Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dobro jutro,cure!
    Tpol Samo hrabro sa sobom!ha ha..
    Mare Gotov ajvar?
    Lucy Kako je prosla noc?Nadam se da ces se lijepo provesti na izletu!Nemoj biti opterecena time sto je M s babom!Znam da mrzis to,ali daj se jedan dan posveti sebi!Pusti malo mozak na pasu,odmori se!Jer ovo nespavanje i to sto si sama sa malim i nemas pomoc ni pol sata od muza je jako iscrpljujuce!Ajde,budi sebicna i stavi sebe na prvo mjesto!!!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Dobro jutro
    Lisni dan kod mene,a danas ja i mm planiramo kuhati ajvar 💪
    Jucer opet jedan od ludih dana,ujutro issu vozila pa dosla kuci pekla paprike, patlidžan,pa otisla po nju pa onda sve gulila i samljela. Sirena nije htjela spavat vec je ugurala daju u usta i izrigala cijeli krevetic,pa sam to sve skidala i oprala. Skuhala rucak,koji ja na kraju nisam ni pojela,navecer ona opet temp pa cepic sam joj stavila i zaspala je. Onda brzo spremanje i u teretanu,dosla kuci u 21h onda sve sklonila po kuci,tusiranje,i zaspala sam kao beba. Bilo bi super da se ona nije budila svaka dva sata,ustale smo u 6.30 nju stavim u vrtic i legnem u dnevnu. I cak sam zaspala i dode mm i probudi me ej zakasniti ces issu odvesti,pa sam ga pitala koji je dan😂😂😂😂 doslo mi je da ga u top strpam.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    mare1989

    Dobro jutro
    Lisni dan kod mene,a danas ja i mm planiramo kuhati ajvar 💪
    Jucer opet jedan od ludih dana,ujutro issu vozila pa dosla kuci pekla paprike, patlidžan,pa otisla po nju pa onda sve gulila i samljela. Sirena nije htjela spavat vec je ugurala daju u usta i izrigala cijeli krevetic,pa sam to sve skidala i oprala. Skuhala rucak,koji ja na kraju nisam ni pojela,navecer ona opet temp pa cepic sam joj stavila i zaspala je. Onda brzo spremanje i u teretanu,dosla kuci u 21h onda sve sklonila po kuci,tusiranje,i zaspala sam kao beba. Bilo bi super da se ona nije budila svaka dva sata,ustale smo u 6.30 nju stavim u vrtic i legnem u dnevnu. I cak sam zaspala i dode mm i probudi me ej zakasniti ces issu odvesti,pa sam ga pitala koji je dan😂😂😂😂 doslo mi je da ga u top strpam.


    Mogu mislit kak ti je bilo…Taman zaspis i eto njega…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ako niste znale,sjela je porodiljna!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hehe,prodiljna, vec sam zaboravila tu porodiljnu mizeriju…i meni placa sjela prekjucer 🎉 hvala ti boze..al ode cijela na ugradnju plina u auto..nemoguce ga je vise tocit koliko popije goriva majku mu..a plus moja voznja je takoder kriva, naucena na dizelase i krntije koje moras stiskat,plus volim brze potegnut i eto…toci svako malo,mrs..
    Uglavnom,mi u berbi kod strica i strine..tocnije svi otisli u berbu-u kabanicama 😂😂😂, nas dvije ostale naravno kod njih doma…i strina sa svojom mamom koju takoder ne moze nigdje ostavljat ko ni ja bebu haha,i moj stari koji je kurio i peko rostilj,a citava hrpa otisla u vinograd…zlica sad spava pa sam s njom na katu u sobi i prisjecam se berbe prosle godine,ista ova scena,oni dolje jedu,a ja s malom bebolinom u sobi na spavancu i cicanju haha,samo ove godine nema cicanja 😂😂 sad bu onda moja stara uskoro dosla da ja odem dolje 😂😂 
    I razmisljam da je moja zlica bila u berbi i pretprosle godine samo tada to jos nismo znali hehehe al sjecam se da mi je prolazilo kroz glavu da sam trudna dok smo istovarivali grozde u muljacu i dok sam se naginjala u bacvu 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    I evo mame aaaahahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Napisala jutros komentar ali ga nema. Valjda nije bilo neta da ga objavi. Budio se 2 puta, 3.30 i 5.30. poslije prvog nisam mogla zaspati nekih sat vremena. 🔫🔫🔫🔫 Muz i ja ajd pricamo bar normalno. M ostao sa sveki.
    Ugolina, uzivaj.
    Mare, sretno s ajvarom, da bude fin.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Lucy,a di ste bili

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Lucy jel bilo dobro na izletu?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Mamika,profilna 😍

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.