Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jutro svima! 😘 
    Joj vrimena vani kad ce kiša da otjera glupu juzinu. 😣 
    Noc a tako. U ponoc vec trazio jest, oko 4 se probudio naopako u kreveticu vidim pokušava zaspat opet a neide ga. Stavim ga k sebi taman zaspao i opet se trgne pa se uznemirio, vadi dudu stavlja dudu, mase rukama, nogama…jedva ga uspavah. Aj potegao je do 8 drzeci noge na mojoj glavi 😂
    Seka nam i nocas imala temp, mislim da cu je vodit odma danas u dr jer bas puno kaslje 🤔
    Rucak danas mi juneci smiceli u tocu i pire, njemu cu tikvice i krumpir s maslinovim

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Abies jej za noc! Nek samo tako nastavi 😍. Petra ce nam dobit prve cipelice jooj 
    Curke strajkaju s pocrcem i mesom..tako je i moja L i dan danas ima slican obrazac ponasanja 😥

    Llr kako tvoja ekipa? 🤗

    Tpol cupavica ce danas uzivat u firmi i u paznji 😎

    Ejic ima li temp? 🤗🤗
    Veliki tvoj decko 😍 super mjere ima! 

    Kako je Ena narasla 😍😍😍😍 lipotica! Ja smatram da sta dijete samo radi da mu ne treba braniti mislim da danas pretjeruju. No dobro mi se jos ne dižemo na noge ma nemam brige 😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ilani

    Juyro mame!
    Abies, eto me na kavu, nosim tortu 🎂🎂🎂
    Prespavali noć? Bravo! Popravlja se i Petra. 😊
    Ejic, Nikolina isto odbijala voće cijelo vrijeme, u kasicama neće ga ni danas,ali sad sam joj počela davati u rukicu krišku jabuke, kruške, japanske jabuke i sl. pa tako hoće pojesti bar malo.
    Ellie, super za vježbe. Teta Neda je stvarno ok. No ja više ne znam što ću sa svojom Nikolinom. Ona mi i kod kuće počela se buniti na vježbe. Čim krenem je namještati odmah otpor. Ono pusti me na miru. Mi u srijedu na Goljak.


    Nikolina ima svoj stav o vjezbama i ne odstupa od njega 😂☺☺☺

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar MalaKoza

    MalaKoza

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Svake prestupne pišem ovdje i sad skuzim kako je forum sasvim drugačiji. Puno lakše za preko mobitela piskarati :) možda ću sad češće svraćati.
    Emi i ja vam šaljemo puse 😘😘
    Uživajte u današnjem danu! 🤗

    A rekli su mi - ako je strast, proći će. Ako ne prođe - ljubav je.I nije prošlo…

  • Avatar Jambica

    Jambica

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Jutro, zene..

    Ejic, mi smo sa 6mj cijepili protiv pneumokoka, to je taj kojeg spominjes. Vani je obavezno cjepivo, kod nas se placa 500 kn po pikici, 3 dobiju. Preporuca se sklonima upalama i po drugim osnovama rizicnim skupinama. Mi nismo od tih, ali obzirom da komplikacije od te bakterije mogu biti velike, cak i smrtonosne, mi odlucili cijepiti. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Oj mala koza! Nego što dođi nam! A ne svake prijestupne!
    Nisam pohvalila da se juha jela i čisto je ok ispala! Hvala Ilani
    Sanjarka veliš i sad muduje oko mesa cura 😲😭

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Jambica

    Jambica

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Sad vidim da si ti ipak meningokok spomenula. Nema veze. 

    Nas jucer zvali da se ipak oslobodilo mjesto za plivanje, pa zabica krece iduci petak. Bas se veselim. MM protestira, da je to preskupo za tako male bebe, ali dobro, ovaj ciklus cemo prezivjeti, pa cemo za poslije vidjeti

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar miska

    miska

    Broj poruka: 926

    Prijavi adminu

    Jutro! 
    Pa sto je vise s tim temperaturama i bolestima! Nadam se da su i velika i mala djeca ok i da ce brzo proc! 
    Kod nas isto juzina, al nekako mi pasalo! Ja sam vec u 8 bila na treningu! Odradila sat i pol, jos hodala Do tamo 15 min i natrag isto toliko! Dosla doma, mm presvukao curicu, nahranio, dao joj stipaljke (to nam je novi hit 😂😂😂) 
    Sanjarka zbuka u boci zakazala nocas! Bilo budenje u 3! 
    Krepana sam, idem pojest pol frizidera 😂😂😂 jos prolazim za natrag kraj pekare i mislim si dal da svratim po jedan masni burek ali oduprla sam se tom provokatorskom glasu u sebi i nisam usla unutra 


    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Abies

    Abies

    Broj poruka: 2657

    Prijavi adminu

    Pucaljka za tv fora izraz
    Još sa sinom sam ono bi ne bi pa što će mi ta duda. Sad su viberuše u pohodu na popustr u kozmu pobrale sve te. Pa sam se naljutila i naručila preko allija. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar curicax3

    curicax3

    Broj poruka: 534

    Prijavi adminu

    Jutro cure!mi imali opet horor noc!ne mogu doci sebi,ajd sto je cicala svaki cas,nego bila budna i cvilila pa je pola noci na sebi drzala!A taj drugi zub nikako van,za koji dan ce mjesec dana od prvog😣

    Ilani,sa zakasnjenjem tvom velikom decku sretan rockas🎂🍺sad smije pivce kad je punoljetan😉

    Nadam se da ce uskoro kraj tim bolestinama!Gdje nam je Ugolina,jel Josipa bolje?
    Lanama,Riti i ostaloj bubanoj ekipi zelim da sto brze prode😘😘😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.