Mjesecnica kasni

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    E sad za test je jos prerano, a nisam sigurna ni da beta bi pokazala neku veliku vrijednost. Najbolje je pricekat najmanje 10 dana od ovulacije pa ici vaditi betu. Test tek pred m ce vjerojatno nesto pokazat. Sretno

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    anamariavolaric

    pozdrav! imam bebu od 5 mjeseci i muci me to dali sam mozda ostala trudna opet?inace su mi uredne mjesecnice ali ovaj mjesec je svee potpuno cudno grudi me bole ali najvise lijeva na trbuhu vise nnemogu spavati kad legnem na trbuh osjecam kao da me boli ovaj mjesec sam trebala dobiti 16,02,a jos nema nista ni najmanja kap se nije pojavila..i odlazak na wce je jako cest .zadnja dva tri dana po cjelu noc se dizem svakih pola sata.mirisi su mi nepodnosljivi i krene me tjerat kao da cu povracat pa se zaustavi..muz i ja pazili smo ali desilo se pod vodom bez zastite i strah me da nisam ostala trudna…sta da radim? pozdravvvv


    Napravi test draga, ako si trudna sigurno će ti sad već pokazati, za 20ak kuna riješiš se dileme

  • anamariavolaric

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    pokusat cu napraviti test pa da vidim dali ce bit dve crtice ubi me razmisljanje o tome…hvala ti na odgovoru puno

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    anamariavolaric

    pokusat cu napraviti test pa da vidim dali ce bit dve crtice ubi me razmisljanje o tome…hvala ti na odgovoru puno


    Nema na čemu, nadam se da će ishod biti kakav želite. Sretno.

  • Ivanakr

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Dakle zadnju menstruaciju imala sam 05.01 do 09.01 dns je tocno 23 dana kako mi kasni,radila sam test koji je -/neg .26.02 narucena sam kod gin na pregled .
    Prve dvije trudnoce su mi bile uredne ,koristila sam kontracepciju do 10 mjeseca ,imam jake bolove u donjem dijelu leda,smetaju mi mirisi ,nervozna sam ,placem bez razoga . Dali je moguce da test bude lazno negativan i dali je itko imao slicna iskustva jer me pomalo strah …😥😔

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ivana ja bi na tvome mjestu napravila jos neki test od nekog drugog proizvodjaca pa probala. Mozda da ides izvaditi betu pa bi bila sigurna jer vec ti dosta kasni i ako je trudnoca beta ce biti visoka. Sretno i nadam se da ce sve biti u redu.

    [tickerfactory.com]

  • anamariavolaric

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    pozdrav cure! napravila sam test i negativan je  mislim sretna sam sto je negativan ali mi nije jasno zasto mi je ovako i dalje  nemam menstruaciju povracam kao luda lose mi bude mirisi mi neki smetaju i cesto odlazim na wce…nije mi jasno nista . da li je moguce da test bude lazno negativan? pozdravvv 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    anamariavolaric

    pozdrav cure! napravila sam test i negativan je mislim sretna sam sto je negativan ali mi nije jasno zasto mi je ovako i dalje nemam menstruaciju povracam kao luda lose mi bude mirisi mi neki smetaju i cesto odlazim na wce…nije mi jasno nista . da li je moguce da test bude lazno negativan? pozdravvv


    Mozda da izvadis betu i nazoves ginekologa. Moze biti lazno negativan ako je mala trudnoca pa kucni test jos ne moze ocitat. Sretno

    [tickerfactory.com]

  • anamariavolaric

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    ah neznam onda cu se javiti svojoj ginekologici pa da vidimo valjda ce mi ona znat rec vise…bar se nadam 

  • Ivanakr

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Sutra imam zakazano kod ginica pa cemo vidjeti  i dalje od menstruacije nista ,bolovi u ledima sve vise i jace prisutni😔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.