Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    lan@luk@rit@

    Ejic super ti je Ugolina napisala,Marcelu po onome sto pises lijepo ide adaptacija.Teta cuvalica mora biti strpljiva,ocito joj fali iskustva ..nadam se da vas nece zeznuti…
    Mamika3 I Miki dobrodosle u kokosinjac
    Mamika3 kako ti izdrzis to nespavanje ,spavas li ti malo po danu?
    Ugolina moja nije umorna nego je neumorna
    Rita je skuzila da joj penjanje bas lezi,pa se finp penje di stigne ali doslovno.Izvodi prave egzibicije,zna da nesmi to radit savrseno je gospodica svjesna.Fino me zovne mamaaa da je pogledam sto radi ,ja je ozbiljno pogledam I kazem da se odmah side a ona me fino gleda u oci smije se I po svom.Kad je spustim plac!I tako pa bar 50 puta dnevno bez pretjerivanja
    Pocela je fino papati hoce sve sto I mi jedemo.Cica je i dalje aktualna,pocela je I vani traziti kokoska jedna.

    Ajme rita 😍😍😍😍😍 prava zenska..volim te male koji se ljute svadaju i bore za sebe 💕 imam i ja takvu hihi

    Dam ti ja onda svoju stariju kcer,ak volis takve!😀Ionak je izjavila da ce biti teta u vrticu!Ha ha…Vec ju vidim…Ta bi postrojila njih 20,a ipak bi ju voljeli!S jedne strane je i njezna i brizna i osjecajna i empaticna,a onda se jednostavno pretvori u ……moju svekrvu!😭😭To nikad necu prezalit!🔫


    Postrojila bih 20😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    2410

    Jutro☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕!
    Covjece ona sa svojim smrduljicama cijelu noc🔫!ko žohi se koprca😤


    Joj,kava…Uzimam dvije!Vec sam popila jedan Nescaffe prije  sat vremena!Buhtlica je zaspala na pol sata,napravila sam bolognese za danas!Sad mi se sin probudio,ne moze spavat veli….Sunce proviruje naveliko,vidi se svako zrnce prasine!Pa sam navukla zavjese
    ..hi hi hi…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    lan@luk@rit@

    Ejic super ti je Ugolina napisala,Marcelu po onome sto pises lijepo ide adaptacija.Teta cuvalica mora biti strpljiva,ocito joj fali iskustva ..nadam se da vas nece zeznuti…
    Mamika3 I Miki dobrodosle u kokosinjac
    Mamika3 kako ti izdrzis to nespavanje ,spavas li ti malo po danu?
    Ugolina moja nije umorna nego je neumorna
    Rita je skuzila da joj penjanje bas lezi,pa se finp penje di stigne ali doslovno.Izvodi prave egzibicije,zna da nesmi to radit savrseno je gospodica svjesna.Fino me zovne mamaaa da je pogledam sto radi ,ja je ozbiljno pogledam I kazem da se odmah side a ona me fino gleda u oci smije se I po svom.Kad je spustim plac!I tako pa bar 50 puta dnevno bez pretjerivanja
    Pocela je fino papati hoce sve sto I mi jedemo.Cica je i dalje aktualna,pocela je I vani traziti kokoska jedna.

    Ajme rita 😍😍😍😍😍 prava zenska..volim te male koji se ljute svadaju i bore za sebe 💕 imam i ja takvu hihi

    Dam ti ja onda svoju stariju kcer,ak volis takve!😀Ionak je izjavila da ce biti teta u vrticu!Ha ha…Vec ju vidim…Ta bi postrojila njih 20,a ipak bi ju voljeli!S jedne strane je i njezna i brizna i osjecajna i empaticna,a onda se jednostavno pretvori u ……moju svekrvu!😭😭To nikad necu prezalit!🔫


    Aaaahahagagagahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    Mamika 😂😂😂 komicna si. Svidjas mi se. Ja isto danas rano. Valjda u 6,10 vec po meni u krevetu😤

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Moja imala urlaonu  citavu vecer a cijeli dan jucer cendravoca, idu joj gore ocnjaci i u ponoc je bome dobila cepic..probudi se,tocno onak jako bolno place i prsticem pokazuje u usta 😥 cice mi je ubila..dobit cu zuljeve ak tak nastavi 😂 imam joj purelana sreca haha i nece dobit nis do navecer pa se mozda oporave

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jutrooooooo
    Moja ekipa spava, ja zujim vec sat vremena. 
    Danas smo kod sveki na rucku…jucer sam uspila napokon sredit kucu 😎 totalno sam sad zadovoljna 😂😂 jos mi ostalo opeglat nesto. Sljedeća 2 tjedna mi terapija nakon posla, tek onda necu imat vremena za nista 🤤 
    Llr 😘 hoces rec da se ne sekiram oko kg da cu  se imat kad debljat? 🤣🤣🤣 Petar i Rita bi mogli pod ruku s tim penjanjem 😥 
    Lucy bilo dobro? 😊
    Sunshine uh sogi  🤤🤤
    Mamika 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 
    Ugolina koliko zubica  imate? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Velikom čupavom Josipu sretan rođendan!!!! Puno zdravlja, svega dobroga! I možeš sad biti malo manji mamin priljepak, sad si veliki dečko

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Hello
    Josipu smjesku slatkom sretan rodendan
    Sunshine sogi za ku….. reci joj da sa tako kratkom trudnocom uzme i ponovi gradivo kako biti mama a ne koza
    Sanjarka danas odmaraj i uzivaj
    Mamika bome i tvoj brat i sogi
    Moji svekrici otisli a ja se bacila u akciju sklanjanja po kuci,jos sam imala napad panike,trazila kovertu sa lovom i nigdje nisam mogla naci.Svu robu iz trokrilnog ormara sam izvalila na pod,i na kraju sam nasla kovertu skrivenu u dnu sefa

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Sanjarka, nista posebno. Onako, malo muzike i hrane.
    Dosli u 4. M se taman probudio. Zaspao malo teze nazad. Jutros u 9.20 vec skace po glavama. Muz ga uzeo cuvati ali ja ne mogu zaspati sad jer tv radi, on prica i klipsa po kuci,…. Pa sam na mobu. Nemam pojma kad cu nadoknaditi ovu noc i tri prije nje. Muz treba nahranit malog i vec me 10 puta pitao kako i sta. Dode mi da se dignem i sama napravim, ali necu.
    Idem spavati.
    Josipu, sretan rodendan!!!
    Mamika, ajme koji roditelji. Nazalost, dijete ispasta.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sanjarka  Bravo za sredjivanje kuce!Mi smo u stanu,55 kvadrata, sredim ga brzo naravno!Ali iskreno ne znam kak bi da imam kucu!
    Sunshine Hvala za like!A sta cu nego salit se u toj svojoj besanoj muci?Znas onu -Da sam normalna,poludila bih!😁
    Lucy  Tvoj muz me asocira na mojeg muza!Moj ce popravit vesmasinu,mikrovalnu,poneki kvar na autu,al ce mu obican luk zagorit kad ga treba zdinstat!Ne daj Boze da treba bit s malom kad je budna!Ziher bi otisao guglat sto ucinit s budnom bebom!
    Ugolina Zubici,ajoj..Bome se namucila!Sve mi dodje zao kad citam!Da joj bar sto brze izadju da se ne muci!A i da ti ne dobijes zuljeve😂
    Mare  Hvala na informaciji gdje drzis lovu!😂😂Ak ju sad premjestis sigurno ce biti u carapi!😂😂

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.