Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ginny

    Ginny

    Broj poruka: 924

    Prijavi adminu

    Marina drzim fige da je pravi plusic🤞🤞🤞 a kinez je 10mlu a gravignost mini 25mlu 😉vidim i ja crtu na njemu, malo je daleko od kontrolne 🤔 nisam nikad radila ni vidila tajj test, mozda je takav 🤔 a taj kinez sq slovima inace baca neke cudne sjene al u tebe je bas crta 😎

    🧘‍♀️37g, blaga trombofilija
    🧘‍♂️37g, oligoasthenozoospermia
    🧒2012g
    👱‍♀️2014g
    trudimo se od 05/2019
    miss.ab 12/2019 u 12tt


    [fertilityfriend.com]

  • Mara Kokosica

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Svim curama koje fataju sijene, zelim da ugledaju pravi plus. 

    Svim curama koje imaju preglede, cekaju briseve i hormone, zelim da su nalazi tip top.

    Meni je u cetvrtak ta biopsija vulve, pa to cekam da odradim. Pa cemo na romanticni vikend da malo misli sklonim. 

    Saljem vam puno pozitive i lijepih zelja ♥️💙

    06/20 blighted ovum 8tt.

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    [ibb.co]
    Evo mene opet s temp😱
    Zasto se vise ne krizaju dve crvene crte imam samo jednu😂

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Marina ovo na kinezu je bas plus ko kuća. On inace baca sjene al ovo je bas crta!! Drzim fige da je to to!!! 💪💪💪🤞🤞🤞🤞

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Mislite cureeee?😮😮😮
    Je jučer je bila slaba crtica danas malo jača.. Nije sjena.. 
    A ovaj nezz kaj da kažem..
    Imam još dva dana.. Do tad može biti svašta.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Irma90

    Irma90

    Broj poruka: 123

    Prijavi adminu

    Marinalin

    [ibb.co]
    Evo mene opet s temp😱
    Zasto se vise ne krizaju dve crvene crte imam samo jednu😂


    Moraš imati bar 3 dana visokih temperatura da bi ti se ta vodoravna linija pojavila. Ja ju recimo prošli ciklus nisam dobila jer su mi temperature bile lude (malo gore malo dolje tak ko tebi ) 🤷‍♀️

    🙍🏼‍♀️ - 30g;blaga IR bez terapije, malo
    povišen TSH
    🙍🏻‍♂️- 34g, 2020: oligoasthenozoospermia 7 nakon vitamina, zdrave prehrane i treniranja u 11.2021. - normozoospermia :)
    Pokušavamo od 6.2019.
    1. IVF 11/2021 - rekovelle+cetrotide - čekamo 17.11. da dobijem M i krećemo s bockanjem

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Ok irma sad kuzim zasto nemam dve crte hvala😂👌👌👌

  • Emanuel

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Cure moje, samo da vam javim da je moja trudnoća opet bila biokemijska… Jutros procurila…. Više ne znam kako s nosit sa svim ovim razočaranjima… Biokemijske, spontani… Nije lako!
    Nema više testiranja prije zakašnjele vještice od tjedan dana..
    Ima li koja tu da je imala ponavljajuće bikemijske? Da li da idem vadititi hormone? 
    Ne znam više što da radim… Ljuta i tužna….

  • Avatar Anchyy

    Anchyy

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Ninuska

    Anchyy

    Marinalin

    Pa da nisi imala biokemijsku pa onda jos u tebi ima hormona trudnoce😱😱😱
    Nemam pojima više ništa.. idem na kontrolu za 10 dana pa bumo vidli

    Kod mene je nakon biokemojske ostalo dosta tih hormona, dugo su me jos dtzali simptomi.
    Je li ti kasnio ovaj mjesec?


    ..da, kasnila mi je.. imala + na CB testu, i na onim jeftinim sjene.. ali prokrvarila

  • Avatar Anchyy

    Anchyy

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Emanuel

    Cure moje, samo da vam javim da je moja trudnoća opet bila biokemijska… Jutros procurila…. Više ne znam kako s nosit sa svim ovim razočaranjima… Biokemijske, spontani… Nije lako!
    Nema više testiranja prije zakašnjele vještice od tjedan dana..
    Ima li koja tu da je imala ponavljajuće bikemijske? Da li da idem vadititi hormone?
    Ne znam više što da radim… Ljuta i tužna….


    Oj.. ja sam imala, prošle godine u 10 mj biokemijsku i sada ovaj mj.. 
    Vadila sam sve hormone nakon prve biokemijske i sve štima, sada čekam 24.02. da odem svojoj doktorici, da malo dublje vidimo u kojem grmu čučì zec

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.