Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Čestitam Crazy Diamond 😊😊😊
    To je velika beba, svaka čast 😊😊😊
    Uživajte i brz oporavak ti želim ❤️

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar minilamb

    minilamb

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Drage žene, prije svega čestiram svim onima koje su u posljednjih mjesec dana postale mame. Kod mene je bilo turbulentan period, pa nisam uhvatila pročitati postove pošteno.
    Htjela sam samo da se javim, ukoliko se neka od vas sjeća da su mi na svakoj kontroli govorili drugi spol bebe. 8.8.2021 godine je hitnim carskim rezom na svijet došla naša Lejna, majkina i očeva suza radosnica.. Ljubimo vas sve, trudnoća je prošla lakše, brže i bezbrižnihe čitajući ovaj forum…💋🍀🌸❣

    Termin: 3.8.2021. 🥳🥰
    Baby girl L. is coming 🌞🌸

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Hvala cure, 
    vama koje uskoro trebate roditi želim što lakši porod i naravno da vam uskoro krene 💪🤞💗


  • Tina000

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cure je li kojoj od vas prije poroda dolazilo do snažnog stezanja trbuha (evo meni konktetno vec duze vrijeme u gornjem dijelu).. ne mogu rec da boli, ali steze definitivno i nije ugodno…stane pa opet neko vrijeeme stisne. Čep ispada vec tjedan dana, ispao mali milijun puts. Ja presisala 5 dana od termina.. nista se ne dogada, ali bas nista. Sutra mi je 4. put amnioskopija, ja otvorena 3cm. Znaci ne znam, cekam najmanju sitnicu da se dogodi, kad oni mali neće izać i gotovo. Muž mi se danas treći put testirao za rodilište 😅 nadam se da cu rodit do nedjelje i da ce me samo iznenadit 

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Crazy čestitaaam!! 😘🤗
    Brz oporavak i što prije na temu bebice 🥰
     Svima koji su blizu poroda držim fige da prođe što lakše i manje bolno 🤞🤞

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Koliko još ljetnih bebica očekujemo?
    Danas neka tišina na temi.
    Tina… Porod na kraju bude kad se najmanje nadaš i ništa ne možeš predvidjet… Ja sam recimo mjesecima imala nepropusnu podlogu u krevetu, zbog mogućeg pucanja vodenjaka i na kraju mi pukne na kauču, a mob na punjaču, ne mogu do njega da zovnem muža da dođe🤦‍♀️

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Meni je danas termin, prekjucer na pregledu opet nista, ni otvorena, ni kontrakcija, bas nista. U jednom trenutku je ctg poceo divljat i pokazivat kontrakcije ali to je samo bebac izvodio ludorije tako snazno da je pomaknuo sondu pa je krivo ocitavalo😂
    Sutra imam opet ctg, od sad svaka dva dana i ako kroz 10 dana ne krene inducirat ce me, a to bas i nebi voljela..😭

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    sd0302

    Meni je danas termin, prekjucer na pregledu opet nista, ni otvorena, ni kontrakcija, bas nista. U jednom trenutku je ctg poceo divljat i pokazivat kontrakcije ali to je samo bebac izvodio ludorije tako snazno da je pomaknuo sondu pa je krivo ocitavalo😂
    Sutra imam opet ctg, od sad svaka dva dana i ako kroz 10 dana ne krene inducirat ce me, a to bas i nebi voljela..😭


    Pripremi se da čekaš, naši lavovi ne vole na vrijeme van 🤪 nadam se da će tvoj požuriti i da nećeš dugo čekati 🙏

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29
    [lilypie.com]

  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ja lezim u bolnici.. Danas sam 38+6. Cekam ponedjeljak da dođe moj doktor koji će odlučiti kad i što.. Porod mora biti poprilično isprogramiran da mogu pripremiti neunatologe i pedijatre ako će što trebati, a možda i neće ništa jer se sa tom hidronefrozom ništa ne zna unaprijed.. Opet to im je tu takva praksa. Tako da će mene vjerojatno inducirati sljedeci tjedan, ja bi rekla već u utorak ili srijedu.. 

  • Avatar Mila12

    Mila12

    Broj poruka: 409

    Prijavi adminu

    Stigla i moja curica jutros ❤️😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.