Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    I nekako cekam da i kad dodem ztamo ubrzo bude druga dnrvna smjena. Taman oko 7-8 se mjenjanju. Ako bi krenuli kroz pola sata sat, tamo smo u roku 45min pa dok me pregledaju taman bi bilo 7 h 😂 jos cu se u autu poroditi sa mojim kalkulacijama ahahah

    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Ja se dripam i skacem na lopti! 
    Ne ise bas brzo, slabo se otvaram. Na onoj duzoj krivulji sam al do rucka ce valjda bit! 😂 boli za pop al dobro je, ajmo mali van! 

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Ajme zmya znam kako je 🤮 i ja sam tako sa malim. Ali gle, odbrojavas kako god 😊 
    Ovo moje sad otislo na 7 min. Ma place mi se od muke 😭😭

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ni ne brojim koliko se puta ustajem piskit po noci, sad vise ne mogu zaspat… I mene neka trema uhvatila, jedva cekam da nam dodje bebac a strah me svega i poroda i poslije… Cak i pregleda u 8 😅 mislim da je to to od spavanja… 
    Zmya drzi seeee 💪💪 a mali se bas neda! Nadam se da ce brzo!
    Bebac Ena krenulo nesto i kod vas! Cure 🤞🤞da sve prodje brzo! Bebac ne prebrzo tebi 😅 tek kad dodjes u bolnicu! 

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Jutro curke, 
    Nisam vas citala jucer i danas pa ne znam imamo li jos kvacica, pogledala sam nekoliko strana nazad ali ne nalazim post od mrvicak gdje vodi evidenciju
    Mrvicak hvala do neba sto vodis to, sto bi mi bez tebe…💕
    Indy sretno💕
    Zmya drzi se, zelim da prode lagano i sto bezbolnije….🥰💕
    Ja sam tako iscrpljena. Danas isto nisam spavala, a veceras smo zaspali od 23 do 1, od 1 ujutro non stop nasisava. Vec je 90 minuta proveo na sisi u zadnjih 3ipo sata… Spava u meduvremenu po 15 minuta. Place on, placem ja. Doslovno. Osjecam se tako nedoraslo i umorno, budem ok kad uhvatim po danu sat sna i onda budem bas jako sretna i sve mi je divno…a kad mi se spava, onda sam razdrazljiva… Iskreno jedva cekam izaci iz bolnice jer ako ne odspavam nista po noci, ujutro od 6 krecu aktivnosti i ne mozes uhvatiti ni 30 minuta do iza rucka. Stalno me strah da cu zaspati dok dojim….Od sestara nikakve pomoci, tek je jedna nakon sto smo izgubili vremena pokazala kako dojiti pravilno, do tada smo samo gubili vrijeme. On nervozan, a ja pojma nisam imala da ne vuce. Brzo ce 6, taman je zaspao, idem i ja probati koliko se bude dalo

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Yvette kad izlazite? Mozes li pitati da ga uzmu malo po noci da se naspavas? Ne znam jel u svim bolnicama budu bebe non stop s mamama? 

    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Zmyaa drzi se zenooo.. 🥰
    A evo i ja sam prisla na kauc, ne mogu vise se valjat po onom krevetu. Od dva sata sam budna.. Moje su kontrakcije nepravilne, al bole za pop….  I bol mi doslovno udara doli..  Prije tri dana sam bila otvorena prst-dva.. Kakvo je stanje sad nemam pojma. 🙆‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Yvette draga drzi se, pocetak su težak, al ne sumnjam ja da ces ti to sve brzo pohvatati.. Uskladiti ritam i naspavati se.. Nadam se toplo da sada spavas i odmaras. 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Bebac hahahah, uzas je ovo.. Ne znas sam sta bi i kako bi.. Pogotovo tebi, 45 min do bolnicee. 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

    [lilypie.com]

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Nisam vas citala, to cu kad ulovim vremena, dosla sam samo javiti vam se.
    Jucer ujutro oko 9:45h na svijet je došla nasa curica teska 3200g i duga 49 cm. Porod je bio carskim rezom u opcoj anesteziji. Obje smo dobro, malo me rez boli, cak i vise kad stojim, ali polako ide na bolje. Javim se kad budem imala vremena. 
    Puno pozdrava svima!

    38+6

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.