Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1145

    Prijavi adminu

    Teab

    Marta96 znam kak ti je meni je od vode sam jos vise zlo i triput gore pa sam se prebacila na donaticu i caj


    Al inače uopće ne pijem nist osim vode pa me ovo bome iznenadilo🤦‍♀️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • IK_26

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    missR

    Lidani malo mi se ne svida taj jelovnik 🙈🥲
    Ik_26nisam se cjepila i ne planiram dok sam trudna. Nakon poroda cu razmisliti ali mislim da hocu. 😊


    Ma ja se nisam cjepila samo zbog posla…nego i putovanja i tak…ali prije trudnoće… 

  • Avatar Teab

    Teab

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    marta96

    Teab

    Marta96 znam kak ti je meni je od vode sam jos vise zlo i triput gore pa sam se prebacila na donaticu i caj

    Al inače uopće ne pijem nist osim vode pa me ovo bome iznenadilo🤦‍♀️


    Ma ja sam prije trudnoce zivjela na vodi bas zbog posla koji radim,danas moram priznat mi nije toliko lose ko jucer..jucer sam misla da cu umrijet kolko mi je zlo bilo..al pred kraj veceri sam popila donaticu i danas mi je lakse

    👱‍♀️28 🧔30
    6/21 biokemijska
    25.9. ➕
    13.10 prvi pregled ❤ kuca
    9.11. Drugi pregled (velki smo 4,43 cm)
    23.11. Nifty-nizak rizik, dolazi nam mali hahar 💙
    26.11.-sve uredno veliki smo 7.7 cm
    7.12. Treci pregled 110 g,rastemo ❤
    3.1. 250g,sve u najboljem redu
    14.1. Anomaly scan+kontrolni pregled petrova 393 g,sve je kak treba bit
    27.1. ..

    31.3. Predzadnji pregled soc gin,imamo kilu i 800,mamina mrstilica 🥰
    [lilypie.com]

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Lida strasno 🥴 mislim da ja ne bi tako mogla em jer mi je muka i jer je sad to posebno stanje kad ti tijelo samo trazi nesto. Nije zdravo ali nista neće ni bit beba je mala uzima sve sta treba od tebe samo mi tebe zao 🤣🤦 ja ne znam sta bih jela i meso mi se gadi jede mi se samo junk. 
    IK ja sam se cijepila i prebolila al zadnja doza je bila u 5 mj sad ne znam koliko sam sigurna očito malo 🤦😳

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar tea_tea

    tea_tea

    Broj poruka: 62

    Prijavi adminu

    IK_26

    Curke… Jel se koja od vas cijepila protiv ove nesretne korone?
    Ja jesam, medicinska sam sestra paa. Ono.. iz više razloga još u 8. Mj 😁


    Ni ja ni suprug se nismo cjepili iii sad kao u inat, on pozitivan, temperatura, bolovi u mišićima, povremeno kašlje, a ja u panici jer ako me zarazi, kako da snižavam temperaturu, kad se ne preporučuju tablete, a i ne želim ih piti zbog bebice… 

    tea_tea
    👩‍🦰 27
    🧔30
    - 09.10 ➕ ❤️

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1145

    Prijavi adminu

    tea_tea

    IK_26

    Curke… Jel se koja od vas cijepila protiv ove nesretne korone?
    Ja jesam, medicinska sam sestra paa. Ono.. iz više razloga još u 8. Mj 😁

    Ni ja ni suprug se nismo cjepili iii sad kao u inat, on pozitivan, temperatura, bolovi u mišićima, povremeno kašlje, a ja u panici jer ako me zarazi, kako da snižavam temperaturu, kad se ne preporučuju tablete, a i ne želim ih piti zbog bebice…


    Ne brini zbog toga, hrpa ih je cijepljena i zaražena. Cijepiva nisu ni istražili ni ništa, sve su izbacili odjednom tako da je nekad i najsigurnije to preboljeti. Osobno ih znam nekoliko koji nisu uopće imali antitijela nakon 2 doze tako da su oni zbilja dokaz toga. 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Ajme curke raspisale ste se vi! Ja sam se bas maknula od foruma i svega,umor me hvatao pa neke mucnine tokom cijelog dana i onda jedva sebe hendlam,kamoli sve ostalo. Bila sam prekjucer zavrsila u bolnici zbog jakih grceva koji su mi kao posljedicu jednostavno uzeli sav zrak i nisam mogla normalno udahnuti pa sam otisla vidjeti sto je. Srceko je i dalje bilo aktivno,nema vidljivog hematoma ili necega sto bi bilo uzrok tim grcevima,mozda kazu neka hrana ili neki virus koji sada haraju nenormalno,iako sam vidjela da je upisao kao zakljucak i dijagnozu “prijeteci pobacaj” pa me malo strecnulo ali opet znam da svakakve stvari mogu ici kao dijagnoza za to pa necu misliti crno. Danas smo 8tt tocno od zadnjeg uzv-a a za 5 dana nam slijedi nova kontrola. Nadam se da se drzite! Drago mi je da se grupa pomalo puni,vidjela sam da su neke i napustile temu pa im zelim od srca da nadu snagu i nastave dalje s borbom jer se jos stignu vratiti u ovu grupicu ♥️🥰 

  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    tea_tea

    IK_26

    Curke… Jel se koja od vas cijepila protiv ove nesretne korone?
    Ja jesam, medicinska sam sestra paa. Ono.. iz više razloga još u 8. Mj 😁

    Ni ja ni suprug se nismo cjepili iii sad kao u inat, on pozitivan, temperatura, bolovi u mišićima, povremeno kašlje, a ja u panici jer ako me zarazi, kako da snižavam temperaturu, kad se ne preporučuju tablete, a i ne želim ih piti zbog bebice…


    Sto se toga tice,samo limun u sebe trpaj da pokusas boostati imunitet,a ako ce doc do tempice mozes uzeti lupocet,bebi nece nista biti od toga. Drzim fige da se muz brzo oporavi i da vas ne zarazi 🤞🏻☺️

  • Pepika

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    Evo i mene s pregleda, mrva 2.2mm i ❤️ kuca 😊 po uzv 5+5 a po zadnjoj M bi bilo 6+6, termin 4.6.

    Neko je pitao za cjepljenje, cjepila sam se u 7mj drugom dozom jos sam dojila za to vrijeme, cjepili se muz i ja samo da mozemo preko granice i koncerte 😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1145

    Prijavi adminu

    Pepika

    Evo i mene s pregleda, mrva 2.2mm i ❤️ kuca 😊 po uzv 5+5 a po zadnjoj M bi bilo 6+6, termin 4.6.

    Neko je pitao za cjepljenje, cjepila sam se u 7mj drugom dozom jos sam dojila za to vrijeme, cjepili se muz i ja samo da mozemo preko granice i koncerte 😂


    Ja ne kuzim vise te termine, meni je jucer isto rekao 5+5,a prema M 6+4 znači mi se pratimo, a na aplikaciji mi pise termin 08.06,a zna slici od uzv 11.06🤷‍♀️

    Hope to ti pisu za sve simptome, i meni to pise za ovaj iscjedak koji me jos uvijek prati 🤦‍♀️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.