Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    Danijela biogaja nam nije pomogla, do sad imali Easy Cool, a Colic kind i Biogaju, ništa nam nije do sad pomoglo. Sada smo na Sub Simpleksu pa ćemo vidjeti. Naša Greta ima jake grčeve.. 😔

    Vrapčić pratin forum i koliko san uspila pročitat iskustva čini mi se da Greticu najviše muče..sunce malo 😔
    Moju Miu muče zadnja dva dana, srića ne tokom cilog dana nego ovako kasno popodne. 20min baš jako plače i muči se. I onda kad se umiri i zaspe ne smin je spustit u krevetić jer se odma probudi pa opet bude razdražljiva. Tako da taj dio večeri odspava na meni.
    Znan da ništa neće pomoć u tolikoj mjeri da nestanu, ali da ih bar malo ublaže.. 

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png"

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Rose1

    Vrapčić123

    Danijela biogaja nam nije pomogla, do sad imali Easy Cool, a Colic kind i Biogaju, ništa nam nije do sad pomoglo. Sada smo na Sub Simpleksu pa ćemo vidjeti. Naša Greta ima jake grčeve.. 😔
    Joj, ma bas mi je zao. Najgore je kad se tako muce, a mi im ne mozemo pomoci

    Rose užas...sinoć san skoro plakala s njom...

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png"

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Vrapčić123

    Danijela biogaja nam nije pomogla, do sad imali Easy Cool, a Colic kind i Biogaju, ništa nam nije do sad pomoglo. Sada smo na Sub Simpleksu pa ćemo vidjeti. Naša Greta ima jake grčeve.. 😔


    Pozdrav svima…mama, bebama i trudnicama 😊Rose,
    mojoj bebici je isto nasta ojed na preponama i ja san ti njoj to namazala s ovom kremom za bradavice iz dm. Sve joj prošlo u dva dana. Krema je čudo, nije je potrebno ispirati prije dojenja tako da je def sigurna za bebinu kožu.
    Grčići čitan da se koristi BioGaia, Espumisan, Waya..koje su vam se kapi pokazale kao najdjelotvorije?
    Nas su počeli baš mučit grčići i namjeravan ujutro kupit BioGaiu..

    Ja dajem Dori ujutro Wayu s D vitaminom (kao probiotik) i onda 3x15 kapi Sab Simplexa (simetikon).y Primjetili smo da lakse prducka... Nadam se sa ce i vama pomoci.

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se javim, napokon smo nadosli tj ja. Hehe
    Vidim vise manje sve sta su rodile muku muce sa grcicima. Nama su isto poceli,naglo intezivno. Iman osjecaj koda stalno ima nagon za kakat, a nemoze.
    Koristili smo biogaju al 0 bodova, danas sam kupila espumisan baby i dala joj jutros preorodila se!
    Ima li koja mama da koristi samo ad dohranu?
    Moja curica je dosad imala po 5,6 stolica od jucer samo jednu u 24h? Jel to zabrinjavajuce ili?
    Uredne boje i konzinstencije. 
    Ps cure koje su u "ceki" svojih beba sritno Vam! 💞

    💞girl💞

  • Avatar mrs.p

    mrs.p

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Sab simplex i mi dajemo i od toga prdi cijeli dan. Grcevi su i dalje prisutni, ali puno puno manje - samo navecer prije spavanja i ponekad popodne. Evo vec dvije veceri zaredom oko 20h ne moze zaspati, boli busa, stavljam ju na ledja, bok, nista... Stavim na trbuh, isprdi se i zaspi kroz 15min. Kad cvrsto zaspi onda ju maknem s trbuha i cijelu noc je ok.
    Ja Gretu nakon kupanja ne mazem s nicim, a pristica ima jako malo. Podbradak je sve bolji odkad nakon kupanja dobro obrisem i namazem Trudi tekucim puderom. Inace je bilo uzasno crveno, bijele naslage...
    Izgledalo mi je kao da ima tjemenice po obrvama i izmedju obrva, pa sam namazala par puta s Pavlovicevom masti i onda s cesljom ostrugala i ocistilo se

  • Avatar elena26

    elena26

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Evo me sad nakon citanja! 😘
    Jos jednom hvala cure za Espumisan, zmotala me skroz zenska u ljekarni pa da s vama provjerim..jos ja pitam dal ide 25 kapi, kaze ona a joj to vam prema kilazi ide ne znam ja 🙄
    Plan poroda ja sam ovaj porod sve probala 😆 za drugi cu mozda imat onda plan 😄
    Klistir, brijanje bez puno pitanja su to napravili i dobro da jesu 😅
    Kaktusica, Rio, Dana i druge terminuse ne zelim biti dosadna kao i drugi, zelim vam samo srecu jednom kad krene 😘 ja sam se javila najblizima s obzirom da je sve dugo trajalo pa da ne brinu ali i mene je mama zvala u radjaonu da sta se nisam vec dugo javila 😂 a slatka je sta cu 😍
    RitaM super da nema vise mirovanja, sad jos sve stignete napravit i uzivat u ovomo sto je ostalo 😍😘
    Rose bas mi je zao da je rez jos uvijek tako bolan ☹️ I jos lose vrijeme..vi morate mirovat prije i poslije poroda ocete ili necete 😬
    Armenis ja na vase postove uvijek placem od smjeha 😂
    Vidla sam i slatkih bebica mislim da su bile Greta, Ani i August 😍😍😍 i Flo fit trudnica! 😍
    Mi smo danas prvi put otisli u shopping a malecka je bila s bakom..😬 jedva sam cekala da je izljubim po vratu sto ne voli nikako 🥰
    Pusa krafnice i ugodan vikend, ako ce biti ovakav sljinjav, bar da nase terminuse napune baterije za porod a mamice da uzivaju s bebicama! 😘

    02.07.2020. Maya 💗
    27.10.2021. ❤️❤️

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Hm...a ništa morat ćemo počet s nečim, s jednim od ovog šta vi koristite, pa ako ne djeluje prebacit se na sljedeće jer je izgleda sve individualno 🤷‍♀️ Ali zna baš bit prestrašno i nadan se da ne traje dulje od 3mj 

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png"

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Rose a da, mišeki mali se muče, a a ne možeš im pomoći. 😔 Ali proći će to, kažu da traju prva tri mjeseca i to je to.
    Danijela uf znači i tvojoj počeli... Nadam se da će biti kratkotrajni i da ćete ih se uskoro riješiti. Da, mojoj su dosta jaki, po novom tijekom dana također, a nocu je spavamo, baš ju muče micicu malu. No sve će to proći ubrzo vjerujem. 🙏 Daaa, pomogne im kada ih se ususka, utopli i drži na krilu. Nama pomaže napa. 😊 Pokušaj i ti.
    Anavo meni se čini na prducka od ovih kapi no nema stolicu, danas još nije imala uopće. 😑

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png

  • Avatar elena26

    elena26

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    I jos.. 
    Rose i nasa patronazna isto se cudila bademovom ulju da sta je to..rekla da kupimo mustelino ulje za masazu i to stavljamo u vodu..maloj se jako perutala koza pa je rekla da u tankom sloju stavljam na ta kriticna mjesta 🤷‍♀️ 
    Kakica nama je receno da je i do 7 dana normalno ako ne kaka sve dok ima apetita i dobiva na kilazi.. mi ipak imamo jednu dnevno, onakvu senfastu i puno prducka..vidjet cemo sad taj Eapumisan..a uzima vec BioGaiu 
    👋😘

    02.07.2020. Maya 💗
    27.10.2021. ❤️❤️

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Jel mogu davat biogaiu i espumisan ili jedno ili drugo?
    Ako sam dobro svatila biogaia je vise probiotik...

    💞girl💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.