Ljetne krafnice 🍩😋🍦🍰🥨🧀🍳🍼👶🏼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MissyR

    MissyR

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Snoopy definitvno mozemo ☺☕
    Selena drago mi je daje sve ok i da si se smirila ☺
    Indy ajme jos par sati 👶👶 koje uzbudenje..mislim da ni ja nebi mogla zaspati…neka ti je sa srecom 🥰🥰
    Zmya a bas sam imala feeling da ti je pocelo…neka onda odmori danas pa da bebonja dode sutra 🤭🤭

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Zmya ak je krenula plodna voda doslo je vrijeme da upoznas svojeg frajera 🥰💙. Sretno i hrabro i nek bude predivno iskustvo 💪🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    zmya

    Meni je evo upravo procurila plodna voda niz noge… nije puno, al curka. Idem zvat bolnicu nazad sta kzu


    Ma ajde ti natrag…javi sto kazu

    💙

  • Mimi_Mimi

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim curama🙂 ovako trebala bih savjet ili nešto😁 Menstruacija mi kasni već 3 dana, prošli vikend sam imala normalne bolove kao i svaki put do sada kada moram dobit no evo nisam ju dobila i nema je već 3 dana, inače imam redovne i uredne cikluse svaki mjesec, ako kasni kasni 2 dana ili dode 2 dana ranije… Ovo mi je prvi put da mi kasni 3 dana. Stresa nije bilo niti ništa takvoga. Imam redovite spolne odnose bez zaštite… Što mislite da li je moguće da sam trudna ili nešto drugo? Kupila sam si test kojega planiram raditi sutra ujutro. Evo čisto me zanima da li se koja susrela sa time ili je imala istu pa čak i sličnu situaciju?. Hvala😊

  • Avatar MissyR

    MissyR

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Rose1

    zmya

    Meni je evo upravo procurila plodna voda niz noge… nije puno, al curka. Idem zvat bolnicu nazad sta kzu


    Opalaaa znaci stize..sretnoooo draga 🥰🥰

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    E jeste me nasmijale sa ovim umiranjem biljaka i kako cete sa bebicama. Evo na glas se smijem a znate da od smijeha rez boliiii 🤭😬😅
    Ugl da vas utjesim… Ja sam svoje prvo rodila sa 36 i do tada nikada u zivotu nit sam drzala bebu, nit sam imala ikakvog kontakta sa malom djecom. Dakle ako sam ja uspjela savladati sve, vjerujte mi uspjet cete i vi. S time da sam imala jaaaako zahtjevnog sina. Sjecam se da bi se sva preznojila od muke kad bi ga hranila ili presvlacila 🤦‍♀️. A najsretnije minute su mi bile kad bi mi patronazna dosla 🤭. Ugl potpuno vas razumijem a vi mi vjerujte da cete uspjeti 😘
    Uostalom imamo jedne druge, pitat crmo a kao sto smo rekle, nema glupih pitanja 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Cure danas vas nikako uloviti. Jos sutra prezivim i onda napokon mir.
    Cestitke svima na punim tjednima i uspjesnim pregledima ❤️😘😘
    Zao mi je sto cu puno toga preskociti, svasta sam htjela napisati, pa cu sad sto sam upamtila,a to je malo 😂
    Dora tebe je uvijek lijepo cuti. Bravo za ivicu i maricu ❤️💙 dravo mi je da ste napokon i u setnjici bili 🥰
    Indy, draga sretno sutra, izguralansi sve super, nema razloga da i sutra ne prode sve dobro.napokon upoznajes momke 💙💙ja sam uzbudena kao, da ja idem. 
    Fenjer ja sam uzimala u ilei, ista dimenzija, evo je :)https://ibb.co/xLH36ss [ibb.co] vidim sad da je polly stavila sliku. Istu smo uzeli. I trudy 😁
    Zmya ajme stize deckic 💙 cekamo vijesti. 
    Je danas trebao biti jos jedan carski ili sam ja nesto pomijesala?

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Umyaaaaaaa jeeeeeej stizeee bebac 🥰🥰🥰🥰🥰 sretno draga, neka bude brzo i cim manje bolno 😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Kolacic

    Kolacic

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    dana130

    Cure danas vas nikako uloviti. Jos sutra prezivim i onda napokon mir.
    Cestitke svima na punim tjednima i uspjesnim pregledima ❤️😘😘
    Zao mi je sto cu puno toga preskociti, svasta sam htjela napisati, pa cu sad sto sam upamtila,a to je malo 😂
    Dora tebe je uvijek lijepo cuti. Bravo za ivicu i maricu ❤️💙 dravo mi je da ste napokon i u setnjici bili 🥰
    Indy, draga sretno sutra, izguralansi sve super, nema razloga da i sutra ne prode sve dobro.napokon upoznajes momke 💙💙ja sam uzbudena kao, da ja idem.
    Fenjer ja sam uzimala u ilei, ista dimenzija, evo je :)https://ibb.co/xLH36ss [ibb.co] vidim sad da je polly stavila sliku. Istu smo uzeli. I trudy 😁
    Zmya ajme stize deckic 💙 cekamo vijesti.
    Je danas trebao biti jos jedan carski ili sam ja nesto pomijesala?


    Cekamo Black i sada Zmyu 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Ovi mi u bolnici naravno rekli da dodem odmah, jos je dosla taman nocna smjena. Ja cucim na sve cetiri i disem i evo gledam koliko imam fore za otic u bolnicu. Neda mi se cijelu noc lezat al evo poc cemo kroz neko dogledno vrijeme. Samo da se pripremim 🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.