Mjesecnica kasni

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Natalijapiljak

    Moze li meni neko da pomogne kasni mi 7 dana i pojavilo mi nesto malo smedje sluzi i krvi ne znam sama sta da radim a imam vec djevojcicu od 2godine da li sad znaci da sam trudna ili??


    Napravi test ako nisi, znat ćeš odmah  👋

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Malaplava

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima
    Imam pitanjce zadnju mjesecnicu sam imala 06.11 i sad sam trebala dobiti 04.12 ali mi kasni 4 dana kontracepcije ne koristim imala sam odnose bez zastite test jos nisam napravila. Da li postoji mogucnost za trudnocom ili… Da li je imao tko takve neoumice

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 968

    Prijavi adminu

    Malaplava

    Pozdrav svima
    Imam pitanjce zadnju mjesecnicu sam imala 06.11 i sad sam trebala dobiti 04.12 ali mi kasni 4 dana kontracepcije ne koristim imala sam odnose bez zastite test jos nisam napravila. Da li postoji mogucnost za trudnocom ili… Da li je imao tko takve neoumice


    Naravno da postoji ako si imala odnos bez zaštite… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Mar123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,
    Zadnju menstruaciju sam imala 5.12., nakon toga smo imali odnose 2-3 puta gdje bi malo svrsio u mene. Sada mi kasni 7 dana. Jel moguce da test bude poz?

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Mar123

    Pozdrav svima,
    Zadnju menstruaciju sam imala 5.12., nakon toga smo imali odnose 2-3 puta gdje bi malo svrsio u mene. Sada mi kasni 7 dana. Jel moguce da test bude poz?


    Naravno da jest, svaki nezasticeni odnos nosi rizik. Napravi test 

    [lilypie.com]

  • BradleyParkin

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Google plaća 85 dolara po satu. Moja zadnja plaća bila je 8500 američkih dolara, radeći stotinu sati tjedno na mreži. Prijatelj mog mlađeg brata već mjesecima u prosjeku koristi 12 tisuća ljudi i zaposlen je oko dvadeset dva sata tjedno. Ne mogu vjerovati koliko god jednostavno bilo jednom kad sam to pokušao. To je često ono što radim da bih provjerio daljnje detalje otvaranjem veze i klikom na (DOMAĆA TEHNIKA ILI MEDIJI.) Kliknite ovdje za više informacija…… https://rb.gy/oftkio [rb.gy]

  • BradleyParkin

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Google plaća 85 dolara po satu. Moja zadnja plaća bila je 8500 američkih dolara, radeći stotinu sati tjedno na mreži. Prijatelj mog mlađeg brata već mjesecima u prosjeku koristi 12 tisuća ljudi i zaposlen je oko dvadeset dva sata tjedno. Ne mogu vjerovati koliko god jednostavno bilo jednom kad sam to pokušao. To je često ono što radim da bih provjerio daljnje detalje otvaranjem veze i klikom na (DOMAĆA TEHNIKA ILI MEDIJI.) Kliknite ovdje za više informacija…… https://rb.gy/oftkio [rb.gy]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.