Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Hvala svima, divne ste!! Javit cu se!! 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Ja trebam ne dobiti sutra, ali nista…radila sam test jutros i negativan je…a sinoc sam u 11h čistila stan…pa mi je sve jasno 😅 a uz to jos sam i napuhana…
    Iako desni jajnik me vec 2 dana bolucka bez prestanka…pa malo bude kod slezene, pa malo kod pupka, a najvise kod jajnika…
    Čudno! Inače nemam te bolove i ne osjetim tako neko specificno mjesto i bol…🤔🤔

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Samo da se prijavim na novu temu 😊
    🤞🤞🤞🤞 Za novi nastavak pun plusica

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/92NSFXQ [ibb.co] 🤦‍♀️  ja se mislim otic sad do gin da kaze jel bila O il traje ili sta sw dogadja da meni 2 dana tamna trakica 

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Sanjich meni je znala biti tamna trakica i po 3 dana… npr jucer navecer tamna sutra isto tamna prekosutra takodjer… tako mi j bas bilo prosli ciklus, onda je pocela postepeno blijediti…

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 1871

    Prijavi adminu

    maki994

    Sanjich meni je znala biti tamna trakica i po 3 dana… npr jucer navecer tamna sutra isto tamna prekosutra takodjer… tako mi j bas bilo prosli ciklus, onda je pocela postepeno blijediti…


    Ahh a mene samo buni jer ja bi prije cim potamni normalno prestala pratit.. I sad ne znam kad je idealno za seks… Ako mi 2-3 dana tamna kad otpusta jajasce..? To me sad buni jer on ima slow swimmers i cist sumnjam da oni mogu 2 ili cak 3 dana cekat na jajasce… Mozd je i to jedan od razloga zasto to nama toliko traje.. Mi ne koristimo zastitu 2 godine a godinu i mj dana bas pokusavamo ciljano.. Pola napamet po osjecaju pola sad s trakicama..al s trakicama cim bude crta tamna to je kao taj dan odnosi..a nikad dan iza ili 2 dana iza.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Avatar mmarie

    mmarie

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    chiAn

    Ja trebam ne dobiti sutra, ali nista…radila sam test jutros i negativan je…a sinoc sam u 11h čistila stan…pa mi je sve jasno 😅 a uz to jos sam i napuhana…
    Iako desni jajnik me vec 2 dana bolucka bez prestanka…pa malo bude kod slezene, pa malo kod pupka, a najvise kod jajnika…
    Čudno! Inače nemam te bolove i ne osjetim tako neko specificno mjesto i bol…🤔🤔


    I meni je sve tako bilo cudno prosli mjesec,neki novi simptomi. Pa sam se malo zamislila. 😕
    Mozda se dogada nesto lijepo šta znaš.. 😍🙏🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Sanjich🤞🤰

    https://ibb.co/92NSFXQ [ibb.co] 🤦‍♀️ ja se mislim otic sad do gin da kaze jel bila O il traje ili sta sw dogadja da meni 2 dana tamna trakica


    Mislim da kod nekih žena pik traje jednostavno duže. Vjerujem da će sutra bit već bljeda.

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Tu sam! Ne prijavljujem ama baš ništa. Osjetim jajnike i to je sve. Nula bodova. Nema još onog famoznog iscjetka kojeg sam imala u prvoj T, tako da nisam uopće optimistična.😑

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Amelie kada ti imas kontrolu, utorak /srijeda? Kako se osjećas? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.