Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Cure četvrtkašice, čedtitke na punim tjednima. Sve se lagano primičete kraju 😊
    Također sritno na pregledima ko ih ima.
    Anavo jesu bebici vadili krv za bilirubin? Nadan se da će nalaz bit dobar i da ćete doma 💓
    Mrvičak također se nadan da se i tvojoj Dorici stanje popravilo i da ćete i vi brzo doma 💓

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Prvo da vam javim da smo kući! Svi nalazi savršeno uredni. Pretpostavljaju da je viroza koja je već izišla iz organizma. Nešto što traje jedan dan. Hvala Bogu sve je ok, ali stvarno ovo preživjeti je ajme, ajme… Svašta mi je prolazilo kroz glavu. Za streptokok su poludjeli. Odmah su zvali Petrovu i upozorili ih, nikome nije jasno kako mi nisu dali antibiotik. Kažu da je dobro što sam rekla to ali da bi nalazi krvi to pokazali, a na hemokulturi će se sve vidjeti, ali ona se čeka i nekoliko dana.
    Pedijatrica je još rekla da ako je majka pozitivna da bi svako dijete trebalo ostati uz majku 5 dana u rodilištu i primati infuziju, ali da se toga protokola ne drži nijedna bolnica u RH. 

  • Avatar Kolacic

    Kolacic

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Ninnek

    Rodila se nasa Hana u 23:45. 3700 i 50cm
    Porod duuuuug i bolan. 30.6. U 21h primam prvi gel, pa zatim u 1h i u 7h. U 14h, primam vaginalni.
    Pomaka nema, tek 3cm otvorena. U 18h mi rukom kida vodenjak, mekonijska voda. Daju mi drip. Bolovi za poludit. Valjda me culi u susjednu zupaniju 🙈🤣
    Pomaka opet nema. U 22:30 doktorica se odlucila na carski, jer nije dobro glavom usla u kanal i zbog mekonijske vode.
    I tako se rodila carskim, spinalnom oko 23:45 🥰🥰🥰🥰🥰


    Ninnek cestitam tebi i dragome 🥳💗. Dobro nam dosla Hana! 🍀🥰🥳

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    I curke hvala vam ❣️❣️❣️

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nadam se da ste se uspjele malo naspavati.🥰
    Mrp P, ja oko pripreme hrane imam postupak da prokuhavam 10min vodu, rashladim ju na 40 stupnjeva i usipam u termosicu koja mi dugo odrzava temperaturu. Kad treba jesti iz dozera usipam mlijeko u vodu i taman taj prah spusti temp vode na preporucenu.
    Vodu mu dajem na bocicu i hoce ju piti.
    Rita uzela sam Babysense i ful se razocarala. Treba mu cca 2.5min da se oglasi alarm. Meni se to cini predugo. Zali boze novaca, uopce ga ne koristim. Ili moj be valja, nemam pojma. 
    Ninek cestitam na bebici Hani, nek je ziva i zdrava a tebi zelim brz oporavak
    Mare kako si ti i bebica?
    Mrvicak super da ste doma 🥰🎉

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Prvo da vam javim da smo kući! Svi nalazi savršeno uredni. Pretpostavljaju da je viroza koja je već izišla iz organizma. Nešto što traje jedan dan. Hvala Bogu sve je ok, ali stvarno ovo preživjeti je ajme, ajme… Svašta mi je prolazilo kroz glavu. Za streptokok su poludjeli. Odmah su zvali Petrovu i upozorili ih, nikome nije jasno kako mi nisu dali antibiotik. Kažu da je dobro što sam rekla to ali da bi nalazi krvi to pokazali, a na hemokulturi će se sve vidjeti, ali ona se čeka i nekoliko dana.
    Pedijatrica je još rekla da ako je majka pozitivna da bi svako dijete trebalo ostati uz majku 5 dana u rodilištu i primati infuziju, ali da se toga protokola ne drži nijedna bolnica u RH.


    👏👏👏💓

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar Trancie

    Trancie

    Broj poruka: 1279

    Prijavi adminu

    Mrvicak jupiiii nek ste doma 😍😍😍 ja se isto bojim obzirom da mi je bio streptokok u urinu bio.. a ginekolog kaze da ako bude sve ok do kraja da ne moram primit antibiotik  na porodu 🤷‍♀️jer  mi je iza urinokuturq bila sterilna… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Mrvical super da ste doma ❤️

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Mila reklamiraj ga, moj alarm se oglasi kad uzmem malog a da ne stignem uci u drugu prostoriju. Nama je problem bio ovaj lazni alarm…
    Mocho ja se isto izdajam, do nedavno sam svako 2 h i nisam uspjela povecati proizvodnju. Sad se izdajam svako 5 h, preporodila sam se a mlijeka kroz 24 h skupim isto kao i kad s se cesce izdajala. Plan mi je s vremenom smanjiti na svako 6 h, jedino tako je ovo odrzivo na duze staze. Stalno smo u manjku za jedan obrok pa dam adaptirano, uglavnom pred spavanje.
    Od kad je napunio 2 tjedna ima jedan duzi spavanac  od 3, 4 sata tokom noci.
    A sinoc sam mu oko 23 h dala Novalac night, spavao je 6 sati, onda mu dala svoje mlijeko i nastavio je jos 3 sata. I ja sam naspavana jer se nisam izdajala noc

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    mrvičak

    Prvo da vam javim da smo kući! Svi nalazi savršeno uredni. Pretpostavljaju da je viroza koja je već izišla iz organizma. Nešto što traje jedan dan. Hvala Bogu sve je ok, ali stvarno ovo preživjeti je ajme, ajme… Svašta mi je prolazilo kroz glavu. Za streptokok su poludjeli. Odmah su zvali Petrovu i upozorili ih, nikome nije jasno kako mi nisu dali antibiotik. Kažu da je dobro što sam rekla to ali da bi nalazi krvi to pokazali, a na hemokulturi će se sve vidjeti, ali ona se čeka i nekoliko dana.
    Pedijatrica je još rekla da ako je majka pozitivna da bi svako dijete trebalo ostati uz majku 5 dana u rodilištu i primati infuziju, ali da se toga protokola ne drži nijedna bolnica u RH.


    Zao mi je zbog stresa, ali glavno da ste sada kuci…🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.