Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Tinaooo cestiiitam i brz oporavak ti zelim😄
    Ja sam evo u bolnici, ujutro poceo ispadati sluzni cep polako, u ponoc puknuo vodenjak i to filmski i od tad malo malo curi u veeelikim kolicinama. U 2 sata smo zapicili u bolnicu. Ctg pokazuje blaze trudove, otvorena jedan prst i nista stavili me u sobu a muza potjerali doma i zvat ce ga tek kad krene. Ali ajde ti objasni mom muzu da ide doma, on si je otisao odspavat u auto ne zeli ici kuci😂😂

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

  • Iva909

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Nece da mi ucita sliku pa da pitam ovako..39tj sam i nocas sam imala bolove neka 3h na svakih 15min i prestalo je. Jutros sam isla na ctg koji je prvih 15min ocitavao trudove 50-70u kontinuitetu, nije se spustalo nikako tek nakon 15min,s tim da je beba bila mirna i nismo je mogli razbuditi nikako. Dr nije reagovao na nalaz ctga, mozda nije ni trebao ali prva mi je trudnoca pa sam zbunjena

    Iva909

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Cure rodila sam prije 4 tjj.u bolnici nas ubila klima bebi je stalno nosić začepljen kako joj pomoći koristim onu fizološku otopinu da li je to dovoljno

    Azospermia

  • Avatar Tobolac

    Tobolac

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Tinaooo cestitam i tebi i svm mamama i bebama,, ja sam s zimskih beba pa procitam ovdje vec pomalo sto me ocekuje…molim te mozes li navesti nekoliko naslova koje bi preporucila za procitati, a koji su ti bili od pomoci u ovom cijelom procesu :)

    [lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2712

    Prijavi adminu

    Amber si nam ziva? 😘 Mila isto!

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Ljudeki moram se negdje malo ispuhati, posto se zbog svojih bliznjih pravim maximalno jaka jer me vec zale i jako se brinu.
    Kao sto sam vec pisala, ma da me nitko nije dozivio, u ponoc s nedjelju na pon pukao vodenjak i od te noci sam u bolnici…Jako sam iscrpljena vec. Problem je u tome sto se ne otvaram, svega 2cm sam otvorena, a trudovi nisu pravilni i cesti kako bi trebali biti. Dobivam 2 puta dnevno antibiotik da ne dode do infekcije zbog gubitka plodne, kazu da bebi nece nista bit sto je toliko vec proslo od pucanja vodenjaka ali mene je i dalje strah. U ponedjeljak su mi dali tampon za poticanje trudova koji se drzi 24h, drzala i nikakvog pomaka nije bilo. Tek danas navecer su mi dali indukciju gelom, ako ne uspije ni to ponovit ce gel al tek sutra nekad..Luda sam vec, nisam spavala od kad sam dosla, sve zivo me boli, trudovi su baaas bas jaki iako nisu pravilni… Vecinu vremena kad nisam na kontroli hodam satima po bolnici s muzem po preporuci sestara da potaknem sve to, ali ne ide. Uzas mi je i samo hocu da moja bebica vise krene van😔

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    sd0302

    Ljudeki moram se negdje malo ispuhati, posto se zbog svojih bliznjih pravim maximalno jaka jer me vec zale i jako se brinu.
    Kao sto sam vec pisala, ma da me nitko nije dozivio, u ponoc s nedjelju na pon pukao vodenjak i od te noci sam u bolnici…Jako sam iscrpljena vec. Problem je u tome sto se ne otvaram, svega 2cm sam otvorena, a trudovi nisu pravilni i cesti kako bi trebali biti. Dobivam 2 puta dnevno antibiotik da ne dode do infekcije zbog gubitka plodne, kazu da bebi nece nista bit sto je toliko vec proslo od pucanja vodenjaka ali mene je i dalje strah. U ponedjeljak su mi dali tampon za poticanje trudova koji se drzi 24h, drzala i nikakvog pomaka nije bilo. Tek danas navecer su mi dali indukciju gelom, ako ne uspije ni to ponovit ce gel al tek sutra nekad..Luda sam vec, nisam spavala od kad sam dosla, sve zivo me boli, trudovi su baaas bas jaki iako nisu pravilni… Vecinu vremena kad nisam na kontroli hodam satima po bolnici s muzem po preporuci sestara da potaknem sve to, ali ne ide. Uzas mi je i samo hocu da moja bebica vise krene van😔


    A jojj… Ja nisam iz ove grupe… Cekam porod u jesenskim….. Ali zelim ti od srca da brzo krene jer naravno nema tu odmora kad ima trudova pa nek nisu pravilni…  Nez ti pametno nista rec meni ce bit prvi put… Al saljem ti svu podrsku koju znam drzi se nek ti Bog pomogne.. Lijep susret i brz oporavak zelim! 🍀 

  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Sdo302 jako mi je žao što ti je tako teško.. Evo ja isto ležim u bolnici već 7 dana i čujem svakakva iskustva žena koje su već rodile i imale teške i komplicirane porode, ali mogu ti reć da su sve priče na kraju dobro završile. Vjeruj da će bit sve dobro i da ćeš uskoro u rukama imati svoje dijete. Znam da ti je teško ovo čekanje jer je i meni tako, samo što mene ne boli još ništa, ali brzo će to proć i sreća koja dolazi izbrisat će ove vjerujem traumatične trenutke. Iskopaj iz sebe još malo snage, sigurna sam da je imaš i drži se! Još malo ♥️♥️♥️

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2712

    Prijavi adminu

    Sdo - ja sam imala nesto slicno, sveukupno 53h od pucanja vodenjaka do poroda, neprospavano, na kraju jedva imala snage za izgon… ne sjecam se sad nicega ali dobro je proslo kako je moglo bit. Pitaj ih da ti daju nesto da mozes odspavat i skupit energije. 

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Cure koje cekate porod sretno. Sve se zaboravi stvarno kad se rodi bebac😁 sve ce biti okej i drzim fige da bude sto bezbolnije😍

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.