Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Amber, mari88, Niki88, bachatera94 - čestitam 🥳💗 ! Želim vam brz oporavak! Nadam se da se mazite sa svojim bebicama 😊💕
    Tweetyca- sretno!!! 🤩🤞Kod mene još ništa specijalno... opet malo pojačan iscjedak, bolovi u leđima kad se krećem, povremeni problemi s probavom, i to je to... Sad se osjećam kao u bolnici kad su sve cimerice jedna za drugom išle rodit (carski, inducirani, pucanje vodenjaka...), a ja ništa... 🙄🙃


  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Pa cuuuree čestitam!! Želim vam svima bez oporavak ❤️🤗.
    .
    Tweetyca žao mi je zbog mame, šaljem najveće zagrljaje i utjehu ❤️ vidim sad se već bližiš upoznati ili si već upoznala svoju princezu. Ona će biti tvoja snaga za sve. ❤️

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tweetyce mislim na tebe❤ Čekamo javljanje!

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2794

    Prijavi adminu

    Uhhh jos nista od nas, malo spavali no vecinom bili budni tijekom noci. Trudovi su jaki, pocnu mi se noge trest al eto navodno to nije jos to. Tako da me bas brine kako je kad dodje do zadnje faze. 

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar mara5

    mara5

    Broj poruka: 1344

    Prijavi adminu

    Ove naše lavice i lavovi su stvarno opasni igrači, ni jedno se neda 😅

    🙅‍♀️30, 🙋‍♂️29

  • Dunjeka

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    CrazyDiamond ti i ja smo blizu po terminu.. Meni isto tako, nikakvih naznaka osim tog pojačanog icjetka, ali mislim da to nije sluzni čep nego baš nekako iscjedak bijelo žute boje.. Koji me malo i zabrinuo da nije kakva baja, ali ako i ti imaš tako nešto onda mi je odmah lakše.. Svakako mi je pregled u srijedu pa ću pitati. Od ostalih stvari koje si nabrojala sve isto i kod mene.. A termin mi se čini godinama daleko. Jedino mi je beba extra aktivna kad idem spavat i po noći, izgleda mi kao da će mi probit trbuh 😂😂 ne znam ima li to ikakvo značenje..
    Tweetyca sretno i nek sve bude kako treba ♥️

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2794

    Prijavi adminu

    Vidit cemo, imam uzasne bolove, u 13 je pregled. Sveukupno 34h trudova sad krepat cu 😅 susjedi sigurno misle da umirem

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, upadam s jesenskih beba 
    Znate li u kojim tjednima se narucuje u trudnicke ambulante na sv duhu i u petrovoj? Cula sam da na sv duhu ne narucuju prije 39tt a meni je zadnji pregled kod moje gin u 34tt i to mi se cini kao veliki razmak.Btw, sretno vama u porodima  

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Dunjeka, pitaj... ja sam isto pitala u petak u trudničkoj ambulanti 😅 -bude mi malo vodenastog iscjetka i na tome maalo nečeg bjelkasto-zućkastog...nije ništa obilno. S time da sam do prije mjesec dana koristila utrogestan vaginalete, od čega mi se iz vana malo pojavio candide - no bilo je stvarno malo pa mi je doktorica dala samo kremicu za vanjsko mazanje. Gin. u trudničkoj mi je samo rekla da slobodno prestanem mazati, i da moguće da se cijedi od tog mazanja... Evo sad ne mažem, a i dalje mi je isto 😅 Neznam više kaj bi rekla, ak ne rodim prije opet ću je u petak malo gnjaviti 🙄
    I moja beba jučer i danas ima faze pojačanog gibanja... po svuda je osjetim... 


  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Tweetyice, samo hrabro 💪🤞


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.