Kupka u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni je liječnica isto sve to rekla, da je najbolje prakticirati tuširanje, izbjegavati duže zadržavanje u kadi, zbog infekcija, bakterija. Tako da se ja samo tuširam. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja se kupam jer mi tako odgovara, tj. kupam se kad me boli kičma. U vodu dodam sode bikarbone te et. ulje čajevca, et. ulje lavande i et.ulje palmarose. Pa nije to bazen da su neznam kakve bakterije tu, pogotovo ako redovito perete kupaonu i dezinficirate pa mi je taj dio jako čudan al ok… Inače je čajevac prirodno dezinfekcijsko sredstvo (a ima ih još).

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Countess


    Ja se kupam jer mi tako odgovara, tj. kupam se kad me boli kičma. U vodu dodam sode bikarbone te et. ulje čajevca, et. ulje lavande i et.ulje palmarose. Pa nije to bazen da su neznam kakve bakterije tu, pogotovo ako redovito perete kupaonu i dezinficirate pa mi je taj dio jako čudan al ok… Inače je čajevac prirodno dezinfekcijsko sredstvo (a ima ih još).

    i čajevac isušuuje kozu pa mi nije bas jasno zasto ga stavljas u kupku…i pripazi s uljima, ne smiju trudnice sva ulja korisitit…

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Meni je moj dr odmah na prvom pregledu rekao ni slucajno nikakve kupke radi bakterija, Tako da se toga drzim od pocetka.

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Vrlo sam dobro upoznata sa prirodnom kozmetikom te je sama izradujem te ne koristim nikakva kemijska sredstva na svojoj kozi, a i ulja i koja koristim su iskljucivo provjerena tipa Oshadhi i Pranarom. U toj kolicini vode cajevac nista ne isusuje, palmarosa dodaje na vlaznosti. Nakon kupanja mazanje sa argan+kokos+makadamija kombinacijom.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja ipak biram ostati oprezna što se toga tiče, i slušam svoju liječnicu. Valjda žena zna o čemu priča.  Ne kažem da su u svemu u pravu, ali evo, više nas je dobilo isti savijet od svojih liječnika, tak da vjerujem da ima nešto u tome. Neću propasti bez kupke 9 mjeseci, a i uvijek mi je bilo draže tuširanje, kupka samo povremeno - radi odmora i opuštanja.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Countess

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Stvar je samo u tome da ne smiješ biti predugo ni u pretoploj vodi. Meni moj gin ništa nije zabranio, osim bazena. U prvoj trudnoći sam se kupala na moru isto tako. Stvar je da vruća voda kao otvara.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Sve je jasno, kad kažemo kupka, i mislimo na vrijeme provedeno u toploj vodi. Barem ja tako, mislim, nećeš biti u hladnoj kupki  Plivanje je zdravo zbog mišića i preporučljivo u trudnoći… Pa tako znači ne smeta ni kupanje u moru.  Kome kako paše. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja saaaanjam o kupanju u moru, baš imam osjećaj da bi malo plivanja godilo i bebi i meni… ali ništa od toga, možda tek u rujnu ako bude toplo :)

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Countess


    Stvar je samo u tome da ne smiješ biti predugo ni u pretoploj vodi. Meni moj gin ništa nije zabranio, osim bazena. U prvoj trudnoći sam se kupala na moru isto tako. Stvar je da vruća voda kao otvara.

     Mene vruca voda uopce nije otvorila…rodila na carski…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.