Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    kristinak

    https://ibb.co/9pGLS75 [ibb.co] jutros je isto tamna. Jedva cekam test napravit da vidim na cemu sam.


    Ovo super izgleda! Jedva cekam tvoj test i dobre vijesti 

    [lilypie.com]

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Cure ja radila lh trakicu samo nije jako tamna tako da otpisujem. Danas mi krece 11dpo. Mislim da se ni jednoj nije desilo da je imala lh negativnu i za par dana hcg plus. Od iduceg ciklusa femisan :)


    Lela daj sliku lh trakice.

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Rita36

    Rita88

    Marinalin rekla mi je dr.da.andol/aspirin razrjedjuje krv i da se pije do dvadesetog i nekog.tjedna trudnoce ,posto imam taj blagi oblik trombofilije ,nije kao za heparin ,sto se nje.tice ne moram ni andol/aspirin,al kao ako meni je lakse mogu to pit ne moze mi odmoc i imam mthfr mutaciju za to pijem aktivan folat.
    Rita nadam se da ce ti rast temperatura i da se zajedno selimo na ljepsu temu ,bilo bi lijepo da prolazimo sve to zajedno,nekako je ipak lakse. Hej pa ipak smo jos i imenjakinje 😙 Sto se mene ti tice,lagano su mi bolne cicke i skuzila sam da imam dosta kremastog iscjetka pogotovo kad se brisem,tako da ne znam jel to ok znak. Nervozna sam danas cijeli dan i samo lajem na muza,nadam se da nece pobjec 😅 inace sam ovako ok ,temp ne mjerim pa ne znam tu nista 🤷‍♀️
    Lilo nije jos gotovo,pricekaj jos koji dan,nema jos bediranja, mozda ti jos nije bila implantacija,drzim fige da bude plus🤞
    Kristina tvoja lh trakica govori da si trudna 😁 napravi ti pravi test pa da se veselimo tvom plusu 😍
    Justagirl znam kako ti je,ja sam imala dvije biokemijske i mislim da sad kad ostanem trudna da cu visit na wc-u 24 h ,uzasno je to za psihu i ne znam kako ostati sabran i normalan a da ne izludis(znam ne pomazem). Veselim se tvojoj beti i vjerujem da ce biti visoka i da ce sve bit ok.
    Cvjetic cekamo i tvoj test, ajde ajde trebaju nam plusici za ohrabrenje 💪
    Ima nas dosta ne stignem sve popratit pa ako nekoga izostavim nije namjerno.Pusa svima 😘

    Rita bilo bi odlicno!
    A Rita je ime buduce kceri a ne moje! 🍀

    🥰💞❤️ Volim to ime…


    Hahahaha,tako je i kod mene, nije moje ime,nego buduce kceri 😁🥰

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Miakamo

    LeLa2807

    Cure ja radila lh trakicu samo nije jako tamna tako da otpisujem. Danas mi krece 11dpo. Mislim da se ni jednoj nije desilo da je imala lh negativnu i za par dana hcg plus. Od iduceg ciklusa femisan :)

    Lela daj sliku lh trakice.


    Ma doma mi je, a već sam na poslu. Meni je samo sjenica, nije uopće tamno kao curama. 
    Čim sam ušla na posao uhvatila me tuga, baš sam si mislila da ću ga se uskoro riješit. Cijelo vrijeme ga držim jer kao imam na neodređeno pa da iskoristim porodiljni i ne bi se vratila. tako da me ovo sve skupa baš rastužuje.

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    To mi je muz slikao 😂😂 morala sam na posao jos sam i kasnila pa sam nabrzinu pisnula. Mozda je kakva cista tko zna

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Miakamo

    LeLa2807

    Cure ja radila lh trakicu samo nije jako tamna tako da otpisujem. Danas mi krece 11dpo. Mislim da se ni jednoj nije desilo da je imala lh negativnu i za par dana hcg plus. Od iduceg ciklusa femisan :)

    Lela daj sliku lh trakice.

    Ma doma mi je, a već sam na poslu. Meni je samo sjenica, nije uopće tamno kao curama.
    Čim sam ušla na posao uhvatila me tuga, baš sam si mislila da ću ga se uskoro riješit. Cijelo vrijeme ga držim jer kao imam na neodređeno pa da iskoristim porodiljni i ne bi se vratila. tako da me ovo sve skupa baš rastužuje.


    Nemoj to raditi sebi, misli pozitivno. Ako ne bude sad bit ce iduci put aBd. A nikad se ne zna dok ne dobijes. Okupiraj se poslom da manje razmisljas. 😘❤

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Miakamo

    LeLa2807

    Cure ja radila lh trakicu samo nije jako tamna tako da otpisujem. Danas mi krece 11dpo. Mislim da se ni jednoj nije desilo da je imala lh negativnu i za par dana hcg plus. Od iduceg ciklusa femisan :)

    Lela daj sliku lh trakice.

    Ma doma mi je, a već sam na poslu. Meni je samo sjenica, nije uopće tamno kao curama.
    Čim sam ušla na posao uhvatila me tuga, baš sam si mislila da ću ga se uskoro riješit. Cijelo vrijeme ga držim jer kao imam na neodređeno pa da iskoristim porodiljni i ne bi se vratila. tako da me ovo sve skupa baš rastužuje.


    Ti su kao i ja isto. Ja sam isto rekla cim ostanen trudna bjezim ca poslje. Jedino me to drzi. Bit ce LeLa negubi nadu!

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    kristinak

    To mi je muz slikao 😂😂 morala sam na posao jos sam i kasnila pa sam nabrzinu pisnula. Mozda je kakva cista tko zna


    Suti kakva cista, ne prepadaj me. Kod mene je slicna situacija s lh trakicama. Jutros uradila dvije razlicite bas da vidim sta ce pokazati. Ne usudjujem se vise raditi testove za trudnocu dok ne dodje ili ne zakasni, bojim se da cu se razocarati.

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Miakamo

    kristinak

    To mi je muz slikao 😂😂 morala sam na posao jos sam i kasnila pa sam nabrzinu pisnula. Mozda je kakva cista tko zna

    Suti kakva cista, ne prepadaj me. Kod mene je slicna situacija s lh trakicama. Jutros uradila dvije razlicite bas da vidim sta ce pokazati. Ne usudjujem se vise raditi testove za trudnocu dok ne dodje ili ne zakasni, bojim se da cu se razocarati.


    Miakamo daj nam slikicu!
    Kristina nije cista jer bi onda i naše friške trudnice imale, kojima je lh pozitivna. jedva čekam da nam slikaš test :)

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Zene, pa sto je ovo. Anitram nam je rekla da nema testova do dana NEocekivane od ovog mjeseca! Pustite lh trakice! To sto je pokazalo nasoj justagirl ne znaci da ce svakome isto. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.