Mogucnost trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lelana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Postovanje, zanima me kolika je vjerovatnoca trudnoce ukoliko momak svrsi na stomak i sperma se slije do vagine dakle nisam sigurna jel mogla uci neka kolicina sperme pritom sam nevina, naime odmah sam ustala i isprala. Dan nakon popila sam tabletu za hitnu kontracepciju ellaone. To se dogodilo 12.12 menstruaciju prije toga sam imala 24.11 i trajala je 6 dana tako da prema nekim proracunima 12.12 je bio posljednji plodni dan. Sljedeca menstruacija mi je dosla dva dana ranije tj nadam se da je to bila menstruacija trajala je nekih 7 dana i izgledala je uobicajena prvi dan smedji iscjedak zatim ostalih dana je bila normalna i zadnja dva dana smjedji iscjedak. Samo sto je ovaj put bila dosta obilnija drugi dan nego inace, teklo je bukvalno. Da li je to bila prava menstruacija ili krvarenje koje se moze javiti u trudnoci. Ponekad mi zna biti muka i ovih dana imam cudan osjecaj osjecaj u stomaku ali se nadam da je to samo zbog nervoze i straha od trudnoce jer sam veliki paničar. Molim vas da odgovorite i lijep pozdrav.

  • newlife

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Nemožeš biti trudna ako si nevina, pritom si navela da dečko nije to napravio u tebe, dakle nemoguće, ubuduće se posavjetuj o seksualnom odgoju prije ikakvog čina

  • newlife

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Uz to uzela si tabletu za kojom nije bilo potrebe ali pretpostavljam strah

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Moguce je ostati trudna tako, da.. makar zvuci nevjerojatno! Moguce je ostati i trudna za vrijeme analnog seksa, i za vrijeme menstruacije i uz pilule itd.. apsolutno se slazem da je potrebna edukacija jer to sto je on svrsio vani ne znaci da ejakulata nije izaslo u za vrijeme snosaja, bez obzira sto on nije osjetio.. zao mi je da si se dovela u ovu situaciju i ovoliki stres, ako zaista jako me zelis djete dr put budi puno pazljivija ;) 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lelana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovorima, samo bih napomenula da nije bilo snosaja dakle jedini nacin je bio da sperma udje jer se je slila do samog ulaza sad ne znam koliko je vjerovatnoca da se to desi 

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Očigledno je da si maloljetna , svi kažu da je lako Napravit djete al ne bas toliko lako kao u tvom slučaju ne sikiraj se nisi trudna !

    Danci23

  • Lelana

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvala ti sto si me bar malo smirila, nisam maloljetna 20 mi je god samo sto prvi put se upoznajem sa svim tim stvarima pa nisam bas informisana… Samo previse sam stvari procitala na internetu da ne zna vise u sta da vjerujem 😅

  • Avatar Danci22

    Danci22

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Nemoj puno ni internet citati sam te zaplaši😄

    Danci23

  • Buncek

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa, nova sam tu i trebam savjete i malu pomoć. Zadnju menstruaciju sam imala 26.11.i trebala sam dobiti 30.12.no međutim nisam. E sad ono što je ja i dečko smo spavali zajedno svaki dan tjedan dana i nismo se štitili, on je svršavao u mene. Znam da mogu ostati trudna to i želimo, al me muči što ja i dalje nisam dobila mengu, 9 dana od izostanka sam pravila test i test je negativan. Neke simptome konkretne nemam. Osjećam malo grčeve dolje, strašnu potrebu za slatkim i određenom hranom, umorna sam, brzo se uzdišem, bradavice mi jesu malo osjetljivije, al u pravilu je to to. Kaj da radim nisam ni sama pametna. Odlučila sam pričekati možda još par dana pa ponoviti test. A mi bi bebu 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Ponovi test za par dana svakako, ako ne nazovi gink i objasni situaciju..sretno i drzim fige za +

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.