Kupka u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Dare12


    Countess


    Stvar je samo u tome da ne smiješ biti predugo ni u pretoploj vodi. Meni moj gin ništa nije zabranio, osim bazena. U prvoj trudnoći sam se kupala na moru isto tako. Stvar je da vruća voda kao otvara.
     Mene vruca voda uopce nije otvorila…rodila na carski…

    Hehe, samo još jedan dokaz da smo sve individue, i da se ne može isti savjet primjeniti na svakoga..

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu


    Hehe, samo još jedan dokaz da smo sve individue, i da se ne može isti savjet primjeniti na svakoga..

    Slazem se 300% s tobom.. 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar josipa:)

    josipa:)

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ja se kupam od pocetka sada sam u 32 tjednu,nepreporuca se zbog infekcija gljivica itd..al nemogu da se neokupam opusta me,nije to tako cesto al jednom tjedno si priustim,sa prvim dijetetom sam se isto kupala:)

    JoSipa

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja se nisam ni jednom okupala u kadi otkad sam trudna, strah me 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.