Mame i bebe PROLJETNICE 2022 🍀🌸🌻🌺🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Lunar

    Pozdrav cure, kako ste?
    Jesmo jedino jos mi ostali samo na cici? 🤣 vidim da ste vi vec uvele dohranu…ja mislim da necu pocinjati s tim prije nego napuni 6 mjeseci… nego sam vas htjela pitati.. kako cesto su vase bebe papale kad ste samo dojile? Moj T 99% vremena jede svaka 3 sata, i po danu i po noci… mislila sam da ce se to prorijediti kako vrijeme ide al on i dalje na svaka 3 sata “trazi” jesti…

    Moja bas nije cura od hrane..🤣 Nikako da lijepo krene papati taj jedan obrok. A valjda hoce s vremenom,kad njoj bude bas potrebno. Sto se tice dojenja,zadnjih 10ak dana su noci uzaas,znaci ona stalno cica,tipa svakih sat vremena,budi se pa se smije u sred noci,ma kaos.. valjda skok u razvoju.
     A preko dana dajem ciku na zahtjev al stvarno nije nesto precesto 

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunar

    Lunar

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Ajme i kod nas su noći užas… ne prođe nijedna noć bez plača i to kakvog… o cicanju da ne pričam, svakih sat i pol.. ne znam gdje mu više stane 🤣🤣 vj skok u razvoju, neki dan je napunio 5 mjeseci… preko dana je i kod nas više manje ok…

    05/2022 💙 T

  • Avatar Lunar

    Lunar

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    A11 jel se kod vas sto stanje popravilo? Kod nas su noći i dalje koma, svakih sat i pol se budi i trazi cicu.. pokusala sam ne dati mu svaki put jer nemoguce da je gladan ali samo krene vristati cim ga dignem… i onda opet zavrsi na cici i tako do 8 ujutro🤯🤯

    05/2022 💙 T

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Lunar

    A11 jel se kod vas sto stanje popravilo? Kod nas su noći i dalje koma, svakih sat i pol se budi i trazi cicu.. pokusala sam ne dati mu svaki put jer nemoguce da je gladan ali samo krene vristati cim ga dignem… i onda opet zavrsi na cici i tako do 8 ujutro🤯🤯


    Nee i dalje stalno cica,po cijelu noc..
    Evo prosla noc je bila okej,spavala je u komadu caaak od 1 do 4 ipo..napredujemo 🤣 Uglavnom spavanje je kaos ali pocela je jestii odjednom😍 Za rucak sve pojede (povrce),planiram uskoro i dorucak uvesti 🤗

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar Erdina

    Erdina

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Mame, sa koliko su vase bebe pocele da puzaju? Moja uskoro puno 7 mjeseci, sjedi samostalno ali jos uvijek ne puza. Provodi dosta vremena na stomacicu ali kao da je lijena da se pokrene. 

    Pokusavamo od 9/20
    Biokemijska 12/20 😔
    👩‍⚕️ 33
    👨‍⚕️36

    + 09.08.21
    25.08.21 nas prvi pregled 🥰
    24.04.22 Termin za porod 🥰 it's a girl 💕
    22.04.2022 ❤️ E ❤️

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Erdina

    Mame, sa koliko su vase bebe pocele da puzaju? Moja uskoro puno 7 mjeseci, sjedi samostalno ali jos uvijek ne puza. Provodi dosta vremena na stomacicu ali kao da je lijena da se pokrene.


    Moja je pocela malo,ali unazad 😂 Podigne se na koljena i ide unatrag haha, valjda ce savladati puzanje unaprijed uskoro

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

  • Avatar mrzlopoljka

    mrzlopoljka

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Hej cure. Ne brinite, to su jos male bebe, imaju vremena. Ionako je uobicajeno da propuzaju iza 9.mj, sad je bitnije da krenu s pokusavanjem samostalnog posjedanja i da pivotiraju. 
    Nasa se posjela prosli tjedan, a pocela je puzati po vojnicki pred 2tj. Sad vjezba cetveronozno puzanje. Isto je dosta dugo isla u rikverc, tak im bude lakse na pocetku. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunar

    Lunar

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Cureeee pomoziteeee, dajte neki pametan savjet sta da radim sa malim divljakom, vec evo skoro 2 mjeseca su nam noći užaasssss, i dalje se budi staaaalno po noći… 6 puta mu moram dati cicu jer nista drugo ne pomaže, i još toliko puta mu dam samo dudu i zaspe… po danu odspava 3 ili 4 puta po nekih 45 min, više manje… jel ima tu pomoći ili je to jednostavno tako i treba se pomiriti s tim? 🤯🤯🤯

    05/2022 💙 T

  • Avatar mrzlopoljka

    mrzlopoljka

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Pa ako je suditi po mojoj maloj, nece to prestati samo tako. 😅 Evo nama je slicno vec 4 mjeseca, otkad je navrsila 3.mj. Isto puno budjenja, meskoljenja, nikako se namjestiti i onda sisanja. A po danu bude cesto 3 spavanja po 30min i to je to. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • A11

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Lunar

    Cureeee pomoziteeee, dajte neki pametan savjet sta da radim sa malim divljakom, vec evo skoro 2 mjeseca su nam noći užaasssss, i dalje se budi staaaalno po noći… 6 puta mu moram dati cicu jer nista drugo ne pomaže, i još toliko puta mu dam samo dudu i zaspe… po danu odspava 3 ili 4 puta po nekih 45 min, više manje… jel ima tu pomoći ili je to jednostavno tako i treba se pomiriti s tim? 🤯🤯🤯

    Same here. 🤣 3 spavanja po danu,po nekih pola sata - 45 min. Nocima staalno cicanje i tako nam je od nekih 5 ipo mj. Vec sam se pomirila da nece tako skoro proci..

    •💃 22
    •🕺 26
    • 20.04.2022. 🌷
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.