Lažan negativan test

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz mame i buduce mame ovdje sam nova e ovako mengu sam trebala dobiti 13.6 ali nje jos nema,napravila sam jucer popodne test i ujutro ali je bilo u dva slučaja da je negativan zvala sam dokt ona mi je rekla onda da pricekam jos 10dana pa onda da opet nazovem,inace kad trebam dobiti mengu umirem od bolova ali sada nista jedino sto mi je apetit slab,i malo vrtoglavica,jucer me je doljnji dio stomaka bolio kao da cu dobiti ali nisam,nego vec par dana imam bijeli iscjedak,dali je moguće da ona dva testa pokazu negativno iako cu ja jos kupiti njih pa ih napraviti opet?ili stvarno nije trudnoca :/ Lp

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    kety91

    Pozz mame i buduce mame ovdje sam nova e ovako mengu sam trebala dobiti 13.6 ali nje jos nema,napravila sam jucer popodne test i ujutro ali je bilo u dva slučaja da je negativan zvala sam dokt ona mi je rekla onda da pricekam jos 10dana pa onda da opet nazovem,inace kad trebam dobiti mengu umirem od bolova ali sada nista jedino sto mi je apetit slab,i malo vrtoglavica,jucer me je doljnji dio stomaka bolio kao da cu dobiti ali nisam,nego vec par dana imam bijeli iscjedak,dali je moguće da ona dva testa pokazu negativno iako cu ja jos kupiti njih pa ih napraviti opet?ili stvarno nije trudnoca :/ Lp


    Da je trudnoća u pitanju test bi već trebao pokazati,možda ti se ciklus poremetio usljed neke upale,prehlade..u svakom slučaju otiđi kod ginekologa na pregled ako ne dobiješ u tih idućih 10 dana.

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Hvala,jedini ako nije stres,posto sam u 5mj imala nazalost smrtni slučaj 

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    Ti testovi su super osjetljivi ali postoji mogućnost da je lažno negativan. Lažno pozitivan nije nikada 😉. Prije odlaska ginekologici, probaj napraviti još koji. 😉

  • Avatar nena1986

    nena1986

    Broj poruka: 956

    Prijavi adminu

    kety91

    Hvala,jedini ako nije stres,posto sam u 5mj imala nazalost smrtni slučaj


    Može i to biti… 😢

  • kety91

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pa kazem eto jer mislim mi radimo na bebi,ali eto taj 5mj je bio stvarno stres za mene,ali eto nadam se da Ce u skorije vrjeme biti taj plusic 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.