LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Zuza ne brini, svima nam pobjegne, ja se cak ni ne ispravljam jer racunam da se iz konteksta razumije sto sam zapravo htjela rec 
    Zene moje, satrana sam, nikako se namjestit, par puta me takva intenzivna bol bas dolje u njoj trznula da sam sve zvjezde vidjela, kratko, ali za crć, nadam se da se to posteljica dize s usca  hahah za svaku bol si nadjem opravdanje..
    Zelim vam svima lijep dan i dobar pocetak tjedna, cure s pregledima - sretno i javljajte nam dobre vijesti!!!! 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Jutrooo cure!!!
    Bas ste se sinoc raspisale😂🤣
    Dora uh, ja se odmah prepadnem kad nesto zaboli, ali sve je to normalno…sve nam se siri, namjesta…
    Ja slabije spavam jer me kukovi pocnu boljeti usred noci od lezanja na boku pa se prebacim na drugi
    Sretnooo na pregledima i svima zelim miran i lijep dan❤

    💙

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Rose1

    Jutrooo cure!!!
    Bas ste se sinoc raspisale😂🤣
    Dora uh, ja se odmah prepadnem kad nesto zaboli, ali sve je to normalno…sve nam se siri, namjesta…
    Ja slabije spavam jer me kukovi pocnu boljeti usred noci od lezanja na boku pa se prebacim na drugi
    Sretnooo na pregledima i svima zelim miran i lijep dan❤


    Op op jesi to ti na okruglih 20 danas? Cestitam na uspjesnoj polovici 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Dora4

    Rose1

    Jutrooo cure!!!
    Bas ste se sinoc raspisale😂🤣
    Dora uh, ja se odmah prepadnem kad nesto zaboli, ali sve je to normalno…sve nam se siri, namjesta…
    Ja slabije spavam jer me kukovi pocnu boljeti usred noci od lezanja na boku pa se prebacim na drugi
    Sretnooo na pregledima i svima zelim miran i lijep dan❤

    Op op jesi to ti na okruglih 20 danas? Cestitam na uspjesnoj polovici


    Daaaaa❤Hvaaaa ti draga🥰❤ 

    💙

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Prebrzo mi je prosao vikend, leti vrijeme. Sretno svima danas i ovaj tjedan na pregledima! Ja se veselim svom koji je za tocno tjedan dana 

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🙂 dali kojoj dode cudan osjecaj u tijelu, tj srce kao da pocne jace lupati i pritisak neznam u plucima(oko srca) kad su te kontrakcije? Znaci mene prvo to ulovi pa znam da slijede kontrakcije 🙁 bas cu spomenuti gin jer me strah sta ce tek onda bit kad krenu trudovi…
    Na porodu sam ja zapamtila cupanje posteljice 😡😡 toliko ju je vrtio i cupao nikako da je izvadi bas se namucio dr a ja sve zvijezde vidila 🙈

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Jutro cure 🙂 dali kojoj dode cudan osjecaj u tijelu, tj srce kao da pocne jace lupati i pritisak neznam u plucima(oko srca) kad su te kontrakcije? Znaci mene prvo to ulovi pa znam da slijede kontrakcije 🙁 bas cu spomenuti gin jer me strah sta ce tek onda bit kad krenu trudovi…
    Na porodu sam ja zapamtila cupanje posteljice 😡😡 toliko ju je vrtio i cupao nikako da je izvadi bas se namucio dr a ja sve zvijezde vidila 🙈


    Meni zna jako lupati srce, cujem ga jako, ali bez kontrakcija. Kazu da u trudnoci jace i brze kuca

    💙

  • Avatar Pčelica06

    Pčelica06

    Broj poruka: 959

    Prijavi adminu

    Jutro!!  Sretno svima koje ovaj tj.  imaju preglede!  
    BH kontrakcije nisam (hvala Bogu)  imala ili samo nisam shvatila da je to to.  
    Za vikende sam slabije aktivna jer smo tolko natrpani da jedva sve stignemo,  pogotovo ako uleti rodendan kao ovaj put ili neki drugi događaj.  
    Što  se tice poroda ja stalno citam iskustva žena koje su prirodno rodile, na carski ni ne pomisljam niti se psihički pripremam za njega,  ali kako vrijeme  odmiče shvaćam da je sve moguće i da bi trebala razmisliti  i o toj opciji. Na epiduralnu nisam pomišljala jer imam relativno visok prag boli  (barem  za sad) i ne bih zeljela nekakve posebne lijekove nego cim prirodniji  porod,  ali  nek bude kako mora biti i s pozitivnim ishodom i najgore muke cu pretrpjeti.  
    Kad idete na tečajeve?  

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Pčelica baš sam i ja htjela pitati za tečajeve… Mene zanima Petrova, je li bio već tko tamo? Bude li gužva i moramo li se puno unaprijed najaviti / rezervirati? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Ja cu sljedeci tjedan do bolnice pa malo pitati kad ce tecaj. U Ri je bio u 1.mj, ne znsm koliko cesto ih imaju, ali znsm da ce do ljeta 1sigurno biti pa planiram ici

    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.