Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pjegica.

    Pjegica.

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Mallla

    Pjegica mozda da stvarno probas octeniseptom ili da nosis haljine, suknje po doma a da ne nosis gacice…nekada vrucina, iscjedak i materijal gacica znaju izazivat svrbez i iritaciju….probaj!
    Ninica ja imam baldahin al nisam najbolje skuzila pitanje. Moj se kači za krevet i pokriva cca pola kreveta.


    Probala sam jedno sam vrijeme bila bez gacica i nocu i danju dok sam u kuci samo haljinica i nisam primjecivala neku razliku a danas mi je bas lose stalno sam mokra ide mi na zivce trebala bi na rucniku sjedit kako ne bi unistila kauceve 🙄 vec sam si dvoje gaca promjenila i sad sam odlucila staviti dnevni jer su mi zivci s tim pri kraju 
    Jos je vruce pa mi ne olaksava situaciju s jedne strane se znojim s druge strane taj iscjedak a ja mokra 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Ajme cure sreća pa još nemam tih poziva i pitanja, a Mallla ovo za plan je vrh.
    Možete misliti mene i plana, tj. bez plana. Muž radi, Iskra i ja same 🤷🏼‍♀️
    Kad krene vidjećemo 🤣🤣🤣🤣
    Možda sam preopuštena, al imam osjećaj da neću joooooooš u rađaonu, nažalost 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Čekam novosti kako mi mama može doći iz BiH

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Duelma

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Cure nisam vas citala 2 dana  imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.

    Termin 25.06. - dečko 💙

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Mene nitko nista ne pita, al to vrlo vjv zato jer postanem odvratno neugodna kad mi neko krene s (meni) debilnim pitanjima 🙈 najgore odgovore zapravo sad dajem na pitanje kad ce drugo,  jos ni malu rodila nisam, a drugo nam ni na kraju pameti nije trenutno… bas mi bude mukica kad se krene neko raspitivati o situaciji u mojoj maternici ko da je njegova 😅

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Duelma

    Cure nisam vas citala 2 dana imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.


    Cestitam! Brzo se oporavi i uzivaj u malcu! 😊😊😊 jos jedna lijepa prica s poroda 😊

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Toncica24

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Duelma

    Cure nisam vas citala 2 dana imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.


    Cestitam mama !
    Jesi ti to rodila isto malo prije termina,nesto mi se cini da ih je dosta dosad par dana prije termina doslo

    1.8. Curetak stigao 💗

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Čestitke Duelma, porod zaista za poželjeti.
    Ja kad čitam vaša iskustva sa prvog poroda vidim koliko sam se ja napatila prvi put 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
    Sada uživaj sa bebom i piši kad stigneš koliki je malac, kako je, ime ako želiš. 

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Magdalena2002

    Magdalena2002

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Duelma

    Cure nisam vas citala 2 dana imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.


    Čestitam Duelma! Jako lijepo iskustvo s poroda!😀

    Evo, i meni je termin 25.06., ja još nemam nikakav osjećaj da će nešto biti, nikakve bolove. Tako mi je bilo i u prvoj trudnoći, pa je samo odjednom krenulo, u sebi se nadam da će biti isto i sad🤣
    I da, stvarno je i meni više dosta ovih ljudi koji zovu, pišu poruke, ajde više dosta.
    Kad ću roditi, znati ćete i gotovo…😫

    👨‍👩‍👧‍👧👭
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Duelma

    Cure nisam vas citala 2 dana imala sam puuno posla 😉 preksinoc sam u 3 ujutro otisla u bolnicu jer sam pocela osjecat ceste trudove i poslali me doma jer da sam skroz zatvorena ali mi se ocitavaju trudovi i da pratim pa da se vratim ako bude jace. I tako ja jucer cijelo jutro kod kuce trpila bolove i trudove. Nisam mogla izdrzat i u 2 se vratila u bolnicu 8 otvorena, i direktno i radjaonu. I u 4,15 stigao je moj deckic. Rekli su da jako dugo nisu vidjeli takav brzi porod kod prvorotke.


    Čestitam…bas super da je brzo bilo..uzivaj u bebici i brz oporavak 🥰

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Tinchy_07

    Tinchy_07

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Duelma cestitke na prinovi i nek je ziv i zdrav. Stvarno zvuci divan porod. Uzivajte💞
    Ana.b ajde molim te ako ti pomaze sprej iz dma napisi mi koji, jer ja neznam vise sta da radim. Do sad su oticale, ali nisu boljele, sad ne mogu na njih od bolova.
    Ima koja iskustva s gorkom soli kao kupkom za noge?
    Bojana meni je divno kako ti bez plana. Mislim znam da je to silom prilike jer muz radi, mama jos nije stigla, ali stvarno skidam kapu. Nadam se da ce mama uspjet stic uskoro da ti bar bude malo lakse i da se podruzite i prije bebice. 
    Termin meni je 26.6., ali po ultrazvuku su mi sad rekli 2.7. Ali iskreno nadam se onome 24.je pun mjesec pa tko zna, mozda se desi ranije. 
    Pitanja ja svih otkantam bez beda, mislila sam bit pristojnija, al neda mi se,nek oni budu i ne petljaju se.

    🧔 35
    🙎🏼‍♀️32
    🤰🏼 1.trudnoca, 40. tjedan, po uzv 39.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.