Kombinirani probir Petrova

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tonks

    Tonks

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Drage cure,
    Sada mi je došlo vrijeme za kombinirani probir, imam uputnicu, ali mi nije jasno trebam li se naručiti u Petrovoj ili samo dođem tamo?
    I treba li to biti ujutro na tašte ili kako… 

    Hvala puno na odgovorima! :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/kombinirani-probir-81?page=20 [miss7mama.24sata.hr]

    bokic, ne narucuje se. ima vec tema, zaljepila sam, mozda nadjes jos neke korisne info
    Ides dolje u podrum i u tom hodniku (di je onaj okrugli salter) uzimas broj. Kad dođe tvoj broj ides na salter sa papirima/uputnicom i vadi ti krv. Nakon toga ulazis kroz velika vrata također u podrumu gdje piše UZV/Anesteziolog (mislim) na šalter i predaješ papire. I čekaš red. Pripremi se da će ti ukupno otići oko 2-3 sata na to sve..
    ne trebas biti na taste

    :)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tonks

    Tonks

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Jao hvala ti puno! :) 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.