Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Miakamo

    LeLa2807

    Miakamo

    LeLa2807

    Miakamo

    kristinak

    To mi je muz slikao 😂😂 morala sam na posao jos sam i kasnila pa sam nabrzinu pisnula. Mozda je kakva cista tko zna

    Suti kakva cista, ne prepadaj me. Kod mene je slicna situacija s lh trakicama. Jutros uradila dvije razlicite bas da vidim sta ce pokazati. Ne usudjujem se vise raditi testove za trudnocu dok ne dodje ili ne zakasni, bojim se da cu se razocarati.

    Miakamo daj nam slikicu!
    Kristina nije cista jer bi onda i naše friške trudnice imale, kojima je lh pozitivna. jedva čekam da nam slikaš test :)

    Uf, meni se sve cini da ja hocu da bude tamna al nije.
    Evo slika od jutros dva razlicita brenda lh trakica.
    https://ibb.co/w0rK4yQ [ibb.co]

    Meni se ovo čini super!

    Ne znam, ne bih da gajim laznu nadu. Al ovaj mjesec od ovulacije stalno osjecam probadanje u jajnicima sad samo desni. I grudi su i dalje malo vece i ne bas tako bolne na dodir al samo sa strane. Ako nije bebac onda je sigurno neka dobra upala. Zato mi se ne narucuje kod ginekologa dok ne dobijem. Sve mislim ako odem ako bude ceprkala dole moze nesto poremetiti 😂

    Želim ti od srca da onda za koji dan ugledaš pravi plusić. cure obično kad ostanu T kažu da su osjecale bockanja u jajniku. :)


    Hvala Lelo. I ja tebi isto zelim. Jucer sam pricala s prijateljicom i kaze kad je ostala trudna da nije mogla hodati koliko je jajnik bolio. Ne znam, taman sam iskljucila bila mogucnost da je trudnoca al i ona mi jucer tako rece sad ove lh trakice. Mozda sam se ipak prerano testirala. 

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Pipin

    Ja vam svima drzim palceve koje piskite lh trakice. Prizivam kisu pluseva i da tako zakljucimo mjesec ljubavi


    Hvala. Ja sad kao manijak razmisljam da li da odem kupiti gravignost od 10mlu ili ipak da cekam dan ocekivane. 10 dana prije ocekivane sam radila isti test i ucinilo mi se kao sjena mozda je ipak bila evap. a 8 dana prije radila clearblue od 25mlu i naravno minus ko kuca. 

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Miakamo

    Pipin

    Ja vam svima drzim palceve koje piskite lh trakice. Prizivam kisu pluseva i da tako zakljucimo mjesec ljubavi

    Hvala. Ja sad kao manijak razmisljam da li da odem kupiti gravignost od 10mlu ili ipak da cekam dan ocekivane. 10 dana prije ocekivane sam radila isti test i ucinilo mi se kao sjena mozda je ipak bila evap. a 8 dana prije radila clearblue od 25mlu i naravno minus ko kuca.


    prerano ti testirala. ako odlučiš testirat uzmi od 10mlu

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Miakamo

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Miakamo

    Pipin

    Ja vam svima drzim palceve koje piskite lh trakice. Prizivam kisu pluseva i da tako zakljucimo mjesec ljubavi

    Hvala. Ja sad kao manijak razmisljam da li da odem kupiti gravignost od 10mlu ili ipak da cekam dan ocekivane. 10 dana prije ocekivane sam radila isti test i ucinilo mi se kao sjena mozda je ipak bila evap. a 8 dana prije radila clearblue od 25mlu i naravno minus ko kuca.

    prerano ti testirala. ako odlučiš testirat uzmi od 10mlu


    Odoh kupiti, ipak ne mogu izdrzati. Pa vam javim ❤

    [lilypie.com]
    35 godina
    M-normozoospermia
    Vrkuta, letrox, vitamin d
    Pokusavamo od 02/2020

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    kristinak

    Preko noci mi se malo krvarenje pojacalo ali nista previse. Opet sam radila LH ujutro tamna je sto postoji mogucnost T i menstruacija da je prisutna, hm.. kupit cu danas test pa cu jedan popodne a jedan ujutro napravit za svaki slucaj da sam sigurna.


    Sretnoo!! 🤸‍♀️ 

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    Ajme pokusavam uitati sliku, uopce ne zna da li sam uspjela, evo treci put.

    Stize ovulacija? Nikad mi nije bila tako tamna testna crtica u ova dva ciklusa

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    hm, kako da ucitam sliku, jer ocigledno imam problema? 

  • Avatar working_mom

    working_mom

    Broj poruka: 111

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/98ZspFX [ibb.co]

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    Miakamo

    LeLa2807

    Cure ja radila lh trakicu samo nije jako tamna tako da otpisujem. Danas mi krece 11dpo. Mislim da se ni jednoj nije desilo da je imala lh negativnu i za par dana hcg plus. Od iduceg ciklusa femisan :)

    Lela daj sliku lh trakice.

    Ma doma mi je, a već sam na poslu. Meni je samo sjenica, nije uopće tamno kao curama.
    Čim sam ušla na posao uhvatila me tuga, baš sam si mislila da ću ga se uskoro riješit. Cijelo vrijeme ga držim jer kao imam na neodređeno pa da iskoristim porodiljni i ne bi se vratila. tako da me ovo sve skupa baš rastužuje.


    Takodjer imam takav plan… I bas jedva cekam prestat radit… A prestajem odmah cim sam trudna placa ide ja i beba rastemo… Bilo bi super.  Sretno draga

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Rita36

    LeLa2807

    Miakamo

    LeLa2807

    Cure ja radila lh trakicu samo nije jako tamna tako da otpisujem. Danas mi krece 11dpo. Mislim da se ni jednoj nije desilo da je imala lh negativnu i za par dana hcg plus. Od iduceg ciklusa femisan :)

    Lela daj sliku lh trakice.

    Ma doma mi je, a već sam na poslu. Meni je samo sjenica, nije uopće tamno kao curama.
    Čim sam ušla na posao uhvatila me tuga, baš sam si mislila da ću ga se uskoro riješit. Cijelo vrijeme ga držim jer kao imam na neodređeno pa da iskoristim porodiljni i ne bi se vratila. tako da me ovo sve skupa baš rastužuje.

    Takodjer imam takav plan… I bas jedva cekam prestat radit… A prestajem odmah cim sam trudna placa ide ja i beba rastemo… Bilo bi super. Sretno draga


    I tebi :) Ja baš ne mogu guši me posao stresno mi je i još sam radi posla u drugom gradu, a ne sa mm preko tjedna. Onda sam razmisljala ako dam otkaz gdje god da krenem radit necu moc odmah radit na bebi pitanje kakav cu ugovor dobit, a i zamrzili bi me nazalost da odmah ostanem T pa onda guram još ovdje nekako.

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.