Mjesecnica kasni

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kato

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav…evo brine me kašnjenje mjesecnice ,znaci mjes. je bila 18.7 praktički 21 dan kasni,3 testa uradila - negativni ,molila bi vaše mišljenje jer tek za 6 dana imam dogovoreni pregled… hvala

  • kato

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    kato

    Pozdrav…evo brine me kašnjenje mjesecnice ,znaci mjes. je bila 18.7 praktički 21 dan kasni,3 testa uradila - negativni ,molila bi vaše mišljenje jer tek za 6 dana imam dogovoreni pregled… hvala


    Stim da sam imala u donjem dijelu trbuha grčeve

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ne kasni 21 dan ako si ju imala 18.07. Kada si trebala dobiti sad u 8. mjesecu? 

    [lilypie.com]

  • kato

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    C1M4

    Ne kasni 21 dan ako si ju imala 18.07. Kada si trebala dobiti sad u 8. mjesecu 

    9.8.

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ako su ti tako kratki ciklusi onda nije trudnoca, odnosno pokazao bi test plus do sada.. Mozda je neka upala ili poremecaj hormona ovaj mjesec.. Nazalost ne mozemo ti reci ovako sto je i nagadati, drzim fige da je sve okej na pregledu🤞🏻

    [lilypie.com]

  • kato

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    C1M4

    Ako su ti tako kratki ciklusi onda nije trudnoca, odnosno pokazao bi test plus do sada.. Mozda je neka upala ili poremecaj hormona ovaj mjesec.. Nazalost ne mozemo ti reci ovako sto je i nagadati, drzim fige da je sve okej na pregledu🤞🏻


    Hvala!!

  • tonkica031

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure meni kasni m 10 dana a imam policisticni lijevi jajnik. Radimo na bebi Al nikako da se dogodi. Imam stalno neko boluckanje u stomaku i bolne grudi a tek sam u utorak 5.11 narucena kod ginekologa. 

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Napravi test ! ;)

    [lilypie.com]

  • matea123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pomoc! 
    Kasni mi menstruacija 18 dana, test negativan, bila sam kod doktorice radila je UZV primjetila tockicu i dala mi test koji je bio negativan, zatim mi je dala dupfastone 3x1, rekla da pijem 5 dana i da bi trebala dobiti mjesecnicu, ali jos nista, grudi uzasno bole, napuhnuta sam vec dva tjedna, emocije me peru u zadnja tri dana uzasno.. i da muci me ucestalo mokrenje sad me vec pomalo strah sta se desava. 

  • Natalijapiljak

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moze li meni neko da pomogne kasni mi 7 dana i pojavilo mi nesto malo smedje sluzi i krvi ne znam sama sta da radim a imam vec djevojcicu od 2godine da li sad znaci da sam trudna ili??

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.