Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Zaraa moj Theo je samo na formuli i bas sam ranije pisala da unazad par dana ima ful tvrdu stolicu, jednu u 24h. Presla sam danas sa Novalac AC na Novalac 1 u nadi da ce pomoci oko probave. Za sada samo vidim da ima jace grceve 🤦‍♀️.  Bit ce veselo ako budem morala birati između grceva i tvrde stolice 😬.
    Ja za sada nisam porobala ni espumisan ni sab simplex, nisu bili jaki grcici al mislim da bas treba vise toga isprobati 



  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Jel mogu davat biogaiu i espumisan ili jedno ili drugo?
    Ako sam dobro svatila biogaia je vise probiotik…

    Mozes to dvoje, samo nemoj u istom podoju/bočici ako je na AD nego razdvoji.
    Biogaja je probiotik i pomaze u razvoju crijeva, a Espumisan simetikon koji rastvara te baloncice plina da ih lakse isprelde van🙂

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    Rose a da, mišeki mali se muče, a a ne možeš im pomoći. 😔 Ali proći će to, kažu da traju prva tri mjeseca i to je to.
    Danijela uf znači i tvojoj počeli… Nadam se da će biti kratkotrajni i da ćete ih se uskoro riješiti. Da, mojoj su dosta jaki, po novom tijekom dana također, a nocu je spavamo, baš ju muče micicu malu. No sve će to proći ubrzo vjerujem. 🙏 Daaa, pomogne im kada ih se ususka, utopli i drži na krilu. Nama pomaže napa. 😊 Pokušaj i ti.
    Anavo meni se čini na prducka od ovih kapi no nema stolicu, danas još nije imala uopće. 😑

    😁 da pročitala san to za napu...ima više mama tu koje to prakticiraju. Ja san kod svoje primjetila da je smiruje zvuk vode dok ide iz špine. 
    Nju za sada uhvati između 18h i 20h, ostatak dana bude ok. Doduše do neki dan kad bi zaspala oko nje je mogla bit užasna buka i galama ništa joj nije smetalo, ali sada se često trza, rasteže, reži...vjerovatno je i tada muči samo nije toliko intenzivno. 
    Nadan se i ja da neće trajat duže od 3mj, znan da jednostavno moraju proć i to, al srce mi se kida kad je gledan u tim momentima.

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png"

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Okej, razdvojit cu ih. Sa iducom bocicom cu dat espumisan, a bio gaiu u noci, valjda je to oke, sta mislite cure?
    Inace espumisan dajem 3x15.
    Mila mi smo na aptamilu, bas smo bili u pedijatra jer je u pocetku imala vodenastu stolicu i imala ih je 5,6,7 doslovno iza svakog jela ponekad, medutim od jucer je jedna u 24h ali je nadosla, onako kao pasta je. Pedijatar je reka da ne minjamo mliko da triba da se mali zeludac i criva naviknu na to, da cemo minjam samo postic kontra efekt narocito ako nije do mlika.
    Moj savjet je da uzmes kapi. Ja san jucer plakala skupa sa svojom hanicom, majkemi. Spava samo na meni, meni oci padaju od umora. A jutros cim san joj dala prvu turu olaksanje.
    Sad je zicne tu i tamo koji grc, zaplace ali to je nista u usporedbi sta je bilo jucer. Doslovno se gusila.

    💞girl💞

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Mila koliko ml i koliko cesto theo jede?
    Moja jede 90ml svako 3ipo 4h.

    💞girl💞

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Nama je umjesto nape pomagao fen 😁 Kupila sam neki najjeftiniji i upalila na najslabije u hodniku i to je puhalo dok se ne bi pregrijao pa prestao raditi i on bi tako zaspao, ajme kad se toga sjetim...
    I super mi je onaj valjkasti jastucic za bocno spavanje, ja sam kupila svoj u Trstu u Chiccu, u sebi ima neki mali mehanizam sa zvucnikom koji oponasa otkucaje srca.

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Zara Theo pojede u 24h oko 1000ml. Nocu jede svaka 4 a danju svaka 3 sata u kolicini od 130 do 160ml.
    Moj bas ful prdi i zato mislim da mu esoumisan ne bi pomogao, al s druge strane zasto ne probati 🤷‍♀️. Ajo je stolica kao pasta to mi se cini ok, al mojem su bas kuglice 🙄
    Kaktusice fora mi zvuci ovaj jastuk, nikad cula za to. Ja sam probala na mobu pustiti bijele sumove al nis mu ne znace. 



  • Avatar mrs.p

    mrs.p

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Okej, razdvojit cu ih. Sa iducom bocicom cu dat espumisan, a bio gaiu u noci, valjda je to oke, sta mislite cure?
    Inace espumisan dajem 3x15.
    Milami smo na aptamilu, bas smo bili u pedijatra jer je u pocetku imala vodenastu stolicu i imala ih je 5,6,7 doslovno iza svakog jela ponekad, medutim od jucer je jedna u 24h ali je nadosla, onako kao pasta je. Pedijatar je reka da ne minjamo mliko da triba da se mali zeludac i criva naviknu na to, da cemo minjam samo postic kontra efekt narocito ako nije do mlika.
    Moj savjet je da uzmes kapi. Ja san jucer plakala skupa sa svojom hanicom, majkemi. Spava samo na meni, meni oci padaju od umora. A jutros cim san joj dala prvu turu olaksanje.
    Sad je zicne tu i tamo koji grc, zaplace ali to je nista u usporedbi sta je bilo jucer. Doslovno se gusila.

    Moj savjet je sa biogaiu dajes npr ujutro 5kapi na zlicicu prije bocice. A espumisan mozes 25kapi u svaku bocicu

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Zenice kakav vam je stav oko baby gnijezda? Mali mi je skoro prerastao cocoonababy a bas je fino u tome spavao pa razmisljam mu gnijezdo uzeti. Ima koja? 



  • Avatar Fenjer

    Fenjer

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Black se nije javila sa pregleda? 
    Selena kakav je bris? Kako si ti? Bebice? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.