Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Cure 14dpo beta iz krvi 186 !! To ok???

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Cure 14dpo beta iz krvi 186 !! To ok???


    Zeno to je bomba! Imala si dosta ranu ovulaciju kad je na dan ocekivane tolika beta! Cestitam i neka nastavi rasti 🥳🥳🥳🥳🥳👏🏻👏🏻👏🏻🙈

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Rita36

    LeLa2807

    Miakamo

    LeLa2807

    Cure ja radila lh trakicu samo nije jako tamna tako da otpisujem. Danas mi krece 11dpo. Mislim da se ni jednoj nije desilo da je imala lh negativnu i za par dana hcg plus. Od iduceg ciklusa femisan :)

    Lela daj sliku lh trakice.

    Ma doma mi je, a već sam na poslu. Meni je samo sjenica, nije uopće tamno kao curama.
    Čim sam ušla na posao uhvatila me tuga, baš sam si mislila da ću ga se uskoro riješit. Cijelo vrijeme ga držim jer kao imam na neodređeno pa da iskoristim porodiljni i ne bi se vratila. tako da me ovo sve skupa baš rastužuje.

    Takodjer imam takav plan… I bas jedva cekam prestat radit… A prestajem odmah cim sam trudna placa ide ja i beba rastemo… Bilo bi super. Sretno draga

    I tebi :) Ja baš ne mogu guši me posao stresno mi je i još sam radi posla u drugom gradu, a ne sa mm preko tjedna. Onda sam razmisljala ako dam otkaz gdje god da krenem radit necu moc odmah radit na bebi pitanje kakav cu ugovor dobit, a i zamrzili bi me nazalost da odmah ostanem T pa onda guram još ovdje nekako.


    Ja sam na svom poslu preko cetri godine ni dana bolovanja sva sam fina i dobra cekam da sam trudna pa da ih pravo iskoristi.   Jedba trudnoca pa druga prije povratka
    🙃 Tak da me nema pet godina 🤣….. A onda se vratim iz pristojnosti mozda sest mj pa mjenjam vec imam viziju sto bi i do tada bi moj njemacki bio perfektan……. A necu da odem od ovih jer na dr boljem mjestu ipak bi morala u trudnoci radit. 
    🙃 🤭 

  • Deleted user

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    [ibb.co]

    Evo,potvrda da si imala rano O ovaj mjesec 🥳🥳🥳

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Cure 14dpo beta iz krvi 186 !! To ok???


    Hmm hmm koliko čika google veli 14ti dan nakon O beta bi mogla biti 48 🤔

    Blizanci? 🤣😍😍

    U svakom slučaju je ovo dobro 💪💪

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Cure 14dpo beta iz krvi 186 !! To ok???


    Ooo odlicnooo!!!! 🤸‍♀️ 🤸‍♀️ 🤸‍♀️ 🤸‍♀️ 🤸‍♀️ 🤸‍♀️ 🤸‍♀️ 🤸‍♀️ Cestitam  svega srca! 💞 ❤️ 💞 ❤️ 💞 ❤️ 💞 ❤️ 💞 ❤️ 💞 ❤️ 💞 ❤️ 💞 ❤️ 💞 ❤️ 

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    CESTITAM!!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Justagirl, čestitam draga od srca, opusti se i uživaj , uljepšala si mi jutro divnim vijestima.
    Sad još čekam da nam Kristina i Miakamo poslikaju + i veljaču do sada možemo proglasiti najplodnijim mjesecom. <3 
    Rita 36, ja sam tu  3 godine, na jesen bi me promaknuli pa bi htjela to izbjeći i prije toga ostat T da ne ispadne kako sam promaknuta i onda odmah T jer će mi to zamjerit. Imala bih doslovno porodiljni kao period razmišljanja što želim od života u poslovnom smislu, a sve više naginjem tome da odem na manju plaću negdje, ali i kraće radno vrijeme jer me ovo deprimira. :)

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Justagirl divno 💜💜💜 joj kako bi bilo lijepo pridružiti ti se 🤞🏻🥰 sretnoooo 💕☺️💕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    Justgirl  čestitam !!!!! Sretna sam zbog tebe i bas mi je drago  zelim ti jos jednom urednu i skolsku trudnocu ❤

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.