Muški i simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Drage moje, od kad sam trudna ponekad imam osjecaj da je i moj D trudan samnom. 
    Od kad ga znam ne papa slatko, cak i kavu pije bez secera, nikad ne pretjeruje u jelu. Od kad sam trudna sve se promijenilo, davi se u cokoladama i gumenim bombonima, ponoci ide piskit 3 puta isto ko i ja, promjene raspolozenja…

    Jel se kod vas dogada tak nesta?

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu


    meni ovo zvuci zabavno…
    al ne, kod nas je sve isto…jedino sto on ima vise razumjevanja za moje šize i to je to …

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

          odlična ideja za temu ovdje… zadovoljna sam

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    i moj mene zadnjih dana kuži malo bolje nego prije… :)  a i ranije smo isto uživali u hrani… sad ga jedino muči kad jedem da se baš ne usvinjim do kraja, ali je baš podrška… i kad smo u trgovini forsa voće i povrće više od slatkiša i grickalica

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    moje je jedino više mazast i moram priznat jako pažljiv i ništ mu nije teško napravit (osim kuhati…to ga nikako nemogu nagovorit da počne)

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    moj je preksinoć imao kratki napadaj maženja kad sam mu se u krilo uvalila… čini se morat ću češće za tom taktikom pribjegavat… ma, sve mi se čini da će se i on nakon sutrašnjeg prvog pregleda opustit… on je tip da dok ne zna da je sve ok ne voli o ničemu previše razmišljat… jer mu se, a i nama skupa, znalo dogodit da ak se nečem veselimo ili nadamo da na kraju ne bude tako nego da se izjalovi

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    moj je počeo više jesti.. hahha iako ja ne jedem puno on zato pojede za svo troje… a ovo sve ostalo radio je i prije tako da se tu nije promijenio puno 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    moj se nije puno promijenio… doduse otkad sam trudna on je izgubio 5 kila….
    inace mi puno vise pomaze u kucanskim poslovima i zaljevat cvijece posto ja pazim od prvog dana da ne dizem tesko pa kantu s vodom slepa zamnom…hehe
    dobro nije sad da usisava ili nesto tipa toga,ali svida mi se sto ima volju naucit nove stvari…poput recimo pripremanja palacinki… to me jaaako veseli jer je to meni uvijek muka radit,a ovako sjednem kraj njega i uzivam dok on pece palacinke…hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    moj stalno radi palačinke :) mislim, i prije ih je radio… jer meni su se znale zaljepiti i znalo je potrajati dok ih napravim (uvijek se cijela hrpa radi) pa je on znao inicijativu preuzeti i na 2 tave paralelno :) a od kad sam trudna nismo ih niti jednom radili… sad kad smo kod palačinki… dal bi preporučile šato (ne znam kak se piše točno, pa ajmo po vuku) uz njih pošto se od jaja to radi ? mislim, domaća su friška uvijek pa me salmonele nije strah

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    oh pa tek ste na pocetku pa stignete…
    sato??? nemam pojma kaj je to…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.