmica i priča a o crtežima da i ne pričam.. Da napomenem ni teta Maja nije ništa drugačija ali eto teta Josipa je s nama od samog početka.. želimo da naša teta bude naj teta jer ona to zaslužuje i ništa manje..

  • TinaRijeka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naj teta,treći roditelj
    Skupina “Mišići”, Vladimir Nazor,Kastav
    Naša NAJ teta IZABELA je kako joj i samo ime govori,jedna predivna mlada odgajateljica,puna empatije,razumijevanja,strpljenja,ljubaznosti,topline,skromnosti, jednom riječju predivna…( kao što vidite njenim vrlinama nema kraja). Svako dijete dočeka sa sjajem u očima i iskrenim osmjehom,pa se u našem vrtiću ujutro ne čuje plač prilikom rastanka od roditelja,koji mogu bezbrižno otići na posao. Svakom  djetetu posvećuje dovoljno vremena i pažnje tako da se za vrijeme odsutnosti roditelja nikad ne dogodi da nekome od djece leđa budu gola,lica prljava ili nosići neispuhani. Kod nje se svaka eventualna ozljeda liječi zabrinutim poljupcima i utješnim zagrljajima. Naša NAJ teta svakog slavljenika/cu rođendana pretvori u pravog kralja/kraljicu,priredi im takvo slavlje da se svako od djece osjeća zaista čarobno.
    Kad se neko od naše djece tog dana ponašalo neprimjereno kaže da su bili malo nestašni,nikako zločesti tu riječ nam strogo brani da koristimo!
    Kao što vidite naša naj teta Izabela ne stane u jedan kratak opis. Njenim vrlinama što ljudskim što odgajateljskim nema kraja i to potvrđuju 23 presretna mišića skupa sa roditeljima! Često govori da ih sve voli kao da su njezina djeca a mi Vam garantiramo da je ona njima puno više od tete iz vrtića. Djeca je obožavaju a znamo da su djeca najiskrenija bića..:)

  • Mavaljhar

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Teta Kristina, dv Bajka (Vrbani)-za najtetu-3.roditelj
    Ova teta je jedna predivna osoba, intuitivna i iskusna ali prije svega zbilja voli djecu koju čuva. Nevjerojatno koliko duboko ide u procjeni djeteta i koliko joj je stalo da se svakom djetetu omogući maksimalni razvoj potencijala. S mojim djetetom krenula je pedagoški…u par tjedana ona je nju vidjela kroz sve obrane…jace i dublje od psihologije, onako kako samo majčino srce može…samnom obavila razgovor bez lažnog uvijanja i s iskrenom namjerom da se dijetetu razvije socio-emocionalna inteligencija u skladu s imtelektualnom…i koliko god bi drugi moje dijete doživjeli “teškim” ona je u njoj prepoznala i omogućila da se oslobodi, da stekne povjerenje, da se izgradi…Ona je prvi i pravi pedagog i iznimna nam je milost i čast da je naše dijete u trenutku potrebe nju dobilo. I dok bi možda 90 posto ljudi koje ne poznaje naše dijete krenulo strogo pedagoški i dijelilo bezbroj savjeta ona je naše dijete vidjela u nutrinu i puhnula prvi pravi vjetar u njena jedra, već u početku razvila povjerenje u ljude van majke, i omogućila joj stabilne temelje. I kad bi sutra kroz obrazovanje naše dijete i nailazilo na prepreke i neshvacenost ova teta će joj ostavit duboko usaden osjećaj koliko vrijedi i koliko je posebna…dakle uz roditeljsku ljubav i ovaj socijalni stup moje dijete je presretno, izmijenjeno, POTPUNO. A ova teta je u punom smislu riječi taj kljucni MOST bez kojeg ništa ne bi moglo. Ona se nadasve iskreno veseli svakom njenom pomaku i oslobađanju a moje joj dijete uzvraća svom paletom darova. Otkljucala je put do njenog srca i zato je ona uistinu njezin treći roditelj. Hvala teta Kristina!

  • anamarija.grubisic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nominirala bi dvije tete Martine iz djecjeg vrtica Gajnice, koje i cine cjelinu grupe Zvjezdica! Tetu Martinu Juric kao naj tetu kreativku, teta je pravo cudo, da samo vidite kakve nas ideje i mastarije cekaju na pocetku svakog dana, ne nedostaje tu nicega, plete teta paukove mrze po sobi, kapaljkama i pipetama boje vadi, bude tu svega, lonaca, tava, ma za sve je majstorica prava i neka se zna da ova prica djece je glas, vole ju do neba! 
    Tetu Martinu Modalek nominirala bi kao naj tetu treci roditelj! Znate onaj osjecaj kada jurite sa posla jer vas dijete ceka u vrticu, sa tetom Martinom taj osjecaj nestaje bez trage, kod nje uvijek red vlada, tu nema mjesta galami i zbrci, samo osmjesi u svakome kutu i djeca koja veselo pruzaju ruku. Hvala tete Tine na svakome danu! 
    Anamarija Jankovic

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.