Mitovi o trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    mmama


    je, rekla bi da je prije do onoga da dijete radi kaj vidi kaj doma nauči tako se i ponaša.. ako mama i tata, ukućani općenito sjede pred telkom i ne rade niš od kud djetetu da postoji nešto drugo

    pa da! zato i kazem da mi to nema smisla!

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    slazem se s vama curke…ma nema mita koji je istinit…to su stare babe izmisljale jer nisu imale pametnijeg posla…hehehehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    meni je teta u ducanu rekla da sigurno nosim decka jer sam lijepa u licu i zbog trbuha, da je 100% decko. a ono 2 doktora potvrdila da dolazi princeza  a i one gluposti da ti se jede slano ak cekas decka a slatko ak cekas curicu su neistina isto, ja (inace veliki ljubitelj cokolade) navalila na sir ko blesava  a cokolada mi nema onako fini okus kao prije trudnoce  a jos sam iz zabave citala par tih “znakova” i u 95% toga su pogrijesili 

  • Andrijana1

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hahaha  moja trudnoca bila za pozeljet svakoj zeni, bez zgaravice a rodila cupavicu kojoj je valjda pola gramaze bilo u kosi . Bila do zadnjeg dana u pokretu i beba je najsretnija dok nekud idemo, a ziva je i u pokretu kao i u trbuhu.

  • Avatar Kiara5

    Kiara5

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Meni sve bablje price govorile da nosim sina, kad ono cura!!!
    Nista mi nisu pogodili, al bas nista!!!!!!!

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Meni su u 12. i 16. tjednu rekli da je curica, a u 20. tjednu dok sam cekala uzv u bolnici mi je dosla neka zena koja radi kao cistacica, nikad je prije nisam vidjela, i rekla: ti sigurno nosis sina.
     Ja sam rekla ma ne,ne, rekli su nam da je curica sigurno.
    A ona opet: slusaj, nikad nisam fulala, ti nosis sina 100%, sjetit ces me se kad saznas.
    Jos ja pitam muza, ma sta je moguce da je ipak musko? Mozda zena stvarno nekako zna… Jos mi se on smijao kako sam lakovjerna.

    Uglavnom za sat vremena, dok smo docekali pregled, doktor je rekao da je to deckic 100%. i od tada potvrdili jos 2x.
    Ja sam skoro opala sa stola od šoka, a muz je isao traziti da je izljubi hehehe

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1450

    Prijavi adminu

    Ma daj Tinčicebaš fora! Meni isto svi kažu da više izgledam kao da je sin zbog babskih priča da curica uzme ljepotu, a meni se baš lice očistilo od kad sam trudna….al to mi je glupost, trebala si pitati ovu tvoju proročicu kak je znala. Meni nekoliko dr potvrdilo da je cura i stvarno se nadam da je jer bi inače imali gadnih problema s oblačenjem bebe kad se rodi

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Hehe pitat cu je ako je vidim obavezno! Prvih par mjeseci bi bio deckic u rozom hehe :)

  • Avatar Tinčica3

    Tinčica3

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Meni je isto ten u trudnoci dobar, ali sam prva tri mjeseca umirala od mucnina, pa su sve zene proročice zakljucile da je to sigurno cura! A ja sam imala filing od prvog dana da je sin. Cak sam, Boze mi prosti, bila lagano tuznjikava kad su mi rekli da je cura. Jaaadna curica, imala sam bas griznju savjesti. 
    Drugo, trece i koliko ih bude nek budu cure hihi

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    meni su na početku svi govorili da izgledam kao da će biti cura (ja se u te babske niš ne kužim) ali smo ih zeznuli i imamo dečka  sad svi govore vidi se da nosiš dečka jer si lijepa i vesela 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.