Muški i simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Pa sad me sve sramota, vasi decki/muzevi  svi normalni, ovaj moj tocno ko trudnica….

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    moji je dragi u prvoj trudnoći jako pazio na mene, najbolje mi bilo kad sam sa malim došla iz rodilišta, doslovno cijelu sobu dezinficirao 3 puta, a bebu niko nije smio dirnut bez pranja i dezinficiranja haha jedno 2,3 mj….ah medicinski djelatnik kaj češš.. kak je mali rasel smanjivala se briga oko mene, naravno, sad je drugačiji.. vrijeme nam jako brzo prošlo pa i nezz reći kakav je bio, kao da sam jučer saznala za bebu a već rodit trebam.. makar mislim da je malo čak i ljubomoran na maličkog jer jasno da mi je apsolutno uvijek na 1 mjestu pa ga nekad, priznam, zapostavim.. ehh kaj ga tek čeka

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pato99

    pato99

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja sam se sve nadala da će se moj dragi udebljat skupa samnom u trudnoći ali ništa..

  • Avatar mimi22

    mimi22

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moj isto kao da je on trudan jede vise nego inace, al je dosta visok i mrsav tako da mu se i ne vidi da je dobio 7 kila, tocno koliko sam i ja dobila do sad :) jede veceru pa poslje opet nesto gricka pa se poslje po noci opet dize jest zezam ga stalno da mozda nije on trudan :P i cijelo vrijeme ima zelje koje su mene totalno zaobisle zeli sladoled, palacinke, pa kokice i svasta :D ali skroz je pazljiv kupuje mi voce i tjera da jedem svaki dan, vodi u setnje i pomaze kod kuce, pere suda i usisava a mene potjera da se idem odmorit :)

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Da i moj se udebljao, i da njegove kilice još nisu otišle ;))) Nego “šato”!?!? Ja to sve lijepo pjenasto izmiksam i onda miksam na vatri dok ne zakipi, riješen problem termičke obrade! dobar tek ;)

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    i moj muž je imao neke simptome.. hahahha… debljao se kako sam se i ja, boljela su ga leđa, ali kako sam se ja porodila otišao je i moj trbuh, ali njegov je ostao.. i ja sam malo kriva možda, jer nisam htjela jesti sama pa sam njega tjerala da jede sa mnom.. hehehe.. stalno je bio umoran, kad sam ja išla spavati morao je i on.. =))

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Tilly

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj muž je imao sve osim trudova!  U svemu me je pratio,od stalnih žgaravica,debljanja,nedostatka zraka,(mislim da je imao i mučnine,ali mi nije htio priznati)bolovi u kukovima itd. Kap koja je prelila čašu je bila kad su injemu zadnji mjesec dana nastupile teške nesanice ,onda je otišao kod svoje doktorice,koja mu je dala nekakve tablete za smirenje i za želučane tegobe i rekla mu da pije po potrebi ali da je uvjerena da će mu sve to proći kad žena rodi…… Nakon mjesec dana dobili smo bebu i sve je nestalo kao rukom odneseno….. Moram napomenuti da govorim o zdravom muškarcu od 90kg,kojeg nikad ništa nije zabolilo.I zanimljivo je i to što nam je ovo drugo dijete (u prvoj trudnoći nije bilo ni spomena o ovome).sada imamo djevojčicu od 5 godina i sina od tri mjeseca muž već sad govori da će dobro promisliti o našoj trećoj trudnoći…….

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Tilly


    Moj muž je imao sve osim trudova!  U svemu me je pratio,od stalnih žgaravica,debljanja,nedostatka zraka,(mislim da je imao i mučnine,ali mi nije htio priznati)bolovi u kukovima itd. Kap koja je prelila čašu je bila kad su injemu zadnji mjesec dana nastupile teške nesanice ,onda je otišao kod svoje doktorice,koja mu je dala nekakve tablete za smirenje i za želučane tegobe i rekla mu da pije po potrebi ali da je uvjerena da će mu sve to proći kad žena rodi…… Nakon mjesec dana dobili smo bebu i sve je nestalo kao rukom odneseno….. Moram napomenuti da govorim o zdravom muškarcu od 90kg,kojeg nikad ništa nije zabolilo.I zanimljivo je i to što nam je ovo drugo dijete (u prvoj trudnoći nije bilo ni spomena o ovome).sada imamo djevojčicu od 5 godina i sina od tri mjeseca muž već sad govori da će dobro promisliti o našoj trećoj trudnoći…….

    eh bas sam se lijepo nasmijala na ovo… mora promisliti o trecoj trudnoci jer mu se bilo tesko nosit sa posljedicama trudnoce koje su ga zahvatile,a kaj bi napravio da je on recimo morao nositi bebu…i roditi… a i osim toga ti si prosla jednu trudnocu i bez njegovih tegoba…
    jooj bas mi je to slatko…hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    hahaha i moj je ljevak,imamo ih dosta.Jedino kaj ću mu zabraniti je konstantno proučavanje po netu  sad puši na balkonu,ponaša se jako zaštitnički,puno više mi pomaže i ima jako puno razumijevanja za moje histerije

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.