Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarinaStam

    MarinaStam

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    LeLa2807

    MarinaStam

    LeLa2807

    MarinaStam

    Prijavljujem se i ja na spisak 😊

    27.01.2020

    Opaaa Lilo ti i ja, ajde da se jednoj bar posreci :D hahhahha :)) simptomi?

    Posle ovulacije grudi rasturale 4-5 dana, sad samo onako na dodir 😊
    Nista drugo nemam. Koji je tebi ciklus odkako pokusavas? Meni je treci sad

    Mene grudi apsolutno nista, prošli mjesec ful pa nis od T. Sad ih ne osjetim, malo uvecane, ali znaju mi biti do broja vece pred M pa se ne mogu ravnati po cickama. Ledja bole, sukrvica u nosu to nije nista neobicno jer sam prehladjena i brisem nos stalno pa ne dozivljavam. Bila napuhana zadnjih dana, a danas apsolutno nista ne osjetim ni + ni -. Meni 2 ciklus, pokusavali nes u 9 i 10 ali u smislu da nisu ni bili plodni dani nego kao “idemo do kraja” a u 12 mj smo poklopili plodne dane po aplikaciji doduše jer ne radim lh trakice. Naime, mm i ja ne zivimo skupa tj. preko tj ne jer ja radim u drugom gradu, samo petkom subotom i nedjeljom pa mi trakice nemaju smisla. Ovaj mj me probadao jajnik desni pa racunam da smo makar plodne dane ulovili kad vec nije O. Tako da, nadam se uf.


    Ja nista od tih bolova nemam.
    Mi smo u prvom odmah imali pozitivan test ali nazalost u 5 nedjelji je otislo.
    U drugom negativno a u trecem smo sad u iscekivanju 😊
    Drzimo palceve pa vidjet cemo za koji dan i ja i ti 😍

    Kcerkica 2015 ♥️
    Spontani Novembar 2019 5+3tt
    Spontani April 2020 5+4tt

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    MarinaStam

    LeLa2807

    MarinaStam

    LeLa2807

    MarinaStam

    Prijavljujem se i ja na spisak 😊

    27.01.2020

    Opaaa Lilo ti i ja, ajde da se jednoj bar posreci :D hahhahha :)) simptomi?

    Posle ovulacije grudi rasturale 4-5 dana, sad samo onako na dodir 😊
    Nista drugo nemam. Koji je tebi ciklus odkako pokusavas? Meni je treci sad

    Mene grudi apsolutno nista, prošli mjesec ful pa nis od T. Sad ih ne osjetim, malo uvecane, ali znaju mi biti do broja vece pred M pa se ne mogu ravnati po cickama. Ledja bole, sukrvica u nosu to nije nista neobicno jer sam prehladjena i brisem nos stalno pa ne dozivljavam. Bila napuhana zadnjih dana, a danas apsolutno nista ne osjetim ni + ni -. Meni 2 ciklus, pokusavali nes u 9 i 10 ali u smislu da nisu ni bili plodni dani nego kao “idemo do kraja” a u 12 mj smo poklopili plodne dane po aplikaciji doduše jer ne radim lh trakice. Naime, mm i ja ne zivimo skupa tj. preko tj ne jer ja radim u drugom gradu, samo petkom subotom i nedjeljom pa mi trakice nemaju smisla. Ovaj mj me probadao jajnik desni pa racunam da smo makar plodne dane ulovili kad vec nije O. Tako da, nadam se uf.

    Ja nista od tih bolova nemam.
    Mi smo u prvom odmah imali pozitivan test ali nazalost u 5 nedjelji je otislo.
    U drugom negativno a u trecem smo sad u iscekivanju 😊
    Drzimo palceve pa vidjet cemo za koji dan i ja i ti 😍


    Ajme od srca ti zelim pravi plus i da bude skolska trudnoca. Svakako se pratimo i saljemo pozitivuuu :)))

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Marinastam zadnji put kad su me tak boljele nakon O je bio + taj ciklus samo sto su me nastavile boljet sve do ocekivane M i bile napuhane i velike…a sad nekak male i bezveze :D tak da ne polazem nade…al ak je tebi ovo nesto novo, onda bi mogla bit T! Drzim fige ❤

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja sam sad radila jos jedan test, uzela sam cyclotest i vidi se crticaa, je blijeda al se bas vidi!
    https://ibb.co/N3cT0dd [ibb.co] 
    Valjda ce se vidjet slika, sad ju prvi put stavljam..
    U pon jos radim clearblue

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Mrvica2019

    Ja sam sad radila jos jedan test, uzela sam cyclotest i vidi se crticaa, je blijeda al se bas vidi!
    https://ibb.co/N3cT0dd [ibb.co]
    Valjda ce se vidjet slika, sad ju prvi put stavljam..
    U pon jos radim clearblue


    Sta blijeda? Pa ovo se turbo vidiiii…wuhuuuuu..jos jedan plusic i bebica wuhuuuuuu….😁..nek bude skolska 🙏

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Čestitam Mrvica!!! Trudna si!!!! To je plus ko kuća!!!!! ❤❤❤❤

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Mrvica2019

    Ja sam sad radila jos jedan test, uzela sam cyclotest i vidi se crticaa, je blijeda al se bas vidi!
    https://ibb.co/N3cT0dd [ibb.co]
    Valjda ce se vidjet slika, sad ju prvi put stavljam..
    U pon jos radim clearblue

    Sta blijeda? Pa ovo se turbo vidiiii…wuhuuuuu..jos jedan plusic i bebica wuhuuuuuu….😁..nek bude skolska 🙏


    justagirl2201

    Čestitam Mrvica!!! Trudna si!!!! To je plus ko kuća!!!!! ❤❤❤❤


    Hvalaa, jos nisam svjesna nimalo :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    Mrvica2019

    Martina1982

    Mrvica2019

    Ja sam sad radila jos jedan test, uzela sam cyclotest i vidi se crticaa, je blijeda al se bas vidi!
    https://ibb.co/N3cT0dd [ibb.co]
    Valjda ce se vidjet slika, sad ju prvi put stavljam..
    U pon jos radim clearblue

    Sta blijeda? Pa ovo se turbo vidiiii…wuhuuuuu..jos jedan plusic i bebica wuhuuuuuu….😁..nek bude skolska 🙏

    justagirl2201

    Čestitam Mrvica!!! Trudna si!!!! To je plus ko kuća!!!!! ❤❤❤❤

    Hvalaa, jos nisam svjesna nimalo :)


    Ajmeee cestitkeeee od srca!!!! 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Anitor

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cestitam i ja😊

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Javljam se i ja.. 😊
    Danas trebam dobiti.. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.