Mjesecnica kasni

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Brksica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zadnju mjesečnicu sam imala 25.12 prije toga, sam imala spolni odnos sa zastitom ,mjesečnica mi je trajala 4 dana ali nije bila obilna SAD je 3.2 ja je jos nisam dobila  ali u 1 mjesecu nije bilo spolonog odnosa, SAD mi nije nista jasno jer mi kasni 9 dana?

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    S obzirom da Vam toliko kasni mjesecnica test ce Vam pouzdano utvrditi trudnocu ili izostanak iste. Ako niste imali odnos nakon mjesecnice skoro pa nemoguce da ste zatrudnjeli. Stres moze uzrokovati kasnjenje mjesecnice. U svakom slucaju najbolje uraditi test na trudnocu.

    [lilypie.com]

  • Brksica

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Da napravit cu, nisam iza ali jesam prije pa sam mislila da to mozda nije bilo implatacijsko krvarenje jer je trajalo 4 dana i nije puno bilo

  • Avatar Matie89

    Matie89

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Implatacijsko krvarenje je moguce, iako bude veoma malo krvi, oko dva dana. Za svaki slucaj provjerite ponovo testom, I otidjite kod ginekologa. 

    Sretno! :)

    [lilypie.com]

  • bico889

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    zdravo…
    imalo sam odnos sa djevojkom 21.1 bez zastite ali nisam ejakulirao unutra. i trebala je da dobije menstruaciju 30-31. .1 al jos nikad nije dobila….da li je trudna ili joj kasni zbog necega menstruacija?

  • miomao

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    A zašto ne kupi test, imaš u ljekarni ili dm-u ili kozmu..
    Trudnoća je moguća a može biti i nešto drugo! 

  • Zamisljena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ćao devojke, izvinite na duzem postu, nova sam! 
    Pila sam kontrac.pilule zakljucno sa 01.01.i resila sam da ih vise ne pijem. Menst.mi traje 4 dana, medjutim, dobila san 06.01.imala sam odnose od 07.01.i posle odnosa mi je krvarenje menstrualno prestalo. Nije se vise pojavljivalo uopste. Nastavila sam sa deckom da imam odnose, bez prekinutog snosaja, i u periodu pre plodnih dana i za vreme plodnih dana i posle. Trebala sam da dobijem 03.02.i nisam dobila, kasni mi vec 7 dana, stavila sam ulozak u slucaju da dobijem pa da mi ne prolazi na odecu, i imam zuti iscjedak na ulosku. Sta znaci to? Ima li sanse za trudnocu i koje su? Radila sam dva testa, jedan 21.01. i 01.02.i oba su bila negativna. Bila sam kod ginekologa 3 dana od kasnjenja, kaze da nista ne vidi i da je to mnogo rano da bi video, a i test moze biti lazno negativan zbog male trudnoce. Takodje, ja sam kupila najjeftiniji test, cula sam da i to utice, da su precizniji oni skuplji. Šta vi mislite? Imam bolove u donjem stomaku, kao da cu da dobijem neki put, a neki put bas donji stomak, muka kad kad ali nikad povracanje, gorusica bila par jutari, i piskim cesto..

  • Zamisljena

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zamisljena

    Ćao devojke, izvinite na duzem postu, nova sam! 
    Pila sam kontrac.pilule zakljucno sa 01.01.i resila sam da ih vise ne pijem. Menst.mi traje 4 dana, medjutim, dobila san 06.01.imala sam odnose od 07.01.i posle odnosa mi je krvarenje menstrualno prestalo. Nije se vise pojavljivalo uopste. Nastavila sam sa deckom da imam odnose, bez prekinutog snosaja, i u periodu pre plodnih dana i za vreme plodnih dana i posle. Trebala sam da dobijem 03.02.i nisam dobila, kasni mi vec 8 dana, stavila sam ulozak u slucaju da dobijem pa da mi ne prolazi na odecu, i imam zuti iscjedak na ulosku. Sta znaci to? Ima li sanse za trudnocu i koje su? Radila sam dva testa, jedan 21.01. i 01.02.i oba su bila negativna. Bila sam kod ginekologa 3 dana od kasnjenja, kaze da nista ne vidi i da je to mnogo rano da bi video, a i test moze biti lazno negativan zbog male trudnoce. Takodje, ja sam kupila najjeftiniji test, cula sam da i to utice, da su precizniji oni skuplji. Šta vi mislite? Imam bolove u donjem stomaku, kao da cu da dobijem neki put, a neki put bas donji stomak, muka kad kad ali nikad povracanje, gorusica bila par jutari, i piskim cesto..
  • Bebicaa

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zdravo, evo me tu da vam kazem sta me brine. Kasni mi M 8 dana, 6 dan test je bio negativan, mene vec 10 dana boli kao pred menstruaciju ali nema nista, grudi me bole svaki dan vise na stomaku ne mogu da spavam, i ponekad imam mučnine, voljela bih da sam trudna ali me muci negativan test, inace vec 1 god. zelimo bebu.. Pozdrav

  • anamariavolaric

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    pozdrav! imam bebu od 5 mjeseci i muci me to dali sam mozda ostala trudna opet?inace su mi uredne mjesecnice ali ovaj mjesec je svee potpuno cudno grudi me bole ali najvise lijeva na trbuhu vise nnemogu spavati kad legnem na trbuh osjecam kao da me boli ovaj mjesec sam trebala dobiti 16,02,a jos nema nista ni najmanja kap se nije pojavila..i odlazak na wce je jako cest .zadnja dva tri dana po cjelu noc se dizem svakih pola sata.mirisi su mi nepodnosljivi i krene me tjerat kao da cu povracat pa se zaustavi..muz i ja pazili smo ali desilo se pod vodom bez zastite i strah me da nisam ostala trudna…sta da radim? pozdravvvv

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.