Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure!
    Ugolina  hvala na kavi.Ja bih mogla litru kave jutros popiti.Nocas opet manevre,bila budna od 1.30 do 4,prica kao da je podne,zove sve redom- Lara Inja tata braco. Bilo joj je dosadno pa je trazila drustvo. Sad spava jos a ja se mogu slikat.
    Pada kisa,zaboravila sinoc ves s balkona maknut,sad je sve mokro,mora opet u masinu grrr…
    Nemam ideje sto kuhati danas. Sta vi kuhate?

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Ja imam juhu od tikve. Plus neko meso.. nemam još ideje
    Ugolina svaka ti čast da imaš volje tak rano kuhati. 
    Nikolina pričalica…al bolje po danu, ne noću. Pročitam i zaboravim sve.
    Jučer bila na sjednici. Malo se podružila s ljudima. Uglavnom zadovoljna došla kući.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Jutreko…..
    Ilani I moj ves pokisao…Sad ce se susit sljedeca tri dana!Ja imam grah od jucer,i ostalo nesto kolaca!Kuham sutra!Napravi carbonaru,brzo i jednostavno!A najedes se!
    Abies Super za druzenje!!!!!Kaako su ti klinci?
    Mare Kako ste vi?
    Brojcana gdje si?Ne valjda u radjaoni!?
    Ugolina E,a zakaj danas rano kuhas ak si do pol 13?Moram pitat jednostavno,nemoj zamjerit!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dan odvratan,katastrofa!Bas sam umorna!Buhtlica bila nervozna pred spavanje,inace nije…Na kraju sam ju stavila pored sebe i mazila ju pa se umirila i zaspala!Spava mi se naveliko!Stalno gledam dal ce ova kisa prestati,a ona sve jace pada!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Jutreko…..
    Ilani I moj ves pokisao…Sad ce se susit sljedeca tri dana!Ja imam grah od jucer,i ostalo nesto kolaca!Kuham sutra!Napravi carbonaru,brzo i jednostavno!A najedes se!
    Abies Super za druzenje!!!!!Kaako su ti klinci?
    Mare Kako ste vi?
    Brojcana gdje si?Ne valjda u radjaoni!?
    Ugolina E,a zakaj danas rano kuhas ak si do pol 13?Moram pitat jednostavno,nemoj zamjerit!


    😂😂😂😂😂 a kaj bi zamjerila..zato da mi dijete za rucak u 11 h (moja ti je nariktana po vrticki) pojede nes normalno jer bi ju tata hranio glupostima..

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ja obavila svoj pregled,dobila kontracepciju i uputnicu za hemoglobin!To sam sama trazila!Obavila i papa test usput!
    Ugolina Imam 88 kg!Obecajem da cu stici  tvojih 95!Samo me gledaj!!!!!Mislim prati!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    mamika3

    Jutreko…..
    Ilani I moj ves pokisao…Sad ce se susit sljedeca tri dana!Ja imam grah od jucer,i ostalo nesto kolaca!Kuham sutra!Napravi carbonaru,brzo i jednostavno!A najedes se!
    Abies Super za druzenje!!!!!Kaako su ti klinci?
    Mare Kako ste vi?
    Brojcana gdje si?Ne valjda u radjaoni!?
    Ugolina E,a zakaj danas rano kuhas ak si do pol 13?Moram pitat jednostavno,nemoj zamjerit!

    😂😂😂😂😂 a kaj bi zamjerila..zato da mi dijete za rucak u 11 h (moja ti je nariktana po vrticki) pojede nes normalno jer bi ju tata hranio glupostima..


    Kad se budi preko vikenda?Kad su se moji rano budili,brzo su pokupili taj vrticki ritam!Sin pogotovo!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ugolina, ja se jedva natjeram u danu nesto skuhati a ti u ranu zoru kuhas. Ali tako cu i ja morati kad krenem raditi.
    Htjeli danas prvi puta osisati Matea. Nije bilo mjesta kod frizera. Poslije otisli u nabavu i sad se vracamo. U dmu uzela persil i pur i dobije se djecja Svilanit dekica. A prasak i omeksivac uvijek trebaju.
    Mamika, bravo za kontracepciju. Sad ces lakse disati.
    Ja se pripremam isto gin na kontrolu ali mi se ne da. Rekla sam kad rodim da me nece skoro vidjeti. Dosta mi je bilo cackanja.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy Joj,ni ja ti ne volim ta cackanja!Sva sam se ukocils tam na stolu!A kad se trebas vratit na posao?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Mamika, jos sam godinu dana doma 😀, ali to ce proletjeti za cas i onda me ceka kuca- posao cijeli zivot. 😥 Osim kad cu opet bit trudna. 😂 Ali ni to vise nece biti kao s prvim jer cu imati i Matea.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.