Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amneris

    Amneris

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Mareee mali Ivano je divan! Baš ima one bucibu obrašćiće! Neka što prije ozdravi da budete svi zajedno!
    Zmya ni ja se ne mogu organizirati za šetnju, mislila sam i navečer kad padne sparina, ali tad već padam s nogu od umora..
    Dora drago mi je da je i tebi bolji da danas! Vratio se humor🥳🥳🥳

    [lilypie.com]

  • SVLD

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Molila bih vas za savjet/mišljenje. Dakle situacija je sljedeća.. Odlučili smo da je vrijeme za bebu, pokušavamo od trećeg mjeseca (nije dugo, znam). Posljednje krvarenje bilo je 25.5. do 28.5., a menstruacija sada kasni 7 dana. Napravila sam dva kućna testa, oba nažalost negativna pa sam iz straha otišla kod ginekologice jer uistinu imam redovite, već godinama ciklus traje 28 dana. Ona mi je propisala duphaston koji pijem ujutro i navečer po jednu tabletu te rekla da ukoliko kroz 7 dana ne počnem krvariti da tada ponovno napravim test te da sam onda vjerojatno trudna. Zanimaju me vaša iskustva, je li se vama dogodila slična situacija s kućnim testovima, postoji li mogućnost da sam trudna ili je to vjerojatnije neki plod psihe kako kaže moja ginekologica zbog velike želje? Zaboravila sam napomenuti da me i za svaki slučaj poslala izvaditi krv kako bi vidjela hormone štitnjače. Unaprijed hvala na odgovoru! :)

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Maree draga moja bas mi je jako zao, mogu samo zamisliti sto ti se sve vrti u glavi, ali budi pozitivna. Sele ga u opremljeniju bolnicu kako bi dobio najbolju njegu. Mislim na vas, grlim, ljubim🤗😘 Bit cr sve dobro🙏

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    m_maaree

    Hvala vam svima puno. Jos cekamo da jave. Srce mu je malo vece,ali to sam i ja imala. Ja sam dobr9,rez ne boli zasad,vidjet cemo kaf ustanem.
    Uspjela sam ga vidjet nabrzinu i poljubit svoje cudo ❤❤
    Evo ga ❤❤
    https://ibb.co/wcFPR0K [ibb.co]


    Secer mali, presladak❤

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Anavo proci ce to za cas i idete doms na mazenje❤
    Rio okviri su top, top
    Dora drago mi je da ste bili vani, da si bolje..ti si lavica, mozes sve💪💪💪nemoj nikad sumnjati❤
    Zmya, Amneris a da, tesko je kad bebe imaju neki svoji ritam, ali sigurna sam da cete se vi izorganizirati…mi jos nismo bili vani, ja jos ne mogu, nadam se da ce se i to ubrzo promijeniti

    💙

  • elenalinapepi

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Da se javim bili smo na provjeri tog srca nase Elene.
    sve jeeee ok. Miniii mini jedva vidljiva rupica na srcu ali to bi prooslo za 6mj da nas nisu “bezveze” slali.nebi ni znali za to to je cak normalno jer je prematurus i prerano rodjena. Pluca i srce ok je sve. ❤ 

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Anavo nadam se da ste brrrzo vani 😘😘

    Elena supeeeeer bas mi drago!! 

    Zmya Amneris tako I mi, ujutro dok sve obavimo srecom imamo dvoriste pa bar malo izadjemo ispred. A navecer ima tocno period kad nije prevruce a prije nego krenu komarci pa ako ubodemo ubodemo 

    Danas smo cijeeeeli dan na cici… Citam bas neke stare rodine forume dali je to normalno, pa sve savjetnice preporucuju stavit se u krevet I dojiti na zahtjev. Da je super da ga cica smiruje. Samo sto se ne mogu maknuti 😅

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    DanijelaBB

    anav05

    Ja javljam da mi ostajemo jos u bolnici, Dora je požutila. Sad je na sunčanju, pa cemo vidjeti. Nadam se da je do sutra dobro, jer bilirubin nije visoko iznad granice.
    ___
    4 dana imamo🤗

    Anav05 mi smo isto ostali duže zbog žutice, jedan dan je bila u onoj dekici za sunčanje, a drugi dan pod lampom…cili dan. Bilirubin joj je najviši bia 184, ali su je sunčali da ne bi poraslo. Peti dan smo išle doma.
    Jesu nju stavljali na sunčanje?


    Da, od jutros je na suncanju. Doveli su je u 14:30 da je nahranim, jela je do 15:15 otprilike, uzmu je opet oko 5, vrate oko 9 na hranjenje i uzmu opet oko pola noci.
    Pa cemo vidjeti, nadam se da ce do sutra proci. Nama je sutra 5.dan.
    Ali dobro, to ce sve proci, vaznije mi je da su svi drugi nalazi dobri❤
    Kako je bilo kad ste dosli doma, jesi dobila kakve posebne upute za pracenje?
    ___
    4 dana imamo🤗

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    m_maaree

    Hvala vam svima puno. Jos cekamo da jave. Srce mu je malo vece,ali to sam i ja imala. Ja sam dobr9,rez ne boli zasad,vidjet cemo kaf ustanem.
    Uspjela sam ga vidjet nabrzinu i poljubit svoje cudo ❤❤
    Evo ga ❤❤
    https://ibb.co/wcFPR0K [ibb.co]


    Presladak je, ti njihovi mali obrascici su preslatki.
    Bit ce to sve ok, mora❤

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    elenalinapepi

    Da se javim bili smo na provjeri tog srca nase Elene.
    sve jeeee ok. Miniii mini jedva vidljiva rupica na srcu ali to bi prooslo za 6mj da nas nisu “bezveze” slali.nebi ni znali za to to je cak normalno jer je prematurus i prerano rodjena. Pluca i srce ok je sve. ❤


    Bravo❤❤
    ___
    4 dana imamo🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.