Kreme za zaštitu od sunca za djecu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tamara

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Koje kreme koristite da zaštitite svoju djecu od sunca? Da li je najskuplje ujedno i najbolje?

  • Avatar seal

    seal

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    ja sam na preporuku za novorodence dobila ovo:
    www.zastitaodsunca.com/daylong-proizvodi.htm
     sad cemo na more ovih dana pa cu isprobat jos nisam…

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja sam za svoju djecu, kada su bile bebe, koristila kreme Bioderma, danas koristim Nivea sun spray 50 + i to im je ok i uglavnom smo u hladu tako da još do sada nismo imali problema sa crvenilom kože.

    happy mum

  • Crvenkapica

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    meni je moja teta ljekarka rekla da bolje ne stavljati takve kreme prije godine dana. i…nismo ih stavljali. ovog ljeta je moja curka imala tek 3,5 mj kada smo išli na more. nismo išli s njom na plažu. uglavnom smo šetali kad se sunce iza 7. sljedećeg ljeta mislim da ću uzeti daylong jer sam za tu kremu čula da je ok. a zimsko sunce? treba li se štiti i kojom kremom mazati bebe kad izađu u zimsku šetnju?

  • vedrana.rasicjukic

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    imali smo 11 mjeseci kad smo išli na more i koristili avene kremu za bebe.

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Ja definitivno mislim ići na more sa bebom koja dolazi u 5.mjesecu ali ne bi tako malu bebu mazala nikakvim kremama pa neznam da li je to pametno ili ne? Moj stav je da bude u hladu, ispod šatora ili suncobrana, negdje gdje nije na direktnom suncu, i naravno, prije 17 sati ne mislim ići na more
    Što mi vi predlažete, da li je to pametno ili ne?

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga priks,

    Možete pogledati video savjet pedijatra dr. Milivoja Jovančevića o tome kako zaštiti dijete od sunca.

    https://klokanica.24sata.hr/specijal/ljeto/kako-zastititi-dijete-od-sunca-556 [klokanica.24sata.hr]

    Vaša Klokanica

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Hvala vam!! Nisam prije vidjela video!!

  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Također me još jedna stvar zanima u vezi mora…a to je: ukoliko se ja kupam u moru, trebam oprati (očistiti) grudi  prije dojenja ili nije potrebno?? Da li je to štetno uopće? (neznam u koju bi to kategoriju stavila  )

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Možeš samo oprati bradavicu čistom vodom da bebi ne bude slano..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.