Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Sara🌻 (Mrljica)

    Rita36 - 8.6.2020 - ???
    KDS - 10.6.2020 -♥️➕
    Pixie14 - 10.6.2020 - ???
    chiAn6 - 17.6.2020 - 2 dana
    BruNa - 17.6.2020 - 2 dana
    anci00 - 19.6.2020 - 4 dana
    Lucky - 21.6.2020 - 6 dana
    Simba - 24.6.2020 - 9 dana
    Sanjich - 25.6.2020 - 10 dana
    Fancy - 30.6.2020 - 15 dana
    ODBROJAVANJE 7/2020
    Jelenajelena - 2.7.2020 - 17 dana
    Siijjj - 4.7.2020. - 20 dana
    Mallla - 6.7.2020. - 21 dana
    Mmarie -6.7.2020. -21 dana
    Maki994 - 8.7 2020 - 23 dana
    Bajo - 9.7.2020 - 24 dana
    Miakamo - 9.7.2020 - 24 dana
    TiKi92 - 11.7.2020 - 26 dana
    Siskizg - ???


    Hvalaaaaaa

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    Ljudi u 11 30 sam narucena.. Sta da ju pitam uvijek ned zaboravim.. Pitat cu jel viidi O ili je bila, vide li se sad taj br folikula ili kad? Debljina endometrija kakva mi je.. I sta jooos?? 

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    maki994

    Sanjich meni je znala biti tamna trakica i po 3 dana… npr jucer navecer tamna sutra isto tamna prekosutra takodjer… tako mi j bas bilo prosli ciklus, onda je pocela postepeno blijediti…

    Ahh a mene samo buni jer ja bi prije cim potamni normalno prestala pratit.. I sad ne znam kad je idealno za seks… Ako mi 2-3 dana tamna kad otpusta jajasce..? To me sad buni jer on ima slow swimmers i cist sumnjam da oni mogu 2 ili cak 3 dana cekat na jajasce… Mozd je i to jedan od razloga zasto to nama toliko traje.. Mi ne koristimo zastitu 2 godine a godinu i mj dana bas pokusavamo ciljano.. Pola napamet po osjecaju pola sad s trakicama..al s trakicama cim bude crta tamna to je kao taj dan odnosi..a nikad dan iza ili 2 dana iza.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


    Pa da to je to, puno vremena treba da neke stvari naucimo…. ja sam npr do sad prakticirala da odnose imamo bas bas cesto pred ovulaciju i poslije ovulacije svaki dan. Ovaj mjesec sam odlucila pokusati da cekamo dok stvarno ne ugledam tamnu crticu i onda imati odnose. Moj je problem sto ja uvijek mislim da cu promasiti ovulaciju pa uvijek ajde da mi to obavimo. Ovaj mjesec mjenjam metodu 😁

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Ekipa sretno ovdi puno plusica i svega pozitivnog u svima nama 🤞🤞🤞🤞🤞🙏🙏🙏👍

  • Avatar ana0310

    ana0310

    Broj poruka: 1238

    Prijavi adminu

    Citam vas dugo i konacno je doslo vrijeme da se prikljucim 🥳 cekam jos ovu vjesticu par dana pa se bacamo na posao 😁 sretno svima! 🥳🥳🥳

    + 29.10
    [lilypie.com]

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    maki994

    Sanjich🤞🤰

    maki994

    Sanjich meni je znala biti tamna trakica i po 3 dana… npr jucer navecer tamna sutra isto tamna prekosutra takodjer… tako mi j bas bilo prosli ciklus, onda je pocela postepeno blijediti…

    Ahh a mene samo buni jer ja bi prije cim potamni normalno prestala pratit.. I sad ne znam kad je idealno za seks… Ako mi 2-3 dana tamna kad otpusta jajasce..? To me sad buni jer on ima slow swimmers i cist sumnjam da oni mogu 2 ili cak 3 dana cekat na jajasce… Mozd je i to jedan od razloga zasto to nama toliko traje.. Mi ne koristimo zastitu 2 godine a godinu i mj dana bas pokusavamo ciljano.. Pola napamet po osjecaju pola sad s trakicama..al s trakicama cim bude crta tamna to je kao taj dan odnosi..a nikad dan iza ili 2 dana iza.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    Pa da to je to, puno vremena treba da neke stvari naucimo…. ja sam npr do sad prakticirala da odnose imamo bas bas cesto pred ovulaciju i poslije ovulacije svaki dan. Ovaj mjesec sam odlucila pokusati da cekamo dok stvarno ne ugledam tamnu crticu i onda imati odnose. Moj je problem sto ja uvijek mislim da cu promasiti ovulaciju pa uvijek ajde da mi to obavimo. Ovaj mjesec mjenjam metodu 😁


    E al ne valja ti ni čekati, tj ne prakticirati ljubav, jer da bi plivači bili dobre kvalitete, trebaju se obnavljati. Svaki drugi-treći dan je ok, a kad uhvatiš pik na trakicama svaki dan- ili svaki drugi (zapravo period plodnih dana). Nekako moje mišljenje.😁

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    https://poliklinika-mazalin.hr/blog/rani-simptomi-trudnoce/ [poliklinika-mazalin.hr] 
    Konačno jedan realan članak i razumljiv za svakoga. Pa ako vam se čita.😁

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Malela

    Amelie kada ti imas kontrolu, utorak /srijeda? Kako se osjećas?


    Hej odg sam ti u subotu, mislim da nisi vidjela:) U srijedu popodne sam narucena. Prekopirati cu ti dio sto sam pisala u sub.. Hej, evo zadnjih par dana imam problema ako ne jedem redovito jer mi dode slabo. Mislim da mi tlak dosta padne, a moguce i secer tako da se bas moram tjerati svako malo nesto gricnuti.. a zaboravim ponijeti kad odem od kuće pa bude veselo.. jos se navikavam na ove simptome.. Često me boli s desne strane kad malo pretjeram sa setnjom.. ali nije nista dramaticno. Malo su i cicke bolnije i cini mi se veće.. a odavno već nosim sve mekano i široko jer me sve stisce.. Nemam drugih simptoma. Jedino jos iscjedak koji je bjelkasto-zuckast.  Umor mi se smanjio, ali sam doma pa moguće da i to pomaže. Psihički isto nastojim biti ok i pripremam se na oba moguća ishoda.. sve je to van nase moći nažalost. Kako bude bit će..
    A kod tebe?:)

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ana0310

    Citam vas dugo i konacno je doslo vrijeme da se prikljucim 🥳cekam jos ovu vjesticu par dana pa se bacamo na posao 😁 sretno svima! 🥳🥳🥳


    Dobro dosla i jos prije otisla 🤞🤞🤞🤞😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Htjela uzet testove s alija al ne vidim paypal opciju plaćanja 🤔
    Kako vi placate? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.