Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sassy

    sassy

    Broj poruka: 710

    Prijavi adminu

    Tweetyca sretno 💪🤞

    👩‍🦰 - 31
    👨- 40
    Baby girl <3

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ajde Tweetyca, navijamo za tebe ❤️

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Amber, mari88, Niki88, bachatera94 - čestitam 🥳💗 ! Želim vam brz oporavak! Nadam se da se mazite sa svojim bebicama 😊💕
    Tweetyca- sretno!!! 🤩🤞Kod mene još ništa specijalno... opet malo pojačan iscjedak, bolovi u leđima kad se krećem, povremeni problemi s probavom, i to je to... Sad se osjećam kao u bolnici kad su sve cimerice jedna za drugom išle rodit (carski, inducirani, pucanje vodenjaka...), a ja ništa... 🙄🙃


  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Pa cuuuree čestitam!! Želim vam svima bez oporavak ❤️🤗.
    .
    Tweetyca žao mi je zbog mame, šaljem najveće zagrljaje i utjehu ❤️ vidim sad se već bližiš upoznati ili si već upoznala svoju princezu. Ona će biti tvoja snaga za sve. ❤️

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tweetyce mislim na tebe❤ Čekamo javljanje!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Ove naše lavice i lavovi su stvarno opasni igrači, ni jedno se neda 😅

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    CrazyDiamond ti i ja smo blizu po terminu.. Meni isto tako, nikakvih naznaka osim tog pojačanog icjetka, ali mislim da to nije sluzni čep nego baš nekako iscjedak bijelo žute boje.. Koji me malo i zabrinuo da nije kakva baja, ali ako i ti imaš tako nešto onda mi je odmah lakše.. Svakako mi je pregled u srijedu pa ću pitati. Od ostalih stvari koje si nabrojala sve isto i kod mene.. A termin mi se čini godinama daleko. Jedino mi je beba extra aktivna kad idem spavat i po noći, izgleda mi kao da će mi probit trbuh 😂😂 ne znam ima li to ikakvo značenje..
    Tweetyca sretno i nek sve bude kako treba ♥️

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, upadam s jesenskih beba 
    Znate li u kojim tjednima se narucuje u trudnicke ambulante na sv duhu i u petrovoj? Cula sam da na sv duhu ne narucuju prije 39tt a meni je zadnji pregled kod moje gin u 34tt i to mi se cini kao veliki razmak.Btw, sretno vama u porodima  

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Dunjeka, pitaj... ja sam isto pitala u petak u trudničkoj ambulanti 😅 -bude mi malo vodenastog iscjetka i na tome maalo nečeg bjelkasto-zućkastog...nije ništa obilno. S time da sam do prije mjesec dana koristila utrogestan vaginalete, od čega mi se iz vana malo pojavio candide - no bilo je stvarno malo pa mi je doktorica dala samo kremicu za vanjsko mazanje. Gin. u trudničkoj mi je samo rekla da slobodno prestanem mazati, i da moguće da se cijedi od tog mazanja... Evo sad ne mažem, a i dalje mi je isto 😅 Neznam više kaj bi rekla, ak ne rodim prije opet ću je u petak malo gnjaviti 🙄
    I moja beba jučer i danas ima faze pojačanog gibanja... po svuda je osjetim... 


  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Tweetyice, samo hrabro 💪🤞


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.