Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar OhSoBoho

    OhSoBoho

    Broj poruka: 688

    Prijavi adminu

    Lina28

    Nama je dr zabranila spolne odnose radi krvarenja, a meni tolko hormoni divljaju da redovito imam seks snove i bude mi bas neugodno 😂 strah me i sama se zadovoljit jer me steze sve dole nisko , tako da cu se nacekat do sljedeceg uzitka 😅
    Cure, pogotovo ako neka nisko nosi, dal imate taj neki pritisak dole nisko u trbuhu cim stojite na nogama vise od 5/10 min? Onako ko da odjednom imate kamenje nisko u trbuhu i morate lec sto prije? Cak mi i nije nisko posteljica, ali sam prije sad vec skoro dva mjeseca prokrvarila, pa me svega strah.. ne znam jel to normalno, jel tako i drugima?


    Lina, znam osjećaj. Meni je, evo, druga trudnoća tako. Nosim nisko i jak mi je pritisak u zdjelici, ali već sam navikla. Najveći problem mi je sjedenje, tad najviše boli. Uzimaju magnezij direct redovno, puno olakša

  • Avatar sissi

    sissi

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Mi smo isto u pauzi. S obzirom na prijasnje neuspjele trudnoce, previse smo preplaseni da bi se mogli opustiti na taj nacin. Bar zasad..ko zna kako ce bit kasnije kad se malo oslobodimo straha 😅 zasad se samo mazimo ☺️

  • Cvjetic

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    Evo da i ja prijavim termin,22.6,spol jos neznamo☺

  • Avatar Galaxy

    Galaxy

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Buby90

    Galaxy

    Buby90

    Galaxy ja sam kupila ovaj jastuk:https://www.ethereal.hr/hr/jastuk-za-dojenje-sivi-cik-cak [ethereal.hr]
    Hvala ti. Čini mi se ok. Koliko je dostava? A kako poslije bebu stavim unutra kad ima tu rupu u sredini?

    Galaxy oprosti, promaknuo mi je post. Dostava je 30 kn. Bebu stavis u tu rupu pa moze biti u polulezecem ili sjedecem podlozaju. Mozes i dekicu unutar jastuka staviti. Probali smo sa frendicinom bebom od 2 mj i bilo joj je ugodno. Evo slikica da vidis kak se stegne.


    Znači to je dovoljno veliko da beba skroz stane? Jer meni preko slike izgleda malo pa kao beba ide NA jastuk i propada dijelom kroz rupu😂a ona je cila u toj rupi, okružena jastukom?

    [lilypie.com]

  • Avatar Galaxy

    Galaxy

    Broj poruka: 92

    Prijavi adminu

    Dagy1

    Pozdrav žene.. Ja bih postavila par pitanja koja ovdje još nisu bila pokrenuta, malo intimnija, ali vjerujem da mnoge to zanima i nema nam šta biti neugodno, dapače.. Zanima me sljedeće..
    1. Dali se i dalje od kada ste ostale trudne aktivno sexate?
    2. Dali je sex sporiji nego inače od straha zbog naprezanja?
    3. Koristite neke druge, lakše poze?
    4. Dali suprug/dečko i dalje svršava u vas? Ili se štitite radi potencijalne infekcije?
    5. Dali mastrubirate? Ako da, dali samo pomoću prstiju ili uz pomoć sexualnih igračaka?
    Tko ne želi ne mora odgovoriti, a tko želi bilo bi super, vjerujemo da će druga iskustva pomoći drugima ako postoji određeni strah.


    Baš sam ja htjela pitati koliko vas je prestalo prakticirati spolne odnose..
    1. Samo jednom😢imala sam spontani lani pa nas je oboje strah. A tako bi rado i fali mi intima sa mužem😭
    2. Taj jedan put je bilo polako..
    3. Spoon poza.
    4. Ne, sperma omekšava cerviks tako da nas je bilo strah.
    5. Ne, strah me😣

    [lilypie.com]

  • marinica29

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Lina meni je tako. Cim malo hodam ili nesto bas mi je pritisak na dolje. Onda se gegam kao patka 

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Meni od svega jedini stres zasad stvara potencijalna gripa koje se bojim, a radim s puno ljudi. I to sto sam već drugi put u dva mjeseca polubolesna, muci me grlo, sinusi, a temp nemam. Moja dr kaže da je to znak dobrog imuniteta i da se tijelo bori, te da jedino visoka temp od svega toga škodi bebi. A ja brinem pa brinem. 
    I da, kad mi se dijete svom snagom na kauču baci na mene i na trbuh:(( 
    Nadam se čuti nešto utješno 

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila temperaturu, imala 2 dana 37,5 maksimalno i prošlo. Ništa strašno… 
    mislim da su male šanse da bude bas gripa. 

  • Avatar mjehuric

    mjehuric

    Broj poruka: 225

    Prijavi adminu

    Imam curke pitanje jedno; udala sam se sada u subotu,dali trebam mijenjati papire sada?..

    [lilypie.com]

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Da, u roku od 15 dana osobnu i putovnicu jer su one dokazi identiteta, a onda pomalo i ostalo-zdravstvenu, bankovne kartice i sl. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.