Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    lollypop hvala draga, da, bas sam muzu rekla da cemo morat malo odhibernirat kad se smire grcevi jer nas cekaju jos i zubi 🤣🤭 ne smijem ga previse strasit da ne ode jedno jutro u ducan pa se vrati za 15 godina..premda ima trenutaka kad meni dodje da odem u pm i ne dodjem kuci bar 3 dana 🙈🙈 #nemajka

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Dora4

    Maareedraga od srca cestitam i zelim puno zdravlja i srece Ivanu i cijeloj obitelji 💞💙🥳 Pokusaj maksimalno ostati pozitivna jer to jako puno znaci bebiliju, sestre na neonatologiji su mi stalno govorile o utjecaju pozitivnih mama na te male bebice i moram priznat da mi je i to saznanje davalo motivaciju da ostanem sto pozitivnija u onoj zbilja teskoj i neizvjesnoj situaciji s nasim bebama..molim za njega 🙏💙
    Lux,mi imamotiny love i zadovoljna sam. Opcenito su mi super njihovi proizvodi i imamo svasta, mobile, babygym, projektor svjetla i glazbe, visilice za kolica, zvecke i svasta nesto.
    Anavbit ce to okej, steta da su zabranili posjete pa nema sanse neki prsutic prosvercat malo! Zelim Dorici da sto prije dodje k sebi pa lijepo doma u svoj mir 💕 jesi na babinjacama ili patologiji? Nadam se da su cimerice podnosljive 😬


    Ej. Cijelo vrijeme da cu ti natipkati nesto, ali ovaj bolnicki tempo je lud. 
    Oduvijek sam govorila totalni respect vama roditeljima blizanaca i vise djece, i ne mogu uopce zamisliti trud koji ulažete da im na ovom svijetu nista ne fali. Znaš da smo te prozvale dobrim duhom grupe i zaista tako je, pazi na sebe, muza jer jedino,tako cete njima moci dati sve❤❤
    Na babinjačama sam, i ok je skroz, da ne ureknem. A da, niti pratnje niti posjeta, tata nam je doma tužan, ali sve znaš po svom mužu. Bitno da su oni mali dobro, mi veliki cemo sve to izdržati. Jooj, pršutić🥰 Zbog pucanja sam na vlaknastoj prehrani, gladna sam ko pas, ali sto cu, ne želim se igrati. Muž nam je već doma pripremio tjedni meni i veselim se njegovoj kuhinji😊 
    Cimerice sam vec 4 promijenila🙈, ali stvarno imam srece, sve su super!
    ___
    4 dana imamo🤗

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    m_maaree

    Hvala vam svima puno. Jos cekamo da jave. Srce mu je malo vece,ali to sam i ja imala. Ja sam dobr9,rez ne boli zasad,vidjet cemo kaf ustanem.
    Uspjela sam ga vidjet nabrzinu i poljubit svoje cudo ❤❤
    Evo ga ❤❤
    https://ibb.co/wcFPR0K [ibb.co]

    Maaree sunce malo 💙
    Tako me raznježia….nadan se da će ti se šta prije javit  iz druge bolnice s dobrim i pozitivnim vijestima. 
    Ti pokušaj odmorit i pazit na sebe, a on će sigurno dobit najbolju njegu jer je iz tog razloga i prebačen u drugu bolnicu. Mi smo tu za tebe i mislimo na vas 😘

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    anav05

    Ja javljam da mi ostajemo jos u bolnici, Dora je požutila. Sad je na sunčanju, pa cemo vidjeti. Nadam se da je do sutra dobro, jer bilirubin nije visoko iznad granice.
    ___
    4 dana imamo🤗


    Anav05 mi smo isto ostali duže zbog žutice, jedan dan je bila u onoj dekici za sunčanje, a drugi dan pod lampom…cili dan. Bilirubin joj je najviši bia 184, ali su je sunčali da ne bi poraslo. Peti dan smo išle doma. 
    Jesu nju stavljali na sunčanje?

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar DanijelaBB

    DanijelaBB

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Dora4

    lollypop hvala draga, da, bas sam muzu rekla da cemo morat malo odhibernirat kad se smire grcevi jer nas cekaju jos i zubi 🤣🤭 ne smijem ga previse strasit da ne ode jedno jutro u ducan pa se vrati za 15 godina..premda ima trenutaka kad meni dodje da odem u pm i ne dodjem kuci bar 3 dana 🙈🙈 #nemajka


    Dora kraljice 🤣🤣🤣 tako me nasmija ovi komentar za muža. Kako su cure rekle s jednom bebom je teško kad je grintava, mogu mislit koliko energije treba za dvi. Svaka čast, još uz to se uvik nađu standardni kućanski poslovi. Super za muža šta uskače i pomaže i da se možeš oslonit na njega.

    https://lpmf.lilypie.com/yvDOp2.png [lpmf.lilypie.com]"

  • Avatar m_maaree

    m_maaree

    Broj poruka: 273

    Prijavi adminu

    Nisam,ja sam ostala, nemogu ic zbog carskog. Zvali smo… Ne spominju srce,vec ima upalu pluca,pseunomija.. Kazu ds ne brinemo..Tek sutrs od 1 do 2 opet mozemo zvat..

    [lilypie.com]

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    m_maaree

    Hvala vam svima puno. Jos cekamo da jave. Srce mu je malo vece,ali to sam i ja imala. Ja sam dobr9,rez ne boli zasad,vidjet cemo kaf ustanem.
    Uspjela sam ga vidjet nabrzinu i poljubit svoje cudo ❤❤
    Evo ga ❤❤
    https://ibb.co/wcFPR0K [ibb.co]


    Dusa mala pa on je veliki momak ..mamice ne brini oni ce brzo dame veate tebi i kazu molim vas mislim da vas sin zeli vas jel ni jedna metoda ne pomaze 🥰🥰🥰to se nama desilo ..i onda ces da vidis i osjetis kolika je vasa snaga kad ste skupa i to ce sve da prodje 🥰🥰🥰🥰

  • indy34

    Broj poruka: 879

    Prijavi adminu

    Dora4

    lollypop hvala draga, da, bas sam muzu rekla da cemo morat malo odhibernirat kad se smire grcevi jer nas cekaju jos i zubi 🤣🤭 ne smijem ga previse strasit da ne ode jedno jutro u ducan pa se vrati za 15 godina..premda ima trenutaka kad meni dodje da odem u pm i ne dodjem kuci bar 3 dana 🙈🙈 #nemajka


    Ja nisam spominjala zube jel najgore je kao grcevi sama se tjesim..a ovo za prodavnicu ja sam to pomislila kako ce covjek jednostavno da ode..i jutros zove sa posla i kaze znas ja njih volim svaki dan sve vise iako placu i oni ce jos malo plakati i kad budu mjesec dva onda ce biti tako veliki da nece vise plakati strpi se malo..🥰🥰🥰🥰 naravno da sam potvrdila tu teoriju ..tako da Draga Dora koliko god nam sad goralo koliko god nam sad bilo previse docice momenat kad ce da bude mnogo lakse 😘😘😘😘

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Dora, drago mi je da danas vec bolje zvucis. ❤️ Drago mi je da ste iskoristili dan. Brzo ce ovo proci i sve lose ce biti samo dio proslosti ❤️
    Rio, slikice su top 🥰 i zavjesa 😘
    Mare, ivano je presladak 💙 drzi se, brzo ce on mami i tati nazad 😘

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Mare bebinjo je predivan! Borac mali bit ce on dobro. Svi mislimo na vas oboje ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
    Ja ne znam kako se organizirat za otic sa malom bebom u ranojutarnju setnju dok nije jako sunce. Dok on posisa dok ga obucem i dok pojedem nesto proleti mi najljeosi dio jutra. Mozda da pocnem sa pripremama u 4-5 ujutro kad jede 😅 a obozavam ta smirena lijepa jutra bez guzve i gungule ☀️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.