LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Kod nas u lidlu za cudo jos ima bas svega. 
    Kupila si potkosuljice- zadnje sam kupila isto u lidlu kad sam bila trudna sa prvim, znaci 5godina pri deri, sad se pocele raspadati 🙂
    Uzela sam si i one kao hlace crne z atrudnice. Traper haljinu sam gledala ali mi to sve nekako veliko i siroko izgleda pa sam odustala. 
    Za bebe nisam nista uzimala, nis mi nije zapalo za oko 🙂

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Rio13

    Chupachups samo smireno ☺️ Znam da ti je trenutno panika u glavi i ako ce te to smiriti, odi privatno da budes mirne duse. Moja soc je isto sva traljava bila na samom pocetku, zato sam i presla privatno na preglede.


    Tako je, idi privatno pa ce ae i ljepse vidjeti. Ako je sve ok to ce ti biti i potvrdeno. Sretno 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar chupachups

    chupachups

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Rio13

    Chupachups samo smireno ☺️ Znam da ti je trenutno panika u glavi i ako ce te to smiriti, odi privatno da budes mirne duse. Moja soc je isto sva traljava bila na samom pocetku, zato sam i presla privatno na preglede.

     Tako ću i napraviti. Hvala na savjetu😊

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Tiki ja bila ko sir a iman je bas od pocetka 😂
    Zenice posto jos neznam spol, a vec lagano gledam, cackam diciju robicu, primjetila sam da nema toliko izbora neutralnih komada, vecinom je izbor zenski bodici, muski bodici. 
    Ja sam svakako planirala kupovat vise na bijelo, bez, ali uvik su tu neke oznake, ili je musko ili zensko. 
    Tipa jucer u lesnine na djecijem odjelu 3 bodica 15 kn, ali ili su rozi ili su plavi, pitam zenu sta radi tu, kaze da uglavnom sve bude musko ili zenko.
    I gledam sad u lidla (priko stranice, nisan bila) djeciji bodici za cure  djeciji bodici za decke. U pepca isto, ili je na zenskom odjelu ili na musko..nemogu virovat da jos nisan naletila na obicne, neutralne…

    💞girl💞

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Tikija bila ko sir a iman je bas od pocetka 😂
    Zenice posto jos neznam spol, a vec lagano gledam, cackam diciju robicu, primjetila sam da nema toliko izbora neutralnih komada, vecinom je izbor zenski bodici, muski bodici.
    Ja sam svakako planirala kupovat vise na bijelo, bez, ali uvik su tu neke oznake, ili je musko ili zensko.
    Tipa jucer u lesnine na djecijem odjelu 3 bodica 15 kn, ali ili su rozi ili su plavi, pitam zenu sta radi tu, kaze da uglavnom sve bude musko ili zenko.
    I gledam sad u lidla (priko stranice, nisan bila) djeciji bodici za cure djeciji bodici za decke. U pepca isto, ili je na zenskom odjelu ili na musko..nemogu virovat da jos nisan naletila na obicne, neutralne…


    Za malog sam ja u beba centru bila kupovala po 5kom u paketu bijele pa su sa zivotinjacama. Nezz dali to jos uvijek ima ,bilo je to prije 5 god 🙂

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Zaraa

    Zaraa

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Cak i bocice koje ocu, svratim uzet set tomme tippe za novorodence (anticolic) i teta me pita ocete rozu ili plavu?! Pitam zar nema neutralno, ima ako cete kupovat zasebno, ali set je ili sa rozim ili plavim “cijevcicma”. 
    😏😏😏

    💞girl💞

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Zaraa ja ne volim tu podjelu rozo/plavo i kupujem uglavnom sve drugih boja 🤣. Tako imam sivo, crno, zuto, smeđe, tirkizno, sareno, bez. Mislim da sam eto s emporiuma narucila nesto plavo. Nekako gledam da cu imati jos beba pa da iskoristim 🙂
    I mislim da ti tih bocica ima i neutralnih, bas sam gledala neki dan na netu. Obicna prozirna, od tt isto anticolic, ali vjerojatno nema svuda. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Kolacic

    Kolacic

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Cure, jel vi pijete kavu u trudnoci?

    Nije da sam ovisnik o kavi, ali ona jedna jutarnja mi stvarno fali kad je ne popijem.

    Citala sam da nema nekih dokaza da kava steti djetetu, ali svejedno…interesira me da li popijete po 1 salicu na dan?!

    [lilypie.com]

  • Avatar sierrav

    sierrav

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Kolacic

    Cure, jel vi pijete kavu u trudnoci?

    Nije da sam ovisnik o kavi, ali ona jedna jutarnja mi stvarno fali kad je ne popijem.

    Citala sam da nema nekih dokaza da kava steti djetetu, ali svejedno…interesira me da li popijete po 1 salicu na dan?!


    Ja popijem max 2x kapucino.
    Neki put samo 1x makijato.
    Turska ima najvise kofeina oko 120 po salici,do 200 mg na dan kofeina je ok 
    Pa nekako kpmbiniram,mada imam nespreso aparat i na kapsulama ne pise kolicina kofeina 😏ali jednu tu popijem ujutro 

    [lilypie.com]

  • anav05

    Broj poruka: 1507

    Prijavi adminu

    Kolacic

    Cure, jel vi pijete kavu u trudnoci?

    Nije da sam ovisnik o kavi, ali ona jedna jutarnja mi stvarno fali kad je ne popijem.

    Citala sam da nema nekih dokaza da kava steti djetetu, ali svejedno…interesira me da li popijete po 1 salicu na dan?!


    Ej.
    Ja ujutro popijem jednu s mlijekom i to je to.
    Od jedne kave realno sto moze biti, a i bez nje me pocne manijakalno glava boliti.
    Na kraju, moras ipak sama odluciti, ali eto, ja jednu popijem😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.