Trudnice i mame u Njemačkoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • AnaKox

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Super, to sam mislila pitat u ponedjeljak sta treba ponjet.
    Meni je decko njemac pa njega maltretiram za te stvari jos mi je njegova sestra rekla da nema klistiranja i depilacije prije poroda

    [lilypie.com]

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Hvala vam puno  jos cu vas ja vjerovatno svasta nesto pitat..posto sam sad 12tt jel mi mozete rec sta me sad ocekuje i sta sad sve trebam znati?i da ako sam ja dobro razumjela navodno da bi trebala radit kako tako do 32tt da imam pravo na porodiljni,onaj neki mutterschaft geld i sta je tocno taj mutterschaft geld? ja se odma ispricavam na puno pitanja al ja stvarno nista neznam..nadam se da ne zamjerate..

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Hahaha da vec sam pokusavala tako pa sam nesto kao i shvatila al da bolje da provjerim i pitam da se bzvz ne nadam hahah al dobro imam vremena za sve to..pa sta nije taj elterngeld kao kod nas porodiljni?

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Da mislim da gledaju zadnjih 12 platnih listi..a ma cim oni trebaju novce davat onda procedura dok to sve obavis..

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Hahaha eto drago mi je sto sam te nasmijala  zadnjih par dana me uzasno zgaravica muci..pa jel znas kako da to rijesim?
    Steta sto nas na ovoj temi ima jako malo,a sigurno nije samo nas par trudnica koje smo u tudini hahah

  • Avatar Vikica1509

    Vikica1509

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudnice i mame!
    Mene zanima kako ide cijepljenje beba i djece u Njemačkoj? planiramo se seliti (kao i svi ostali), a imam curicu od 18mj i bebu od 2mj… dali tamo djeca kao u HR imaju svog doktora, dali se cijepe i kako zapravo njihov zdravstveni sustav funkcionira? eto ako koja zna molim da mi odgovori. Inače, planiramo u Mannheim.

  • Avatar Vikica1509

    Vikica1509

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    I da… ja tamo nemam pravo na porodiljnu jer sam rodila u HR, zar ne? Samo na dječiji…ako se ne varam.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    2410


    Uf..zgara-mene je mucila od prvog do zadnjeg dana trudnoce..znali su mi ljesnjaci pomoc al ne uvijek i par puta sam uzela sodu bikarbonu na mali zlicicu i popila malo vode…uglavnom nocima nosam mogla spavat od zarenja-izludila sam

    Zgara-rennie smiju trudnice cuclat,al i sodu sam konzumirala, zgara prestala nakon poroda 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Vikica1509

    Vikica1509

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ma ja bi cijepila… cijepila sam jednu pa cu i drugu. Kaze mi sestra od muza da je ona svog sina od 2god u austriji do sad 16 puta cijepila. neko je cjepivo obavezno neko nije ali inzistiraju na svakome.

  • Avatar Mamicaaa

    Mamicaaa

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Da samo ovdje sodu bikarbonu ne mogu naci nigdje hahah nakon poroda sve te poteskoce produ tako mi bar kazu  
    Vikica1509 nisam sigurna al cak mislim da imas pravo na porodiljni ako ga u hrvatskoj prekines,stvarno nisam sigurna al jos se raspitaj..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.