Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

kaktusica

Broj poruka: 1507

Prijavi adminu

Rose ja idem sutra do Towera pa ako hoces posalji muza, dat cu ti ja Normabel, od 5mg je ali ga mozes pola slobodno. Stvarno nije nikakav problem…
    Trudy aa, koji frajer s ocalima, bas je odlicna slika kao i onaj kolac, cudo si, stvarno bi trebala slasticarnu otvoriti 😍
    Idem probat zaspati iako mi ovo kruljenje od gladi ne da mira. Ali moram priznati da mi je lakse podnijeti i glad nego zgaravicu.
    Laku noc krafnice drage!

[lilypie.com]

Zvonkica

Broj poruka: 416

Prijavi adminu

mrvičak

Zvonkica

Cure, oprostite, necu vise pokusavat jer nema smisla, samo zatrpavam bezveze 🙈🙈🙈

Odi na svoj profil. Dolje na dnu ti piše potpis i ovaj pseudo link kopiraš tu

Hvala 😅
    Trudy zaboravila sam komentirat kak je malecki bas medeni 😍😍

[lilypie.com]

[lilypie.com]

[lilypie.com]

dana130

Broj poruka: 1168

Prijavi adminu

Evo i mene bakon cijelog dana, slomljena sam, dosli, doma pred pola sata, a kao necemo dugo  vidim krafnica novih nema. 
    Ivcy, bas sam se raznjezila ma tvoj tekst ❤️
    Kaktusice 😘
    Trudy kolac ti izgleda predobro🤤slazem se s kaktusicom za slaaticarnu 😘 a maleni ti je med medeni 🥰
    Zmya drzi se 😘
    Bebac nadam se da ce bolovi uskoro proci, mene dolje boli, a nisam jos ni rodila, pa mogu samo pretpostaviti kako ti je. 😘
    Zuza ti si bome bila vrijedna. Ne znam da li bi toliko napravila ne trudna 😂 svaka cast 😘
    Mila idete sutra doma, divno 💙 uzivaj sa svojim deckima 😘
    Anavo drago mi je da ste uzivali 😘i klopa i priroda su top 😉
    Rose draga, nadam se da si bolje i da se makar malo stanje primirilo 😘
    Zelim svima laku noc i lijepe snove 😘

Baby girl 💜
    [lilypie.com]

• elenalinapepi

Broj poruka: 58

Prijavi adminu

Ja necu spavat nocas 🙈 nahranili bebu i opet se grcila i bljuckat pocela dobro da nisam zaspala.. i sad me strah zaspat.moramo pod hitno tu hrsnu promjeniti a nemogu prije nego se pedijatruca vrati sa godisnjeg..najradijr ju nebi ni hranila nocu neznam zasto forsiraju to i nocu svaka 3h ..ili da na svoju ruku bar smanjim kolicinu.. ufff… tesko je bit mama.

🙈🙈🙈

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Pozdrav ..nova sam tu i jako sam zabrinuta..bila bih neizmjerno sretna da sam prije znala za ovaj forum..molim vas,dr me danas jako uplasila ,u 32.om sam tt ..ugojila sam se 18 kg toliko me napala zasto ne pazim da sam sjela u auto i plakala..znam da je to previse ali ja se osijecam super..pocetna kilaza mi je 53 kg a visoka sam 172…hoce li sve biti ok? Msm znam da zene dobiju i 30 kg i porod dobro prodje

Leonie90

Broj poruka: 524

Prijavi adminu

Cukar, mislim da nema mjesta za takvu paniku ako se ti osjecas dobro i ako je ogtt bio dobar.
    Uopce ne mora znaciti da ces u ovim zadnjim tjednima natuci jos puno kila. Ja sam na 19 kg plusa, i kad god kazem to nekome- svi mi kazu da nije moguce. A u zadnjim ovim tjednima slabo dobivam, dobivala sam vise ranije.
    Mrsava si bila kad si ostala trudna po mojoj procjeni kao i ja, pa se to zato nakupilo. Bitno da su nalazi svi dobro, a kile ce otici..
    Ja sam se vratila s vecere, probala sam stati u stikle, ali vec sam puna vode, jedva sam se vratila kuci 😂😂 noge su mi ko dva balvana 🙊

[lilypie.com]

Trudy

Broj poruka: 896

Prijavi adminu

Nocna smjena gdje ste? 😄 
    Ja ne mogu zaspat vec preko sat vremena… I ne znam sta da radim 😁 
    Hvala na komplimentima 😉 i za malca i za kolac 🤤😎🍒 joj te visnje, prodala bi se za njih 😁
    Ovo pitanje za kg.. meni su na pocetku isle sporo, sad sam na zadnjem pregledu bila na +13 😧 ma, mislim da to nema nikakve veze… Ode to brzo dole 😁

[lilypie.com]

[lilypie.com]

kaktusica

Broj poruka: 1507

Prijavi adminu

Tko zove trecu smjenu ✌😄
    Dana nek si ti uzivala, to je najvaznije ☺
    Elena zao mi je da ju tako muci, nazalost njihova crijeva su mezrela i dok taj proces ne prodje bude i grceva i ovih problema sa stolicom. Mi smo kombinirali dojenje s adaptiranim, najbolji nam je bio Novalac. Grozno je gledati bebu kako se pati, place i muci ali proci ce… Pokusaj onako s toplom gazicom na guzu, moj bi se jadan i isprduckao i pokakio da bi doslovce izletilo iz njega. Drzite se 😘
    .
    Ja se vrtim cijelu noc, vruce mi pa zgaravica, pa wc i neki grozni snovi. Idem probati jos malo do jutra zakunjati…

[lilypie.com]

Leonie90

Prijavi adminu

Evo i mene.. ✌️
    Sto se mene tice i dohrane- iskustva nemam, ali pripremila sam kutijicu novalaca da e

[lilypie.com]

Leonie90

Prijavi adminu

..slucajno stisnula..
    Novalaca da se nadje.. 
    bas me strah jakih grcica. Imam biogaia kapi, ne znam pomaze li to ista, ali mislim da je individualno od bebe do bebe isto. 

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.