Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Čestitke, Mila, pričat ćeš nam kad stigneš 🤗

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2711

    Prijavi adminu

    Mila dobro si rekla da bi ti mogla i ta prije termina. Cestitke! 

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Čestitam na novim bebicama cure…čekamo vas na drugoj temi 🥰

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Čestitam Mila 🥰

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Mila, čestitam 💗🥳💗
    Dunjeka, drž se! 🤞


  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    mara5

    Pripremi se da čekaš, naši lavovi ne vole na vrijeme van 🤪 nadam se da će tvoj požuriti i da nećeš dugo čekati 🙏


    Predomislila sam se, ipak se ni meni ne zuri…Danas dok sam bila u bolnici na kontroli taman je jedan porodaj bio u tijeku i zena je toliko vristala i psovala,  da vise i nisam tak nestrpljiva😂

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Mene su upravo pregledali.. Kazu da nisam otvorena, ali da sam uloživa za vrh prsta. Zna li netko što znači ta uloživost? Dajte mi neku nadu da cu se krenit otvarat uskoro 😂😂😂 

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2711

    Prijavi adminu

    Ulozivost je da se stanjio.. Ne znaci ti nista, ni otvorenost ni ulozivost jer je toliko individualno. Neke zene su otvorene i ulozive po par tjedana istu vrijednost, nekima krene tek tijekom poroda i bude brzo. Neke se otvore do 7cm tijekom poroda i onda nastane pauza. Tako da ne stresiraj se oko tog podatka vec moj savjet je da hodas, vrtis kukovima, plesi, skaci, da beba ode sto vise dole i pocne pritiskat cerviks vise

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷
    [tickerclub.com]

  • Tina000

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim..21.8. u 4.25 na cijet je došao Karlo, dug 53 cm, 3870g. Moj porod je stvarno bio prelijep..cijelu trudnocu sam se bojala, citađa, govoriđa kako cu odbijat drio, sve ostalo…al eto dosla sam u bolnicu s pozitivnim stavom i to stvarno znaci. Iznenadila sam samu sebe..bila na dripu 6h bez svojih trudova, pukao mi vodenjak oko 8 navecer u hitnom ginekoloskom jer sam isla samo orivjerit sta je ta sukrvica sta mi je pocela odjenom ocekujuci da ce me vratit doma, a ja vec otvorena 5cm i direkt u radaonu, nikakve klizme nista.. na drip u 10ipo..zadnjih sat vremena počelo bolit jače da sam morala malo zvukove ispustat, al mislit na disanje i samo disanje. Vizualizirat da sva ta bol dolazi sa svrhom..glupo zvuci, al eto, ko moze neka nastoji tako.. ja se rapidno otvorila sa 5 na 8 tamo negjde oko 2ipo..onda s 8 na 9 su mi dali inekciju dolantin, osamutilo me la otvorilo do kraja i ja govorim kako imam nagon za tiskanje (bio mi je jos na trtitci i babica govori, daleko si ti jos od tiskanja) i kad je to rekla mali u minut izleti. Bilo nasjedanja na trbuh, rezali me, a ja ti niiista nisam osjetila. Jel to adrenalin il sta, ne znam. Kad sam tiskala su se smijali koliko energije imam 😁 eto, zelim svakom porod koji prode tako brzo, po prici ispada da nije nesto bajno ali eto..mala sreca mi sada spava na prsima i nrma ljepse stvari.. Ne znam, ja sam ocekivala masakr, neizdrzive bolove, uzasno sam se bijala..sve mi je brzo proslo tako da imam srece. 
    Sad krecu nove avanture i upoznavanja, malo je stresno u bolnici, al doma ce to bit super ♥️

  • Avatar Matejaa95

    Matejaa95

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Tina000

    Evo da se i ja javim..21.8. u 4.25 na cijet je došao Karlo, dug 53 cm, 3870g. Moj porod je stvarno bio prelijep..cijelu trudnocu sam se bojala, citađa, govoriđa kako cu odbijat drio, sve ostalo…al eto dosla sam u bolnicu s pozitivnim stavom i to stvarno znaci. Iznenadila sam samu sebe..bila na dripu 6h bez svojih trudova, pukao mi vodenjak oko 8 navecer u hitnom ginekoloskom jer sam isla samo orivjerit sta je ta sukrvica sta mi je pocela odjenom ocekujuci da ce me vratit doma, a ja vec otvorena 5cm i direkt u radaonu, nikakve klizme nista.. na drip u 10ipo..zadnjih sat vremena počelo bolit jače da sam morala malo zvukove ispustat, al mislit na disanje i samo disanje. Vizualizirat da sva ta bol dolazi sa svrhom..glupo zvuci, al eto, ko moze neka nastoji tako.. ja se rapidno otvorila sa 5 na 8 tamo negjde oko 2ipo..onda s 8 na 9 su mi dali inekciju dolantin, osamutilo me la otvorilo do kraja i ja govorim kako imam nagon za tiskanje (bio mi je jos na trtitci i babica govori, daleko si ti jos od tiskanja) i kad je to rekla mali u minut izleti. Bilo nasjedanja na trbuh, rezali me, a ja ti niiista nisam osjetila. Jel to adrenalin il sta, ne znam. Kad sam tiskala su se smijali koliko energije imam 😁 eto, zelim svakom porod koji prode tako brzo, po prici ispada da nije nesto bajno ali eto..mala sreca mi sada spava na prsima i nrma ljepse stvari.. Ne znam, ja sam ocekivala masakr, neizdrzive bolove, uzasno sam se bijala..sve mi je brzo proslo tako da imam srece.
    Sad krecu nove avanture i upoznavanja, malo je stresno u bolnici, al doma ce to bit super ♥️


    Čestitaaam. 😁 sad uzivaj sa svojom bebicom😍

    15.12.23. zadnja menz
    9.1 .24. plusiccc
    Druga trudnoca😀
    Prvi pregled 30.1

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.