koju velicinu kupit za bebu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamisita, i to je nesto 
    Meni je termin 27.9. pa ce mi ovo sto sam dobila super doci 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Barbs, Tako je! :)) ti si mj dana prije mene… U kojoj bolnici ces roditi, ako smijem znati? Ja cu u Vinogradskoj..

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Mamasita27,provjereno pepco ima manje modele,isto sam i ja procitala prije nego sam.isla kupiti,moj je tad nosio velicinu 62,i ja sam sve kupila 68 i super mu je bilo..a h&m je nosio 56 velicinu dosta dugo jer su bas bili veci modeli,te koje sam.ja imala 🙂 ali isto valjda zavisi kako.koji model 🙂 a lidl ima dosta vece modele,on sad sa 6mj nosi njihovu velicinu 62/68 i jos mu je malo cak veliko,a ima 7kg i sigurno sad  vec 68cm.. 🙂

    [lilypie.com]

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    u kiku ima bas ok stvari na snizenju. ubola sam par stvari vel.50 za svaki slucaj da se nadje, po kvaliteti mi cak ne odudara od h&m. sad sam usporedjivala velicine i cine mi se tu negdje. i dalje nemam dojam sto je veci model, a sto nije. mislim da cemo sve vidjeti kad upoznamo bebe jer nema pravila. bas mi je mama jucer rekla da sam bila krakata beba i dugo nosila broj vece hlacice nego majicu…tak da budemo isprobavale i kombinirale.


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    AmelieM moguce da su manji modeli u Pepcou, meni se odokativno cine jedno na drugom jednake velicine, kao sto sam pisala, al Pepco bodiji mi se cine nekako manje elasticni, ne znam kako bih to opisala. Ja sam uzela u Pepco neke bodije 62 i jedan bodi 68 i benmicu 68 pa ce valjda to biti to :D
    Gala ja jos nisam bila u Kiku pa ne znam kakva je ponuda tamo ali svakako cu skicnuti

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Bezveze se ubacujem,ali cisto ovako,pepco je super,stvari za bagatelu,ali racunajte da se nakon nekoliko pranja bodiji malo razvuku! 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • dario0706

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Žena kupuje u pepcu za naseg malog. Veličine odgovaraju, cijena je odlična, kvaliteta je dobra. Mislim da je uvijek bolje novo uzeti nego rabljeno sa njuškala, tak da pepco je odličan za odjeću beba pa i za djecu i predškolarce. Gledam katalog uvijek imaju na akciji velik izbor robe za djecu https://www.letkomat.hr/pepco/katalog-od-petka-09-11-2018/ [letkomat.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.