Muški i simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    to ja obožavam uz palačnike… 2 jajeta … malo vina (ili vode ako nema vina) i dosta šećera u prahu … to se fino izmiksa dok ne postane čvrsto i pune palačinke s tim, preko palačink isto malo nakapam toga, rastopljene čokolade i mljevenih oraha… meni naj naj kombinacija uz palačinke

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    aaaa…nisam to nikad probala… meni su palacinke zakon s nutellom… klasika…haha

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar paix

    paix

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Izbjegavaj sve što nije dovoljno termički obrađeno, pa makar bila i najsvježija domaća jaja. Bolje ne riskirati, malo gušt odgoditi, nego da se poslije grizeš ako štogod bude.

    Što se tiče muža - moj je isti. Čitam kako vaši spremaju palačinke, svašta nešto - ja svog za malo masaže moram cijeli dan moljakati tako da sam na kraju odustala i od toga ;(. Istina radi po cijele dane pa je najčešće navečer strgan i umoran, ali opet……..no, nema veze - ovako se i dalje stalno krećem i nikad ne mirujem pa gledam da je to bar pozitivno :)

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    moj i inače pomaže po doma pospremat i čistit tak da je to ostalo isto…al sam se nekako nadala da ga bude primila volja i za kuhanjem a on se nikako neda nagovorit jer da on kuha bili bi samo na hrenovkama i prženim jajima…a što se palačinki tiče smjesu voli radit al pošto je ljevak onda je sav nespretan s tavicom i okretanjem i to toliko smješno izgleda da je strašno i imam filing da će se ozlijedit

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kod nas oduvijek mm pece palacinke, jer ih naime ja ne znam peci, a nisam se ni potrudila nauciti, kada njemu to tako dobro ide :-D
    Po doma mi je oduvijek pomagao s ciscenjem i td. Ali dok sam bila trudna i on je bio nesto jako pospan, ko i ja :-), i zdebljo se, ok, ne ko ja, ali je :-) S razlikom da su moje kile poslije poroda otisle, a njegove ostale. Sad ga zezam da on dugo nosi, ko slonica :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    i moj je ljevak pa mu palačinke idu bolje nego meni :) a što se šatoa tiče i ja sam mislila malo odgodit gušt..i s nutelom su mi super ili samo rastopljenom čokoladom :) čini mi se da znam s čim ću ga navečer ugnjavit :)

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    haha…sad sam ti dala volju za palacinke…. sssssttttt…….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    oke, sad mi se jedu palačinke….a moram ic u grad…
    al idem se nac s curama kasnije, mislim da cu ih nagovorit da me odvedu na palacinke negdje

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam jučer jela palačinke… Mljac.. 
    A što se tiče MM, ne mogu reći da se nešto promijenio, ali dobio je malo na kilaži, pa ubrzo skinuo… 
    Papa skupa sa mnom, pa se nekad zaleti malo previše-ono ja odem od stola, a on još “malo” Hihihihi.
    Na početku je uživao u zajedničkom popodnevnom spavanju, ali sad je sve gotovo jednako kao prije.
    Osim što mi više ugađa 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    nit se on promijenio, niti ja   ja sam oduvijek bila ovako osjetljiva i cmizdrava hahahaa 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.