Mogucnost trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    9 dana od izostanka vec je test trebao pokazat da je uredna trudnoca u pitanju. Najbolje da se javis gin da ti da uputnicu za vadjenje bete ako je negativna da ti da tablete za izazivanje krvarenja. 

    [tickerfactory.com]

  • Buncek

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kika25

    Ponovi test za par dana svakako, ako ne nazovi gink i objasni situaciju..sretno i drzim fige za +


    Hvala 😘😘😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Ili to sto grizli kaze, ako mozes jos danas nazz ginekologa nek ti da da ides vadit betu sutra pa ces vidjet sta ce bit

  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene, majke, kraljice! 
    Evo moj “slučaj”.
    Dragi i ja smo imali odnos za vrijeme plodnih dana. Ne koristimo zaštitu osim prekinutog snošaja i to funkcionira već godinama no, dragi je izvrši izvan mene te se sperma slila sa gornjeg dijela guze pa sve preko vagine. Pretpostavljate pozu . E sad obzirom da sam bila u doggy pozi, postoji mogućnost da je sperma zalutala u vaginu. 
    Ne bih sumnjala u trudnoću da se nije dogodilo sljedeće. Drugi dan ujutro piškim kad ono izađe sluz iz vagine, bijela, mislim si nije valjda ona zalutala sperma. Ne bi li ona izašla nakon prvog mokrenja, a ne nakon drugog? 
    Ne bi bilo još čudnije da nisam počela misliti da je to to da sam trudna. Već drugi-treći dan su počeli “simptomi”. Malo muka, malo boli želudac, malo probija jajnik, drugačije nego inače a trebam dobiti za 10 dana. Prvo skoro nikakav iscjedak, sada bijeli obilni. Doslovno takav da sam danas kihnula i mislila da sam se upišala, kad ono iscjedak BIJELI. 
    Sve mi je to čudno pa si kažem da sam previše zabrijala, čitam forume, a na njima si trudan iako imaš menstruaciju. 
    Eto, kaj mislite? 
    Jel moguće da je i mala količina ipak zalutala u vaginu i uspijela napraviti novi život?
    Jel ja previše brijem? 
    Kada su mogući prvi znakovi trudnoće? 
    Puse

    [lilypie.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    diVas89

    Pozdrav žene, majke, kraljice!
    Evo moj “slučaj”.
    Dragi i ja smo imali odnos za vrijeme plodnih dana. Ne koristimo zaštitu osim prekinutog snošaja i to funkcionira već godinama no, dragi je izvrši izvan mene te se sperma slila sa gornjeg dijela guze pa sve preko vagine. Pretpostavljate pozu. E sad obzirom da sam bila u doggy pozi, postoji mogućnost da je sperma zalutala u vaginu.
    Ne bih sumnjala u trudnoću da se nije dogodilo sljedeće. Drugi dan ujutro piškim kad ono izađe sluz iz vagine, bijela, mislim si nije valjda ona zalutala sperma. Ne bi li ona izašla nakon prvog mokrenja, a ne nakon drugog?
    Ne bi bilo još čudnije da nisam počela misliti da je to to da sam trudna. Već drugi-treći dan su počeli “simptomi”. Malo muka, malo boli želudac, malo probija jajnik, drugačije nego inače a trebam dobiti za 10 dana. Prvo skoro nikakav iscjedak, sada bijeli obilni. Doslovno takav da sam danas kihnula i mislila da sam se upišala, kad ono iscjedak BIJELI.
    Sve mi je to čudno pa si kažem da sam previše zabrijala, čitam forume, a na njima si trudan iako imaš menstruaciju.
    Eto, kaj mislite?
    Jel moguće da je i mala količina ipak zalutala u vaginu i uspijela napraviti novi život?
    Jel ja previše brijem?
    Kada su mogući prvi znakovi trudnoće?
    Puse


    evo da ti odgovorim :) prekinuti snosaj nije nikakva zastita…ja sam tako ostala trudna…sad sam u 10om tjednu…a cak nije ni svrsio po meni pa da se nesto slilo di ne treba :)
    a koristili smo tu metodu 3 godine i evo zakazala :)
    nisam imala simptome osim sta mi je kasnila mjesecnica, imala sam lagane bolove kao da cu dobiti i to je to…test sam napravila kad mi je 4 dana kasnila…
    sretno i da ti bude kako si sama zelis :)

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    u prvoj trudnoci koja je nazalost zavrsila spontanim sam tri dana nakon odnosa osjetila veliki umor i tad su pocele mucnine i ucestala mokrenja…

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar diVas89

    diVas89

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Stvarno je neplanirano. I ako se maleni život uspio izboriti za svoje mjeato, bit ću sretna, iako nije trenutak. 
    Pogotovo ako je uspio ući na “čudan” način. :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.